Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:37 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Малко предистория...нови [re: Aйeз Ceдaй]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано16.02.05 00:07



аха, аз преди мазах със зехтин, а после с Бюбхен.. ама пак ще почна със зехтина



Тема Re: Ето ни и нас след 7 месеца!!!нови [re: krassym]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано16.02.05 00:09



Днес Ели се държи прекрасно - образец! разликата е че минах пак на три часово хранене и нещата се оправиха... сега спи - заспа веднага ! Дете чудо е днес!!! Както в добрите стари времена...
независимо че яде 125г пюре на обяд и кърма /около 200г/ и толкова каша и кърма следобяд... пак си яде на 3 часа... явно вече не й стига това количество на 4ри.

А Пламен е много готин!! Толкова е пораснал!!!!!! Значи вече се изправя! Леле, да не би да проходи скоро, малкия юнак!! Много се радвам за вас! Е, на теб сигурно ти е още по-трудно - щото непрекъснато трябва да го следиш - ама гордей се с бързоразвиващото се юначе!!!



Тема Re: Ето ни и нас след 7 месеца!!!нови [re: Collibri]  
Автор brigite ()
Публикувано16.02.05 01:30



Браво на Ели за спокойствието. Какво добро детенце.
И ние така минахме пак на 6 часово хранене.
Те си значт най-добре дечицата.




Тема Re: Ето ни и нас след 7 месеца!!!нови [re: Collibri]  
Автор krassym (мама на Пламен)
Публикувано16.02.05 16:40



Значи гладна е била красавицата. Аз започнах да давам ад. мляко на Пламен, защото не мога да му насмогна с кърмата. Първо го кърмя и след това му давам млекце от шишето. И моят юнак се поуспокои, но пък колко енергия има...
Като се хване за стените на кошарката и обикаля непрекъснато.
Какъв цвят боя за коса ще ми препоръчаш? :)
Сега трябва да започна попара да му давам...С една дума - порастнаха ни дечицата :)
Целувки от нас!:)



Тема Re: Ето ни и нас след 7 месеца!!!нови [re: krassym]  
Автор kali77 (mama)
Публикувано16.02.05 17:31



Ох и аз да се включа към 7 месечните калпазани. Как бързо пораснаха нали. Моя юнак още няма зъбки, кърмиме се 3 на ден, а иначе хапваме домашно зеленчуково пюренце на обяд и каша привечер /имаме напредък с кашите по съвет на Дуци и Голдън я направих по-рядка и така повече му хареса/. Мен и всички около мен без бебока ни хвана гадния грип имам чувството, че благодарение на това, че все още го кърмя бебо не се разболя. Иначе за съжаление ми се налага да пътувам в чужбина и ще трябва да отбия бебчо до края на месеца направо сърцето ми се къса. Ще го оставя на наште, но незнам как ще издържа без него 2 месеца.
много целувки и поздрави от нас



Тема Re: Ето ни и нас след 7 месеца!!!нови [re: krassym]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано16.02.05 19:39



лелеее, до попарата ли стигнахте!!! С какво ще я правиш!? Интересно ми е- вече преглъща ли по-едри нещица?



Тема Re: Ето ни и нас след 7 месеца!!!нови [re: kali77]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано16.02.05 19:41



2 месеца..... леле, Кали.... не те виждам верно, как ще издържиш......... това е 1/5 от досегашния му живот....
няма да ти е леко...... ама защо не си го вземеш с теб?!



Тема Една лоша и една добранови [re: Collibri]  
Автор Mi6ka (сива на точки)
Публикувано16.02.05 20:26



новина имам ххпппп т к щ тт н рл вч
бпрм

това беше Хана, малей, кво ли ме чака
та исках да кажа, че имам две новини
Онзи ден Хана осъмна с водопад от сополи, ужас направо, а кашлица като на дърт пушач. Брей, траях един ден, казах си, като няма температура, само се е надишала влажен въздух, то тук по това време е ненормално да си здрав. Обаче предишната нощ почти не сме мигнали, беше кошмарно, в три през нощта се събуди, защото вече не можеше да поеме въздух, а тя е свикнала да заспива с биберон /да му се невиди/. И си правеше вакуум горкото и се събуждаше като с астматичен пристъп. На другия ден - при лекарката. Кабинетът пълен със сополанковци, уплаших се, че освен друго ще прилепим и някой и друг вирус. Както и да е, дадоха ни една машина за инхалации и снощи детето спа като къпано, дори без да се събуди, което си е постижение от няколко месеца.
Но това е маловажно и беше лошата новина.
Добрата е - ПРЕГРАДАТА МЕЖДУ ДВЕТЕ СЪРДЕЧНИ КАМЕРИ СЕ Е ЗАТВОРИЛА! УУУУУУУРРРРРРРРРРРАААААААААА
Така съжалявам, че съм сама, иначе бих направила супер купон.
Малко ъпдейт за августинките - на третия ден след раждането откриха на Хана сърдечен шум и с ултразвук намериха една лека "пукнатина" между камерите. Достатъчно голяма, за да си мисля за нея всеки ден. Това беше и причината преди три седмици да я напомпат с гадния антибиотик, защото при такива деца се издава един специален здравен паспорт - при температура над 38 градуса се отива при крутите мерки!
Та лекарят ми каза тоя гаден паспорт да си го залепя в албума със снимките и да забравя за него!
Отивам за лепилото!




Тема Re: Една лоша и една добранови [re: Mi6ka]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано16.02.05 20:31



Браво на малката Важното е, че всичко със сърчицето е наред, а настинките не ги мисли, те тепърва ни чакат



Тема За зехтинанови [re: Collibri]  
Автор Silvita (полудяла)
Публикувано16.02.05 20:33



Помага, но не когато причинителя на сухотата на кожата е алергия, иначе има само временен ефект, ако отвътре нещата не са ОК. Така ми каза доцентката, окято сега ни лекува. Иначе Рая по едно време беше станала на люспи напарво.
Сега сме с Клоран бебе - мляко. А най-сухите участъци ги мазах с балсама на д-р Тайс.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.