Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Бебета октомври-ноември 2003г.нови  
Автор ralichka (мама на Ники)
Публикувано23.04.04 20:25



Ами време е вече за нова тема.
Днес се осъществи среща между две малки госпожици и един малък мъж от нашта група бебоци. Ники се срещна с Марина на smg и Рая на OZZY. Беше истинско забавление, колкото за бебоците, толкова и за нас. Много са сладки тези бебета. Всички си показаха и магариите и колко добри бебчета могат да бъдат.
Скоро ще се похвалим и със снимки от срещата.
Много сериозно трябва да се замислим за една среща с всички бебоци. Тогава забавлението ще е сигурно и много голямо.



Тема Ето ги и снимките от срещатанови [re: ralichka]  
Автор smg (мама на Марина)
Публикувано23.04.04 20:37








Тема Re: Ето ги и снимките от срещатанови [re: smg]  
Автор Ивa Гyзryнoвa (майка на Бояна)
Публикувано23.04.04 21:50



ама как сте ги натръшкали
голям смях падна като ги гледах... още ме боли корема...

то се е видяло, че сме тръгнали на снимки в тази тема...



поздрави и от нас



Тема Re: Бебета октомври-ноември 2003г.нови [re: ralichka]  
Автор geryt (и бебе Иво)
Публикувано24.04.04 08:22



Много са сладки и тримата .
А мамите- като че ли сте се наслаждавали на флирт, а?
Да са ви живи и здрави и дано само такива приятни мигове да ви доставят!
Варна-крайно време е да направим и ние такава среща,вече времето е подходящо за това.



Тема Re: Бебета октомври-ноември 2003г.нови [re: ralichka]  
Автор Jmuche (щастливо)
Публикувано24.04.04 08:53



Много сте сладки! И как само са го обградили малкия мъж госпожичките Трябва да спретнем една софийска среща, че май аз нямам никой наблизо Може сега по празниците, че има доста почивни дни и стига да е хубаво времето можем да спретнем една разходка в Южния парк
Поздрави от мен и бебче Таня!



Тема Re: Ето ги и снимките от срещатанови [re: smg]  
Автор klamerche (закачливо)
Публикувано24.04.04 09:52



Много са сладки трите малки пъпешчета... Ники е голям късметлия... от сега около него се навъртат две чаровни мадами... Страхотни снимки... Бояна също е прекрасна малка принцеса... Да са ви здрави, все така усмихнати и лъчезарни.

Вики 04/10/03

Редактирано от klamerche на 24.04.04 09:58.



Тема Re: Ето ги и снимките от срещатанови [re: klamerche]  
Автор Ивa Гyзryнoвa (майка на Бояна)
Публикувано24.04.04 10:36



да ви питам... давате ли вече попарка и ако да как се отразява тя на останалото меню, защото ние я започнахме в началото на този месец(100гр.), но ми направи впечатление, че много я засища и започва да намалява порционите си при другите хранения, а снощи дори ми отказа млякото
очаквах да се събуди през ноща, но НЕ!!! Спахме си както обикновенно и сутринта не се нахвърли на млякото... споделете вашите впечатления, моля.
Това в момента живо ме интересува, макар да не съм заклет фен на режимите, не може така... абе знам ли... иначе си надаваме регулярно... може пък да е някакъв вътрешен неин усет колко да яде... засега се вслушвам... дано да няма лоши последици.

поздрави на всички и весел уикенд!



Тема Re: Бебета октомври-ноември 2003г.нови [re: geryt]  
Автор marinna (Haliotis)
Публикувано24.04.04 11:41



Ами да, и аз така мисля! Крайно време е вече да запознаем варненските бебчовци!!!



Тема Re: Ето ги и снимките от срещатанови [re: Ивa Гyзryнoвa]  
Автор _OZZY_ (мама на Рая)
Публикувано24.04.04 12:32



Много е сладичка мъничка Бояна.
Да я нацункаш от нас!



Тема Re: Бебета октомври-ноември 2003г.нови [re: ralichka]  
Автор Jmuche (щастливо)
Публикувано24.04.04 20:31



Здравейте от нас!
Искам да ви се похваля - Таня беше взела да се буди нощем и да проплакава доста често, но разбрах каква е причината - беше ни се развалил телевизора в спалнята. Но тати го отремонтира и сега Тането е най-послушното бебче Спинка си по цяла нощ и преди да заспи вообще не се криви. Явно е свикнала да и шуми нещо и като го махнахме усети, че е самичка в стаята
Вече се опитва да пълзи и много смешно вири дупето и забучва главичката си в леглото Сигурно скоро и тя ще снове наляво-надясно и аз ще търча по нея
Излязоха ни изследванията и Таня е направо отличник - има 128 хемоглобин .
А вие четете ли приказки? Аз само няколко пъти съм пробвала, но Таня се опитва да изяде книжката
Ами това е от нас! Поздрави и целувки на всички!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.