Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ЕТ и All they need is loveнови [re: new*]  
Автор kalina (Русе)
Публикувано09.06.04 10:00



New, закачам се за теб, зашото си последна и защото те подкрепям. Искам да допълня, че въпросната мама на никого не е "навирала" в лицето факта че е различна, основната информация която даде беше фактът че има детенце, разказала го е страхотно и деликатно споменава партньора си - нещо което се случва тук всеки ден.
По въпроса за различните, елементарно е да се смята че мнозинството е нормално, а малцинството - не. Малцинство са и хората с увреждания, и децата в неравностойно положение, и самотните майки, и хората които не обичат крем-карамел/аз даже не познавам такива, но сигурно ги има/. Да ги дискриминираме ли за това?!
Дъщеря ми е левичарка, яде с лявата, скубе си веждите, пише...всичко с лявата. Един ден й викам - Направо се измъчвам като те гледам да правиш всичко с лявата, удобно ли ти е? А тя ми казва - Мен питаш ли ме как се измъчвам като гледам всички ви да правите всичко с дясната, удобно ли ви е?
???!!!

Яна 21.09.2003

Тема Re: Опит да разсея съмнениятанови [re: lady Marian]  
Автор teodorag (friend)
Публикувано09.06.04 11:20



Не съм се замисляла, защото малко ме интересува. Обаче имам право на реакция след дългия и пост и особено след поканата да посетим лесбийския сайт. Както не ме интересува кой какво прави в "задния си двор", където за разлика от хетеросексуалните двойки, това е единственото място, което хомосексуалистите от мъжки пол посещават- това последното по повод на твоето пояснение). Тъй като прочетох много мнения изискващи Клер да поясни какво означава, че хомосексуализма противоречи на природата, реших да и дам едно рамо. Иначе кой каквото иска да прави, обаче докато всички се съгласяваме, само защото иначе изглеждаме като телевизорите "Опера", хомосексуалистите с тяхната типична агресивност, както виждаме си прокарват закони. Не подкрепям хомосексуалните бракове и съм против дете да се отглежда от хомосексуални двойки. Колкото и да е разрушително отглеждането на едно дете в дифункционално семейство, то не може да се сравни с нарушенията, които настъпват при отглеждането му в хомосексуално такова.
Иначе да е живо и здраво бебчето и да я радва до дълбока старост. Обаче ще дойде ден в който то ще си потърси бащата и никакъв "партньор" няма да успее да го замести или потуши това желание.

Всичко хубаво им желая!

Редактирано от teodorag на 09.06.04 11:25.



Тема Re: Опит да разсея съмнениятанови [re: sbz]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано09.06.04 12:30



Искренно се надявам тази тема и някои реакции по-долу да не те отблъснат от това приятно виртуално местенце!
Предполагам вече си преглеждала безбройните теми тук и имаш изградено мнение (надявам се -добро) за клуба.
Добре дошла и от мен!



Тема Re: ЕТ и All they need is loveнови [re: kalina]  
Автор anaili (пристрастен)
Публикувано09.06.04 15:39



и мъжа ми е левичар
И аз се чувствам такаааааааааа



Тема Re: Опит да разсея съмнениятанови [re: teodorag]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано09.06.04 16:39



Пропусна само как жената е създадена от реброто на мъжа

Хомосексуализмът съществува не само при хората, така че може да се поспори дали е противоестествен, зависи кой какво вижда от своята камбанария,нали така?
Аз имам само един въпрос към теб, моля те не го приемай като заяждане, каквото не е-ако някой ден детето ти се окаже с хомосексуални наклонности, какво ще направиш?



Тема МНого съм любопитнанови [re: teodorag]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано09.06.04 18:45



