Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: за по-придирчивите препоръчвам Свети Лазарнови [re: Vache]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано08.06.04 15:51



Е ти пък не може да си сигурна. Може да се досещаш, но това не значи, че си права и че нещата стоят точно така както ти ги виждаш.
Ама тя цялата тема е една пародия! Мисля, че не е пусната с цел родителите да се похвалят с детето си. Моето лично мнение е, че е пусната с чисто рекламна цел или с цел предизвикване на скандал/първото е по-вероятно/. За това и реакциите са такива.
Е скандал пак стана...мине се немине време и хоп! за половин ден някоя тема стане на 3 страници, клуба се раздели на 2 лагера "за" и "против", издерем си очите, накрая се появяват по някой и друг постинг от някои които призовават "хайде престанете" и "не ви е срам" и накрая страстите се уталожват.




Тема Re: за по-придирчивите препоръчвам Свети Лазарнови [re: Чeтa]  
Автор kalina (Русе)
Публикувано08.06.04 15:56



Така е, обаче като за женски клуб с 99% жени и 1% Торбалан се държим повече от прилично, съгласи се!

Яна 21.09.2003

Тема Re: за по-придирчивите препоръчвам Свети Лазарнови [re: kalina]  
Автор bimba (Викината мама)
Публикувано08.06.04 16:11







Тема Re: за по-придирчивите препоръчвам Свети Лазарнови [re: Kлep]  
Автор ET (Touch too much)
Публикувано08.06.04 16:16



срамота е заради недобронамереното изнасяне на чуждо лично инфо, заради коментирането на чужда сексуална ориентация... такива неща

а колкото до естественото - всеки намира за естествени нещата от своя живот... евентуални хомосексуални деца ме стряскат много по-малко от нетолерантни деца, които надничат в чуждия живот и слагат етикетчета нормално и естествено

има весел филм по тая тема - The birdcage, има го по пиратските сървъри...

и последно - виж това - не мога да го намеря в оригинал, нито на български, ама и така е ясно

"Сначала нацисты пришли за коммунистами. Я молчал, я не был коммунистом.
Потом они пришли за евреями. Я молчал, я не был евреем.
Тогда они пришли за профсоюзными деятелями. Я молчал, я не состоял в профсоюзе.
Следующими были католики, а я молчал, я был протестантом.
Когда они пришли за мной, не осталось никого, кто защитил бы меня".

пастор Мартин Немоллер



Тема Re: за по-придирчивите препоръчвам Свети Лазарнови [re: kalina]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано08.06.04 16:24



Ха-ха-ха! Е то остава да си правим и банди и да ходим да се млатим



Тема Re: за по-придирчивите препоръчвам Свети Лазарнови [re: Firebird]  
Автор ET (Touch too much)
Публикувано08.06.04 16:25



да, бе, докато не те прочетох, изобщо не вденах, че бебето, дето се родило Свети Лазар, е бебе Иглика, това сигурно щото работех едновременно с надзъртането тук....

и аз не виждам причината да потулва тоя аспект, още повече, че разни майки четат Евите и анонимно допълват първоначалния постинг...

Да е живо и здраво голямото момиче и родителите му, независимо дали са две майки или нещо друго



Тема И кой решава коенови [re: Kлep]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано08.06.04 16:58



е опасно за обществото? Ти? Аз? Кой е обществото? Я преброй колко членки на клубното общество са против и колко за подобна опасност? Аз досега преброих само две персони, които са "против", та се оказваш малцинство в обществото
И още нещо, приридните закони, мила Клер, не включват секцио, доколкото си спомням ти така си раждала. Та леко с употребата им!

"единият е пилот, а другият - летец, става въпрос кой има право да управлява самолетът"
Dobrata


Тема Re: за по-придирчивите препоръчвам Свети Лазарнови [re: sbz]  
Автор maiche (член)
Публикувано08.06.04 16:59



Първо, честито бебче, много радост и щастие ви пожелавам!

Второ, да ти кажа, разказът ти е супер, като изключим заключението, което наистина е малко обидно. Раждането, където и да е, е въпрос на комбинация от ценностна система и финансови възможности. Ако смяташ, че за почти никой не е проблем да си осигури заем за раждане (тук дори изключвам доколко това е целесъобразно), значи не се оглеждаш достатъчно около себе си...
Иначе и аз вярвам, че емоционалносто състояние на родилката е от изключителна важност и в тази връзка не смятам, че написаното за другите болници е пресилено - чистата истина е, и ако някой може и има желание да го опровергае или просто да го коментира, нека го направи, а не да говори общи приказки за "антирекламата", например. Вярно е обаче, че и от "Св. Лазар" са излизали хора с инфекции, както и че има майки, които ги преглеждат в "щастлив" час в държавните болници и не е трябва да чакат 30-40 минути или докато следят тоновете, друга жена да я преглеждат на стола (или пък обратното, което също не е приятно). Въпросът е в коя болница кое представлява мнозинството от случаите и това е една от причините, поради които всеки такъв разказ е ценен и не трябва да бъде приеман с критика.

На всички, които вместо да пишат по темата, коментират някакъв си анонимен постинг, изказвайки мнение по въпроса за хомосексуалните двойки/семейства, ще кажа следното: Момичета, мнението ви не е за този клуб, а още по-малко за тази тема, която е за раждането на една майка в "Св. Лазар". Като толкова много държите да се изкажете, намерете подходящото място, или пък (ако ви стиска) идете в клуба, откъдето е извадена темата на г-жа Анонимна (Олелелеее, или каквото там беше) Същото важи и за тези, които почнаха да бистрят ще ли се справят родителите, какво ще стане с детенцето и прочее. Наистина всеки има право на мнение, но то трябва да бъде изказано на подходящото място в подходящия вид.



Тема Re: за по-придирчивите препоръчвам Свети Лазарнови [re: Чeтa]  
Автор Vache ()
Публикувано08.06.04 17:40



Ами да ти кажа, човек винаги трябва да се води от факта, че не знае този срещу него колко и какво знае... Така, че въпроса за правотата е спорен.
Права си, че постинга е с рекламна цел, но аз не се дразня от това, защото не съм чувствителна на тема болница "Св. Лазар". Плюс това в архива има доста теми възхваляващи същата тази болница, само че тогава не се намерил никой да подскача като опарен, или просто не е бил още опарен .
Все ми е едно за коя болница е темата. ВАЖНОТО Е ЧЕ СЕ Е РОДИЛО ДЕТЕ!!!!
Обаче темата умишлено беше подкарана в друга насока, като старателно се подготви почвата.
Смятам, че е недостойно и подло да се коментира сексуалната ориентация на когото и да е, религията и всякакъв род други белези, още повече, че в основната тема това никъде не беше споменато, а и да беше, пак....
Ами това е! Май пак ще има нужда от втори модератор, че току виж "обратните" продобият навик да смущават префинените ни душици



Тема Re: за по-придирчивите препоръчвам Свети Лазарнови [re: Vache]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано08.06.04 18:00



Аз обаче съм чувствителна и ако някой беше разказал по този начин за Шейново и екипа който ме изражда щях да побеснея. Особено, ако знам, че написаното в голяма степен не е точно такова каквото е представено.

"Плюс това в архива има доста теми възхваляващи същата тази болница, само че тогава не се намерил никой да подскача като опарен, или просто не е бил още опарен " бе тук не си права. Колкото пъти има тема за Св.Лазар, токова пъти се разгорещяват едни споровееееее...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.