Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Автобус/влак  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано23.06.04 09:58



Момичета, дайте идея как е по-добре да се пътува с малко дете/1г. и 2 месеца - ходещо/ от София до морето /Кранево/. С влак или с автобус?
Нямаме кола, мислехме да пътуваме с колата на свекър ми, но той не я дава и ни остава само тази алтернатива.
Ако имате други идей, ще се радван да споделите.
Благодаря!


Редактирано от Чeтa на 23.06.04 10:14.



Тема Re: Автобус/влак [re: Чeтa]  
Автор new* (искам!)
Публикувано23.06.04 10:04



И двата варианта са добри. Във влака може да тича напред-назад, че до морето е бая път, а автобусите са много удобни и по-бързи, а и правят почивки. Пък и със сигурност ще проспи половината път.
P.S. Виж какво си имам:)





Тема Re: Автобус/влак [re: Чeтa]  
Автор HAЙ (мама)
Публикувано23.06.04 10:06



С какъвто и да е транспорт,най добре ми се вижда през нощта.Аз лично бих предпочела автобуса,с него поне можеш да стигнеш директно.С влака трябва да се прекачваш,а едва ли с багажите и малко дете е добър вариант.



Тема Re: Автобус/влак [re: Чeтa]  
Автор Firebird (интернавт)
Публикувано23.06.04 10:07



Май с влак, ама чак до морето... по-добре нощен влак и спален вагон.
Ако пътувате през деня, носи любими играчки. Във влака ще може да се ходи, да се гледа...
Миналото лято се наложи да ходим до Пловдив по лекари, тръгнахме с автобус уж за по-приятно, на отиване беше рано сутрин и беше добре, нооооо.... на връщане автобуса нямаше климатик, беше над 35 градуса жега, а прозорците не се отваряха, понеже този модел автобус по принцип имал климатик... пристигнахме направо сварени, бебока (тогава на 3 мес) едва гледаше....



Тема Re: Автобус/влак [re: Чeтa]  
Автор dara (osobena)
Публикувано23.06.04 10:15



Аз бих предпочела влак. Детето може да стане, да се пораздвижи, няма нужда да го ограничаваш. В автобуса трябва да го застопориш на седалката и да не мърда. Пътят е много дълъг и аз не бих разчитала на това, че детето ще спи. Може да спи, а може и да не. Ако не спи, ще е мъка и за теб в автобуса, и за детето. Във влака може и да спи по-удобно на седалката, отколкото в автобуса. А ако влака е със спален вагон - още по-добре.

ПС. Аз също не бих си дала колата за 2 седмици примерно. Какво странно има???

Ние не знаем какво е самотата
И до къде се простира тя...



Тема Re: Автобус/влак [re: dara]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано23.06.04 10:18



И аз си мислех, че с влак е по-добре, но ще ни се наложи прекачване на автобус до Кранево.

п.с.Странното е, че колата е на свекър ми.




Тема Re: Автобус/влак [re: new*]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано23.06.04 10:20



Видях



Тема Re: Автобус/влак [re: Чeтa]  
Автор marid ()
Публикувано23.06.04 10:22



И аз давам глас за влака - ако пътувате с експреса - има климатик, Бо ще се разхожда, а и лятото пътищата към морето са страшно натоварени, пълни с всякакви състезатели

И друго - в автобуса има по-голяма вероятност да му стане лошо, а малко от шофьорите са слконни да спрат за такъв случай.

Ехаа - значи на море,а? Кога ще плацикате дупета?



Тема Re: Автобус/влак [re: Чeтa]  
Автор dara (osobena)
Публикувано23.06.04 10:31



Не знам колко е дълъг пътя с автобуса след прикачването, но предполагам, че все пак основната част от пътя е с влака. Пак съм за влак в такъв случай. Дори и с прикачване.

Аз съм пътувала няколко пъти с автобус до София с Наталката, която е кротка, незабележима, изключително безпроблемна. И един път с влак. Е, с влака ми беше по-спокойно. А и на детето също. В автобуса мъча детето, дори и на тези кратки разстояния. Да не говорим, че тя не ми създава в автобуса никакви проблеми. С барт й и сега не съм склонна да предприема приключението "пътуване с автобус", пък било то и само за час-два.

Ние не знаем какво е самотата
И до къде се простира тя...



Тема Re: Автобус/влак [re: marid]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано23.06.04 10:33



Ако е с влак, ще е спален вагон няй-вероятно и ще гледаме да е с най-бързия. Чудя се с прекачването как ще стане номерът само.

Планирано е около 20-ти август да сме там





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.