Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Ето ни и нас след 7 месеца!!!нови [re: miaou]  
Автор Keнra (мама)
Публикувано14.02.05 11:47



Ки-ки-ки!!! Голям майтап е паднал с вашия риж татко. Сълзи ми текнаха от смях! А това според мен е най-добрия вариант, защото хем много харесвам рижи дечица, хем ми си струва, че на голям мъж не му отива да е риж. Ама не знаех, че можело и така.



Тема Re: Ето ни и нас след 7 месеца!!!нови [re: kopche]  
Автор LadyO1 (и малкия Адриан)
Публикувано14.02.05 11:50



Juna, честит празник и от мен.Да е жив и здрав и само хубави неща да му се случват за напред.
Кopche, малката е страхотна кукличка, а баткото е голям мъж вече.Сигурно ти помага много. Нека са живички и здравички всички дечица и нека ви носят много радости
p.s.Тортата е много вкусна

Редактирано от LadyO1 на 14.02.05 11:52.



Тема Re: Ето ни и нас след 7 месеца!!!нови [re: kopche]  
Автор miaou (Larus canus)
Публикувано14.02.05 12:42



Ти сега по веднъж на ден ли й даваш новата храна? Аз да, не знам дали не трябва да пробвам два пъти, примерно сутрин каша, следобед пюре? Питах Boo от форума за кърмене, тя каза, че можело до към 8-ия месец по едно хранене, после две, и вече около годината 3.
Трябва да се поразровя там из форума да видя майките как процедират.
Вчера му направих морковено пюре, много го хареса! Поне морковите са сладки, и аз бих ги яла.
Обаче ако първо го накърмя, както препоръчват, не иска много да яде. Хапне 1-2 лъжички и толкоз. Така че първо му давам пюрето.

Видях снимките, много сте хубави и двете, а Лора има страхотни големи изразителни очи!



Тема Re: Ето ни и нас след 7 месеца!!!нови [re: miaou]  
Автор dalala (маймун)
Публикувано14.02.05 13:13



И аз това се чудя първо да кърмя или първо да давам кашата...

Да ви се похваля момичетата - вчера каза "мама" съвсем отчетливо. Незнам дали е рано, ама и мъжа ми го чу и днес майка ми го чу, без да й казваме какво ние сме чули.....

Но дотук с добрите новини. Изкарахме и двете грипа, аз всъщност още не съм добре, а Вики продължава да кашля... Стискайте палци да се оправим и двете скоро!



Тема Re: Ето ни и нас след 7 месеца!!!нови [re: dalala]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано14.02.05 13:40



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВЛЮБЕНИ МАМИ и на превъплъщенията на ЛЮБОВТА ИМ!!!!

Редактирано от Collibri на 14.02.05 13:43.



Тема Re: Ето ни и нас след 7 месеца!!!нови [re: juna]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано14.02.05 13:41



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на малкото ти момченце!!!
И благодарим за вкусната почерпка!!!





Тема Re: Ето ни и нас след 7 месеца!!!нови [re: kopche]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано14.02.05 13:44



дъщеричката ти е много красива..!!! Особено с рокличката и гуменките е супер!!!!



Тема Re: Ето ни и нас след 7 месеца!!! [re: Keнra]  
Автор miaou (Larus canus)
Публикувано14.02.05 14:18



Мда, в интерес на истината и аз не харесвам особено много рижи мъже... дано косата на Боян стане като на баща му като порасне, макар че сега всички много му се радват. Още повече, че е със сини очи, което пък е другата супер изненада, тъй като и двамата с мъжа ми сме с тъмни. Но в моя род има много синеоки, дядо ми, чичо ми, обаче никой не очакваше това...
Аз си мислех, че ще му се променят, но прочетох някъде Колибри пишеше в една тема за Ели, че и при тях е така, та взех да свиквам, че ще е синеок.
А Дени е страхотна красавица... взех много сериозно да се замислям коя от момите от групата да си изберем,, те всичките едни хубавици!!!



Тема Re: Ето ни и нас след 7 месеца!!! [re: miaou]  
Автор kopche (добро)
Публикувано14.02.05 14:40



Ами да. Само по веднъж и давам кашата. В 6 следобяд.
Но аз вече не кърмя след това. Изцяло замествам това хранене с кашата.
То при нас с това кърмене на поискване през 2,5-3ч. е трудно да се каже, кое точно от 12-те хранения замествам...
Но идеята ми е, постепенно да отбивам. До годинката да оставя само сутрешното и вечерното кърмене. И нощно време се надявам до тогава да се превъзпита и да не се буди вече.
Наясно съм, че до годинката първо се кърми, после се дава твърдата храна. Но, явно, няма да съм от майките, които си седят в къщи за отглеждане до 2-те години на детето. Така, че това не ме устройва като вариант. До годинката Лора трябва да е готова за отбиване. Така мисля. Сега.




Тема Re: Ето ни и нас след 7 месеца!!!нови [re: Collibri]  
Автор kopche (добро)
Публикувано14.02.05 14:51



Благодаря! И Ели е много сладка бебка!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.