какви са "нарушенията, които настъпват при отглеждането му в хомосексуално такова". В горния си постиг гледам се опитваш да пробутваш собствените си убеждения като официална статистика. Всъщност истинската статистика показва, че хомосексуалистите много по-рядко сменят партньорите си и връзките им са много по-дълготрайни от тези на хетеро двойките. Най-новите проучвания пък показват, че децата отгледани от хомосексуални двойки имат много предимства пред тези, отгледани в хетеро. Обясняват го с това, че много хетеросексуални двойки имат деца щото така е прието и някои от тях не полагат кой знае колко усилия да ги възпитават, докато една хомосексуална двойка взима това решение след дългогодишни размисли и при огромно желание. Хомосексуалните родители полагат трикратно по-големи усилия при възпитанието предвид отношението на обществото, тоест те трябв ада докажат, че са добри родители, нещо което не се налага на никой хетеро (да се чуди човек защо). В хомосексуалните семейства също така има по-равностойно разпределение на труда, там някма да видиш единия да се окрачи и да чете вестник или да гледа телевизия след работа, докато другия готви, пере и мие чинии...пак след работа, което изключва развиването на този навик у децата.
Статистиката също така показва, че броят на гей деца произлезли от гей семейства е равен на този на гей деца призлезли от хетеро семейства. Извинявай, ма по твойта логика що от "нормални" хетеро семейства изобщо се пръкват гей деца? Сексуалността няма нищо общо с възпитанието.
И накрая, това е мое мнение, децата на гей двойки имат едно огромно преимущество-няма да пораснат тесногръди!

"единият е пилот, а другият - летец, става въпрос кой има право да управлява самолетът"
Dobrata


Тема Re: МНого съм любопитнанови [re: me]  
Автор ET (Touch too much)
Публикувано09.06.04 19:09





домързя ме да го напиша, но се радвам да го прочета



Тема Re: МНого съм любопитна [re: me]  
Автор tinkerbell (the bright side)
Публикувано09.06.04 19:33



За спор(т)а:

"Статистиката също така показва, че броят на гей деца произлезли от гей семейства е равен на този на гей деца призлезли от хетеро семейства. "

Обаче броят на гей семействата с деца е много, много по-малък от броя на хетеро такива. Тогава няма какво да се чудим къде е изкривяването:)

Сега по темата. Първо честито на двете дами, поздравявам ги със смелостта! името на бебчето ми е много любимо. Да расте здраво и щастливо.
Въпреки, че аз съм от консервативната страна на барикадата, мисля че това, което стана тук, е доста грозно и, честно казано, ме е срам. И, аз лично не бих имала никакви резерви, ако моето дете е приятелче с вашето.
Ако ви се говори по темата, любопитно ми е, как щяхте да гледате на детето си, ако бе момче. И имате ли опасения, че можете да я възпитате в "мъжемразство" (баси, има ли такава дума:)



Тема Re: Опит да разсея съмнениятанови [re: sbz]  
Автор Aurora (Schumi`s girl)
Публикувано09.06.04 20:07



пожелавам много здраве на семейството и момиченцето ви!
иска се смелост да съхраниш радостта в душата си след такъв порочен опит да се определи щастието ти като жалко и посредствено, само, защото не е изживяно според общоприетите допотопни разбирания за колективност. ужасно, отровно и вредно е да живееш без онова, което наистина искаш...чудесно е, че си написала това, което си преживяла, въпреки помията, която вероятно си очаквала да се излее върху вас.
кураж!

Въпросите никога не са неудобни. Такива са понякога отговорите.


Тема Верно е малък,нови [re: tinkerbell]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано09.06.04 20:10



но като погледнеш процентното съотношение се нагажда. Въпросът е, че някои са се загрижили за "възпитанието" на сексуалност у тези деца, пък тя си е генетична даденост в повечето случаи (ся да не рипнат набожните, че....)
По другия въпрос, познавам семейство лесбийки, и двете имат по едно момиченце от предишния си брак с мъж, комшийки са на брата на мъжа ми и като седнем вънка на барбекю сме като съседни маси в ресторантОсвен тва много пъти сме се засичали у тях, или пък децата са там. Страхотни момиченца, по-добре възпитани и образовани от болшинството хетеро деца, включая и от мойтекато се има предвид че и двете им майки са учителки, доста строго ги държат обаче. И няма и следа от мъжемразене, щото иначе нямаше да си играят с племенника миАз не мисля, че е необходимо усложие да мразиш мъжете щом си лесбийка (айде ся аз да мразя жените щот не спя с тях). Предполагам, че има и такива екземпляри, по принцип има доста хомосексуалисти, които използват този факт за да привличат внимание. Но това са тип хора, които и да не бяха хомосексуалисти пак щяха да намерят причина да привличат вниманието, хора разни без значение кой с кого спи.

"единият е пилот, а другият - летец, става въпрос кой има право да управлява самолетът"
Dobrata



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.