Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА на 3 месеца!!!нови [re: Duci]  
Автор Billy_wolf (нетърпелива)
Публикувано19.11.04 19:15



Не,
аз му давам от чашка за кафе или малка стъклена за ракия.
Сипвам по малко в устичката, а и той си сърба



Тема Снимки на Мартинови [re: Collibri]  
Автор Just a Girl (новак)
Публикувано19.11.04 20:08



Ако искате да видите снимки и на нашето пуйче, качила съм малко на

.



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА на 3 месеца!!!нови [re: Collibri]  
Автор Just a Girl (новак)
Публикувано19.11.04 20:15



абе не е ли рано да с еслагат седнали? Аз все още внимавам докато го държа, гръбнакът му да е изправен и да няма натоварване като при сядане.
А за сокчето - винаги пиемето на сок завършва с рев. ама пищи та се къса. И започвам да го лъжя я с водичка, я с чайче :-)



Тема Re: Снимки на Мартинови [re: Just a Girl]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано20.11.04 08:50



Ей, много обичам да гледам снимки.
Сладуранчо! Да ви е жив и здрав.
Хареса ми как си ги надписала снимките



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА на 3 месеца!!!нови [re: Just a Girl]  
Автор Billy_wolf (нетърпелива)
Публикувано20.11.04 09:21



рано е...
ортопеда ни каза - чак на навършени 6 месеца да го сложа за първи път седнал

но Колири надали я слага седнала



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА на 3 месеца!!!нови [re: Billy_wolf]  
Автор Just a Girl (новак)
Публикувано20.11.04 11:02



и аз така си мисля, но все пак исках да попитам :-)



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА на 3 месеца!!!нови [re: Just a Girl]  
Автор kote.kote (щастлива)
Публикувано20.11.04 13:40



Здравейте и от нас,
ние бяхме на консултация в четвъртък-вече сме 6,6 кг и 63 см.
Ваксината я понесохме добре-без температура и ревове, а с продължителен сън.
Все още кърмя и аз, сок от моркови и ябълка му давам от около 10-тина дни ,но с лъжичка-понаучи се да гълта и се хили като му кусам-но ядем до 10-15 лъжички. С пюретата ще поизчакаме поне още месец, а ако имам кърма може и повече. Все още не пием нищо за рахита. Ходихме на ортопед-всичко е ОК.
Притеснява ме обаче, че той не се хили с глас- усмихва се-на мен, на татко си на баба си, на играчките, но не се смее с глас, не вика. Говори се някякви тихички нещица, когато аз му говоря или на инграчките, отговаря ми когато му гукам, но вие като разказвате как се смеят и викат вашите бебоци и си говорят започвам да се притеснявам. Двигателно е добре-легнал по гръб с бутане на крака прминава назад цялата спалня, пипа ми лицето като се надвеся и посяга към играчки, опитва се да се обръща, но пустото "говорене" ме притеснява-не е много активен.Понякога се смее н аглас когат оспи или се унася, но в будно състояние не го прави.
Само ние ли не се смеем с глас и не говорим и викаме силно???
Много се ошашках като ви прочетох!
Айде цунки на бебоците ви



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА на 3 месеца!!!нови [re: Billy_wolf]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано20.11.04 15:56



щото се уливаме до ушите... и всичките ни дрешки стават на ябълка.... която трудно се маха, да не кажа хич......
ами аз реших да пробвам със сокчетата



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА на 3 месеца!!!нови [re: kote.kote]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано20.11.04 16:02



ее, що се притесняваш сега пък ти!
то всяко дете е различно! Ели от 1 седмица се е разсмяла така - и в повечето случаи просто се усмихва... но веднъж на ден праска и по една яка смеховка - хъъъ хъ хъ - така се смее .
ще видиш че и твоя скоро ще загука и ще се засмее. Тя е сега на 3м2с. Плюс това е момиче и явно си е такава закачливка - още от рано почна да се кикерчи много .
А за сядането - естествено че не я слагам да седи - държа я с ръце под мишниците, а тя имитира седене върху мен - но иска гърба да й е вертикално. Или като Митко на Били - пружинира с крака върху мен, но й давам едва едва да ме докосва - не я отпускам с цялата й тежест.
Но пък като й хвана ръчичките - тя ми хваща пръстите и се наддига от легнало положение до седнало! Ама това за секунди - после я слагам пак да си лежи... и тя пак се вдига... щурчо!




Тема Re: Снимки на Мартинови [re: Just a Girl]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано20.11.04 16:30



МММММ, Много сте сладкииииии!!!!
Достави ми удоволствие да ви разгледам снимките



това са нашите последни

Редактирано от Collibri на 20.11.04 16:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.