Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 08.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип?нови [re: Duci]  
Автор shushon (бонбон)
Публикувано03.11.04 18:00



Щом си за българското "ам-ам". Чувала съм, че на "Ганчев" съдаржа ли много нишесте. Освен това новите опаковки на "Ганчев", не ги искат в детската кухня.




Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип?нови [re: Duci]  
Автор new* (непозната)
Публикувано03.11.04 18:02



Абе, кълна се бе!!! Ето - честен кръст +! Ей сега заради това ходих до терасата да ги проверявам... Пише - Не съдържа глутен! и на плодовите.
Педиатърката каза, да започвам вече да давам и с глутен, ама още не смея, чакам поне 7 месеца да направи, че съм чела тук в нета едни работииииии...
То е верно, че колкото е по-неосведомен човек, толкова по-добре си живее.



Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип?нови [re: honey13]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано03.11.04 18:04



Доктора специално ме предупреди да не давам домашни. Никой пасатор не можел да смели така, както е смляно в готовите. Иначе аз най-клоня за Хип, само ми трябваше някой да ме убеди В тази връзка да попитам-къде са с най-изгодна цена?
Днес една майка ми каза, че много били течни на Ганчев и не ставали за захранване.





Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип?нови [re: new*]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано03.11.04 18:10



Вярвам ти
Аааа, вярна е тази приказка!
За глутена съм 100% съгласна, забави колкото можеш повече.
Малеее, кога ти четох разказа с кифлата, кога Герганка стана на 6 месеца.....



Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип?нови [re: shushon]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано03.11.04 18:18



На нас ни е рано за кухня, ще му мисля като му дойде времето
Не съм ги чувала тези "ам ам". Къде ги има? Е, то е ясно, че ще изям много пюрета преди Пепи да ги вкуси



Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип?нови [re: Duci]  
Автор new* (непозната)
Публикувано03.11.04 18:21



Мани, мани... растат като гъби след дъжд... Ами кога влязох тука едва, едва бременна, във втори месец и с кървене, и уплашена пуснах тема: Кървя във втори месец... Ееееххх, бързо върви живота и след време ще се наредим сигурно пак тук - бременни:)



Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип?нови [re: Duci]  
Автор Дeмeтpa (плодородна)
Публикувано03.11.04 18:31



Аз заставам с две ръце зад Semper от вносните, а от българските бих избрала Ам-Ам. Ганчев са пълни с нишестета и др. подобни, а Хип не могат да стъпят и на малкия пръст на Семпер. Шведите са изключително добри в детските храни и изобщо по въпросите за захранването на бебетата.

В тази връзка ще се изкуша да ти кажа, че на твое място още нищо не бих давала още два месеца - докато детенце навърши шест. Големият ми син го захранвах по българската система, а малкият - съобразно препоръките на Световната здравна организация. Определено вторият вариант е много, много по-добър. До шест месеца не съм давала абсолютно нищо освен кърменето. На шест и една седмица започнахме захранването с картофче. Има и други варианти за начало, от плодовете това са - круша, банан, авокадо. Все пак в нашите условия домашното картофче си остава най-добрият вариант.

Ако почакаш още мъничко, ще можеш да се насладиш наиситна на храненето на детето. Бебе на шест месеца си отваря само устичката, приема много добре лъжичката, изключително интересно му е, оценява различния вкус и куп още други плюсове. Изобщо готово е!

Успех!

Мама на Сашко, Иванчо и ...??? скоро ще разберем


Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип? [re: Duci]  
Автор new* (непозната)
Публикувано03.11.04 18:44



Мара Подробната да се включи и тук:))В пюрето на Ганчев, слагам по 1-2 лъжички от адаптираното мляко и става като каша- по-гъсто.



Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип?нови [re: Duci]  
Автор kapинa (mimi)
Публикувано03.11.04 18:57



на мен личната ни лекарка ми каза че не е добре да са домашно приготвени само месните пюрета и всички други и ги правех ,много и харесваха и бях малко по сигурна за качеството им. А от месните купувах на всички фирми редувах ги за да свиква със всякъкви вкусове за да нямам после проблем със кухнята и съм доволна заштото бързо и лесно свикна с общата храна.




Тема Re: Ганчев, Нестле или Хип?нови [re: Duci]  
Автор sweet girl (Сливен)
Публикувано03.11.04 18:58



Аз подкрепям мнението на Деметра, че няма да е лошо да поотложиш малко захранването, но все пак ти решаваш. Казвам ти това, защото аз моят син също реших да го захраня като направи 4 месеца, давах му 3 дни, обаче така повръщаше, че направо се уплащих. След като минаха 2 седмици реших пак да пробвам. Същата история се повтори. И така реших да отложа захранването и когато Митко мина 6 месеца започнахме с пюретата на Ганчев и не е имал проблеми. Обаче той не се оказа голям превърженик на плодовите на Ганчев, а най-харесваше на Hame, а зеленчуковите на Ганчев все още си ги хапва с апетит, макар че аз му готвя и от време на време като нямам време му давам готови пюрета. Вземала съм и на Hipp, обаче много скъпи ми се видяха и не повторих.



Димитър 19.01.2004


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.