Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Количка ТСМ + чувалчeнови [re: Nasinda78]  
Автор mama 79 (непознат)
Публикувано07.03.07 22:59



Количка ТСМ + чувалчe - Отлично състояние

http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=40001&cat=3



Тема ПРОДАВАМ:Коплект за баня Ulisseнови [re: Nasinda78]  
Автор pepel ()
Публикувано15.03.07 11:25



Много ми е мъчно,но се налага да продам шкафчето,защото се оказа ,4е не сме премерили правилно местото,където искахме да го сложиме и сега няма как да я ползваме...няма друго възможно место

! Използвана е само веднъж ! Цена-100лв.


Абсолютно същата е,само 4е плота за повиване е с много сладурски ме4ета и зай4ета,които се гушкат!




Тема Re: продавам детски количкинови [re: paoulinca]  
Автор angelche (непознат )
Публикувано25.03.07 18:51



Здравейте!!! Отдавна търся зимна количка защото бебето ми е родено ноември 2006 г. и купихме направо лятна /???/незнам защо решихме че зимата няма много много да излизаме... и сега не ми се купува нова зимна...
МОЛЯ Ви напишете дали е продадена и ако не, Как да направим връзка за да я видя. Аз живея в Младост. Ще Ви оставя телефона си в бележки



Тема Търся зимна или комбинирана бебешка количканови [re: mama 79]  
Автор angelche (непознат )
Публикувано26.03.07 18:49



Много Ви Моля, кажете продадена ли е вече количката, каква цена и др.подробности, защото не мога да вляза в сайта Продавалник - гооолям проблем с регитрацията и т.н. Бебенцето ми е родено ноември 2006 г. но направихме грешка като купихме направо лятна количка??!! и сега Спешно Търся някаква зимна или комбинирана....................



Тема Търся количканови [re: gigikas]  
Автор angelche (непознат )
Публикувано26.03.07 19:46



Ако още не продадена количката - МОЛЯ - обади се !!!!!!!!
Телефона си оставям в бележки



Тема Re: Търся зимна или комбинирана бебешка количканови [re: angelche]  
Автор *щypчo* (ентусиаст)
Публикувано29.03.07 12:26



Ангелче,намери ли количка? Аз също съм в Младост..Имам две зимни колички и една, която може да мине за зимна, но е по-лека..и по-малка..(и трите са комбинирани).Едната е ползвана само 3-4 пъти и е Чиполино Бевърли.Светло синьо и светло зелено..Мога да ти я продам, ако ти харесва.Все още е в гаранция, може би..(май имаше 1г гаранция) Купена е за 270лв..но..колкото решиш,че можеш да си позволиш-толкова...
Втората, която всъщност ползваме все още е АВС дизайн (нея за сега не бих могла да предложа..)
Третата е много ниска и лека..но е малко по-паянтова..Тя струваше 70лв..и мисля,че бих могла да ти я подаря...(мислех да опитам лятото да я ползвам като лятна, но..ако ти харесва и ти върши работа...)Тя също е ползвана само 3-4 пъти. Дръжката й се върти в двете посоки..има 8 колелца..Недостатъка й е,че сенника й не е особено плътен и..всъщност не пази много сериозна сянка..

Ако решиш,че искаш да ги видиш-пиши бележка как да се свържем..Ако живееш в Младост..аз съм в Младост 1..Може да се срещнем и да ми дойдеш на гости да ги видиш


Успех




Тема Количка ТСМ продавамнови [re: Nasinda78]  
Автор nadili (мама везничка)
Публикувано01.04.07 07:43








Тема Re: Търсене, Предлагане, Подаряване!нови [re: Nasinda78]  
Автор max21 (непознат )
Публикувано01.04.07 16:50



predlagam oblekla za bude6ti mam4eta za katalog pi6ete na max21@mail.bg



Тема Re: Търся зимна или комбинирана бебешка количканови [re: *щypчo*]  
Автор angelche (непознат )
Публикувано05.04.07 00:55



Здравей Щурчо и много много благодаря за предложението за количката. Аз в момента съм в преговори за осъществяване на връзка за една комбинирана количка ТСМ, но се опасявам, че е доста широка и няма да може да влезе в малкия асаньор на блока /то те са стандартни на всички по-ниски блокове/.
Та ако е още в сила предложението ще ти се обадя за една от двете зимни.
Всъщност бих ти предложила ако нямаш против да ми "заемеш"една от двете срещу определена сума за най-много 3-4 месеца, защото не мога да си позволя повече от 60-70 лв. т.к. сглупих и купих направо лятна за 110 лв. на "Бертони".
Аз съм в Младост 2, ще ти оставя адрес и тел. в бележки...





Тема Re: Търся зимна или комбинирана бебешка количканови [re: angelche]  
Автор *щypчo* (ентусиаст)
Публикувано06.04.07 20:14



Няма проблем...
Оставям ти своя телефон на бележки, пък ти когато имаш време звънни да се разберем как да ти ги покажа...
На мен, кактосе досещаш само място ми заемат..

..Няма да се притесняваш- която си харесаш-нея ще ти дам-важното е да ти е удобна и да ти харесваИ двете се събират в асансьора, пък нашия е от най-малките..
Между другото, видях ТСМ колички -комбинирани в магазин на ТСМ..за 160лв.Магазина е близо до централния вход на Южния парк (по трамвайната линия)..Това като инфо за някой, който търси такава..





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.