Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Боровки, къде сте?  
Автор любимa (завинаги)
Публикувано02.06.04 17:43



Аз вече родих и излизаме на разходки. Може да си направим някоя срещица, а? Не знам дали се виждате в момента, не съм виждала тема по въпроса отдавна...



Тема Re: Боровки, къде сте?нови [re: любимa]  
Автор @n@stell (минаващ)
Публикувано02.06.04 20:16



айде де аз съм за, но тази седмица, че от другата ще тръгвам на работа и ще мога само събота и неделя:(


Димо - 26.12.03

Тема Re: Боровки, къде сте?нови [re: любимa]  
Автор ROSl ()
Публикувано02.06.04 21:20



Ние излизаме всеки ден и седим на кафето до 20 пол. ама не давам много много гаранция за присъствието си щото вече много ми се гади и пропущам понякога. Айде, приятни разходки на всички!



Тема Re: Боровки, къде сте?нови [re: любимa]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано03.06.04 00:02



Ние сме на линя по всяко време, когато не ядем



Тема Re: Боровки, къде сте?нови [re: lady Marian]  
Автор любимa (завинаги)
Публикувано03.06.04 10:57



Ами айде да се засечем някой път тази седмица? Роси, за кое кафене говориш - Мистрал или това до "супера"? Може да се видим там или пък на Лучано?
Дайте предложения за място и час.

А между другото профилактиката ли започна днес, че няма топла вода? Знаете ли до кога ще е?



Тема Re: Боровки, къде сте?нови [re: любимa]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано03.06.04 12:12



Да, днес започва. До 14 е

Иначе за виждане - бива. Може на Лучано, под козирката да се скрием, че като гледам, дъждовничко е Но не знам, вие сте по-малки, та може би не е хубаво да излизате в такова време



Тема Re: Боровки, къде сте?нови [re: lady Marian]  
Автор любимa (завинаги)
Публикувано03.06.04 14:45



Пак е по-добре. Други ще са чак до 18-ти.

А за днес и аз не съм сигурна дали ще излизаме. На мен ми е хладно, а и ако завали кофти. Гадното е, че като гледам прогнозата до края на седмицата все ще е такова дъждовно.
Все пак на мен хич не ми се стои вкъщи по цял ден и може да се пробвам да изляза, но по кое време точно не мога да кажа отсега, малкия днес яде когато си поще...
Ако се засечем из квартала, да знаете че аз съм висока със светла коса, а количката ни е Mag England тъмно синя на светло бежови сърчица.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.