Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Imam problemнови [re: matiya]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано12.11.04 23:36



Ами мисля си че сокът няма да я отбие... Може би пюретата вече, да... но сокът... аз сега ще пробвам, пък ще видя... и на мен ми се иска да е по-дълго на кърма.. и без това май най-накрая имам колкото трябва


Тук имаме снимки на 3месечната Ели и някои на Пепи на Дуци и Пламен на Краси от юлките



Тема Re: Най-накрая и ние със снимкинови [re: Collibri]  
Автор sema (african)
Публикувано18.11.04 01:07



http://pg.photos.yahoo.com/ph/balcheva/album?.dir=/93b2&.src=ph ,
но е ясно, че не мога сама да активирам лнка. Опитвам, струвам и не става. А пък с този уеб шот - направо откачих. Както и да е в yahoo photos стана и занапред там ще се показваме! Поздрави на всички вас!
Само дето ще ви създам неудобството да си отваряте самички прозорез на браузер и с копи и пейст да набирате адреса горе! Извинявайте за което, но ако някой може да ми активира линка... ще съм му много благодарна!
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от sema на 18.11.04 01:21.</EM></FONT></P>

Редактирано от sema на 18.11.04 01:22.



Тема Re: Ето го активен!нови [re: sema]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано18.11.04 01:42



Няма проблем! Поздрави!





Тема Re: И София стана на 3 месеца!нови [re: Collibri]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано18.11.04 01:49



На 16.11. София стана на 3 месеца и ходихме на лекар. Този месец е качила само 500 гр., та малко се поуспокоих, че с тия темпове на растеж ме беше шашнала- първия месец качи 1.800 кг., а втория 1.100 кг. Мерките в момента са 63 см. и 6.900 кг. Ваксините понесе добре, малко плака и не е вдигала температура. Днес за първи път яде плодово пюре и май й хареса!
Поздрави на всички Августинчета!



Тема Re: Най-накрая и ние със снимкинови [re: sema]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано18.11.04 08:25



Много са ти сладки дечицата. Пу пу, да не са им уроки



Тема Re: И София стана на 3 месеца!нови [re: nikol78]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано18.11.04 08:35



София е на адаптирано, нали? Аз мисля да се позабавя още малко с пюретата. Ти какво даваш?
Добре, че изтеглихте темата напред, че срамота.... Колко бяхме активни и какво стана?!?

Пепи е добре, вече е на 3 1/2м Пие сок от неделя. Е, пие е силно казано. Още меря с лъжички, а не в мл. Струва ми се, че му харесва, но пустите биберони на Авент много ядове ми създават Хич не може да пие от тях, та ще ги сменям. За сега крепя положението с едно шише на Чико.
Онзи ден за пръв път го оставих. Ходихме на кино с баща му, а Пепи го гледа баба му. Няма да ви казвам как не можах да се отпусна през целия филм, много ми беше чоглаво Естествено като се прибрахме се оказа, че не е имало проблеми......

Лек ден от нас и пишете по-често!



Тема Re: И София стана на 3 месеца!нови [re: nikol78]  
Автор sema (african)
Публикувано18.11.04 10:19



Е, да са ви честити 3-те месеца! Аз още се помотвам с пюретата, но явно идва времето за тях. И ние станахме 6.800 кг, но сме малко по-дълги - 67 см.То май в първите три месеца се наддава и расте с големи темпове - после нещата се нормализират. Благодаря ти за линка!



Тема И ние сме тукнови [re: Collibri]  
Автор Just a Girl (новак)
Публикувано18.11.04 11:29



Ето ни и нас най-накрая. Имахме проблеми с нета.
Марти расте...и то доста - на 11.11. беше 6.500 и 63 цм. Хапва си добре детето къмичка :-). тази неделя бях на сватба в Несебър и се наложи майка ми да го гледа. Бях заредила фризера с бурканчета с кърма, така че зверчето да не умре от глад :-) И какво се оказа - мъничето си хапва на ВСЯКО ядене по 200 (!!!) мл. и как да не качи 3.500 и да порастне с 14 см за 3 месеца. Абе да е жива и здрава мама да произвежда кърма :-)
Иначе гука по цял ден, смее се, а най-му е кеф като се гледа в огледалото (естествено той не знае, че е той). Тогава чак пищи от кеф :-)

Поздрави на всички сладурковци от нас :-)



Тема Re: И София стана на 3 месеца!нови [re: Duci]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано18.11.04 13:17



Да, на адаптирано е, в момента Нутрилон. Сокчета й давах около седмица по 2 лъжички, но само ябълка давах. Пюрето много й хареса и сега пак ще й дам, купих на Хип, пробвах го и на мен ми хареса много
А за шишенцата и бибероните да ти кажа, купихме Нук, но тя така и не можа да ги захапе! Сега сме с Камера, супер евтини са /цените варират от 1.70 лв. до 2.40 лв./, а проблеми нямаме- нито колики е имала! Взела съм 7 броя, стерилизирам, приготвям ги с необходимото количество вода и после само слагам млякото, като дойде време за ядене. Така само веднъж на ден се занимавам, а не след всяко ядене.
Ти на кино си ходила, а ако знаеш на мен какво ми се случи Ходихме на гости на родителите ми в Монтана за една седмица. В петък трябваше да пътуваме за София, а те за Пловдив. Да, ама на мъжа ми се обадиха в четвъртък от работата, че трябва спешно да дойде. За 5 мин. изхвърчахме, та и аз с него, че нямаше да има място в другата кола за мен. Нямаше време да оправим бебока с всичките му джунджурии Не можах да спя нощта, много гадно беше, повече никога няма да я оставяяяя





Тема Re: И ние сме тукнови [re: Just a Girl]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано18.11.04 13:37



Оооооооооо, това с огледалото е супер! Аз всяка сутрин казвам "Хайде да ходим при другото бебе" И тя му гука, хили се! Сладури
Поздрави и целувки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.