Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Търсене, Предлагане, Подаряване!нови [re: Nasinda78]  
Автор temmy (мама на Мартин)
Публикувано10.09.07 22:37



Здравейте, търся да закупя бебефон. Ако имате моля, пишете ми



Тема Re: Търсене, Предлагане, Подаряване!нови [re: temmy]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано13.09.07 13:05



Продавам количка на Чиполино модел Бевърли с помпащи се гуми в много добро състояние. От старите модели е. Цена 60лв. Ако някой има интерес да ми пише на лични имейл и ще му пусна снимки. Продавам и една лятна на Маг Ингланд ама не си спомням какъв модел беше. Тя почти не е ползвана. Цената и е 50лв. И на нея мога да пусна снимки.



Тема Re: Търсене, Предлагане, Подаряване!нови [re: temmy]  
Автор galia99 (майче)
Публикувано13.09.07 15:51



Здравей те продавам детско дървено креватче правено е по некерман със слънце отпред - 25лв. Ако някой го интересува мога да изпратя снимка.



Тема количка за близнацинови [re: Nasinda78]  
Автор NadG (Моксина)
Публикувано13.09.07 16:20



Търси се количка за близнаци. Ще се родят в края на септември до средата на октомври месец най-вероятно.



Тема Re: продавам Chicco Pick Upнови [re: Nasinda78]  
Автор gigikas (мама на Алекс)
Публикувано15.10.07 12:06



Много запазена е, използвана е приблизително година и половина. Тъмно синя с бежаво. Ако някой има интерес , моля да ми даде мейл за снимки. Цената е 220лв.

Алекс 07.12.2005г.


Тема Re: Продавам детско леглонови [re: Vlas]  
Автор zari_a (непознат )
Публикувано15.10.07 12:36



Здравейте,може ли снимка на креватчето, ако обявата е още актуална на адрес zarikostova@abv.bg



Тема Re: Drehi za bremeniнови [re: max21]  
Автор zari_a (непознат )
Публикувано15.10.07 12:37



Здравейте,търся панталон за бременни (джинси или дънки). Ако имате снимки ми изпратете на адрес zarikostova@abv.bg



Тема Продавам комбинирана количка Pepinoнови [re: Nasinda78]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано22.10.07 23:20





Използвана е няколко месеца миналата зима, в много добро състояние.

Ако някой се интересува да ми пише бележка.





Тема Търся проходилканови [re: Nasinda78]  
Автор ninina (минаващ)
Публикувано28.10.07 14:00



Момичета, търся проходилка. Дали има някоя мама на която вече не й трябва? Става въпрос за София.
Само да ви покажа какво ми се иска и ако някой има подобна, ще се радвам да се свържем






Тема Re: Търсене, Предлагане, Подаряване!нови [re: Nasinda78]  
Автор gigikas (мама на Алекс)
Публикувано31.10.07 14:42



моля, модераторите да заковат темата на първа страница, ако е възможно. Така ще бъде по полезна за всички и ще можем да пишем в нея без да я търсим :)

Продавам Chicco Pick Up.
Запазена, няма забележки, ползвана е около година.
Тъмно синьо и бежаво, с покривалце, много здрав багажник и голям сенник. Количката е изключително широка и удобна. 3 положения на гръбчето, от които и напълно легнало - става и за новородено бебе. Тежи около 7 кг, ако някой знае със точност, моля да ме поправи.
Цената е 150лв.
При интерес, моля дайте ми мейл, за да изпратя снимки.
Обявата важи за София.

Алекс 07.12.2005г.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.