Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ганчев, Нестле или Хип?нови  
Автор Duci (Angel)
Публикувано03.11.04 15:24



В края на месеца мисля да захраня Пепи с плодови пюренца(вече ще бъде на 4м), но много се чудя какви да бъдат. Щеше ми се да са Ганчев, защото предпочитам български производители за всичко останало, но нещо им нямам вяра. Все пак става въпрос за детето ми, не за мен. Хип ми бяха фаворити, тъй като преди време четох някаква брошура, че се борят с вредителите по естествен начин, но пък ме е страх да не са генно-модифицирани. Нестле остава като краен вариант, сигурно са хубави,знам ли... Истината всъщност е, че идея си нямам, така че, майчета с опит, помогнете в избора.
Благодаря.




Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип?нови [re: Duci]  
Автор Shturcho (Катеринина мама)
Публикувано03.11.04 15:32



Здравей,
моята дъщеричка е на 4,5 месеца и вече и давам пюренца :-) Преди 2-3години бях чела не много приятни неща за пюренцата на Ганчев и затова започнах да и давам пюренца на Хип и на Гербер, похапва си ги с голям апетит и дори се кара за още, на нас ни предстои вече да и давам зеленчукови пюренца и съм се насочила към същите марки!
Успех в захранването!



Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип?нови [re: Duci]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано03.11.04 15:41



Hipp!



Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип?нови [re: Duci]  
Автор new* (непозната)
Публикувано03.11.04 16:05



Аз започнах от 4-тия месец да давам на Гергана от плодовите пюрета на Ганчев, без глутен. След като ги изредих всичките, започнах зеленчуковите. Но, оказа се че и тя има предпочитания... примерно тези със царевица дето се водят, не ги понася и не ги яде. С домати също. Виж, със ориз яде, та й плющят ушите:)) Друг вид пюрета, друга марка искам да кажа, не съм опитвала да купувам.



Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип?нови [re: Duci]  
Автор irka (мама на Дени)
Публикувано03.11.04 16:20



Аз захраних Деничка с плодовите пюрета на АМ АМ. Също съм давала и от тези на Хаме а и на Ганчев също. Зеленчукови е яла предимно на Ганчев и много си ги харесваше. Сега вече е на кухня. Зависи си и от финансите. Аз не можех да си позволя да давам на ден по 3-4 лв. за пюрета и затова й давах от българските 1-2 лв. на ден.

Деница-5.12.2003г.

Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип?нови [re: new*]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано03.11.04 17:40



Плодово пюре без глутен? Аз пък си мислех, че глутена се съдържа само в зърнените култури



Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип?нови [re: Shturcho]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано03.11.04 17:42



Благодаря!



Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип? [re: Чeтa]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано03.11.04 17:45



Не са генно-модофицирани, нали? Много ме е страх, особено след като прочетох едни статии в тема от тези дни.

Бо е много сладък на тази снимка



Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип? [re: irka]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано03.11.04 17:49



Цени не съм гледала още. Е, предполагам, че вносните са по-скъпи. Като порасне малко детето, мама ще ги прави пюретата, ама за сега не става.



Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип? [re: Duci]  
Автор honey13 (scorpio)
Публикувано03.11.04 17:54



На Рали най-много й харесваха пюретата на Хип, дори когато започнах да й взимам ядене от кухнята не го искаше, та в началото й слагах по малко от някое от пюретата в манджата
Иначе за по-нататък, след мисля 8-ия месец имаше едни десерти с извара на Алете(Нестле) - умираше си за тях.
И до сега чат-пат й взимам от сокчетата на Хип - пие ги с голям кеф!
В началото опитах да й давам от пюретата на Ганчев, но нито на мен ми харесаха като консистенция, нито на нея като вкус
А да, и домашно приготвени също не искаше...

Ралица, 20.Х.02г.

Редактирано от honey13 на 03.11.04 17:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.