Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Помпата за кърмене?нови [re: Matzinka]  
Автор Firebird (интернавт)
Публикувано13.04.04 21:02



Кърмата идва на 2-3-4 ден след раждането, при някои е в огромни количества и се налага изцеждане, с ръка е най-добре, ама иска известна практика.
Не е от първа необходимост, но ако ти се наложи, може да ти купят и донесат.



Тема Re: Помпата за кърмене?нови [re: Ripple]  
Автор *Milena (Варна)
Публикувано13.04.04 21:25



Аз използвах тази на НУК- тип спринцовка. Много е лесно с нея ,бързо се научаваш. В родилния дом повечето майчета ползваха точно такъв вид. А в аптеките продават от същия тип ,но някаква друга марка ,струва 4-5 лв. и върши същата работа. Препоръчвам ти нея,ще останеш доволна.



Тема Re: Помпата за кърмене?нови [re: mir@ge]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано13.04.04 22:07



Това ми е невъзможно да го повярвам! Не я е била сглобила правилно, липсвала е някоя гумичка сигурно, няма как да се случи иначе. Имам и 2-те помпи и съм кърмила на 2 пъти дълго и знам какво говоря



Тема Re: Помпата за кърмене?нови [re: Ripple]  
Автор ronika77 (veche mama)
Публикувано14.04.04 10:37



И аз се бях "захласнала" по помпата на Авент, обаче цената и е прекалено висока. Мъжът ми ми купи помпа на Нук, от санитарен магазин за 5 лв. и върши чудесна работа. Тя е от тези от 2 части, едната влиза вдругата и правивакум. На Чико е същата и струва 19 лв., а върши същата работа. Аз бях скиптично настроена помпа за 5 лв....обаче...върши работа.



Тема Ru4noнови [re: Kлep]  
Автор magnoliamm (mama na Alex)
Публикувано14.04.04 12:03



Az sushto se iz4ejdam ru4no, i mi e dobre. Imam pompa, no ia namrazix ot purviat den,kogato gurdite mi biaxa pulni s kurma, no kanalite ne biaxa otpysheni.Bolkata beshe ne4oveshka.......I ottogava sum si na ru4no cedene, bezplatno i bezbolezneno

There is no full hapiness...


Тема Re: Помпата за кърмене?нови [re: Matzinka]  
Автор magnoliamm (mama na Alex)
Публикувано14.04.04 12:22



Obiknovenno kurmata ti idva 4-5 dni sled ragdaneto.ako vsi4ko e nared pre teb / pogelavam ti go / shte te izpishat na 3-4 den, i edva li shte imash nygda ot pompa. A i vinagi mogat da ti kypiat i donesat v bolnicata. Az biax podludila mugut mi da mi kypi i donese, a vuobshte ne mi beshe nygna. Samo izlishen bagaj.

There is no full hapiness...


Тема Re: Помпата за кърмене?нови [re: ronika77]  
Автор Ripple (krotka)
Публикувано14.04.04 12:23



Kakwa e tazi pompa na NUK за 5 лв? В какъв смисъл санитарен магазин? Най евтината, която съм виждала е 20 лв и е тип спринцовка наистина.



Тема Re: Помпата за кърмене?нови [re: Kлep]  
Автор Ripple (krotka)
Публикувано14.04.04 12:28



Казаха ми, че с помпа било по-удобно. Нямам идея как са нещата в дейстивтелност, явно е индивидуално. НО ми се ще поне да знам какво да кажа на таткото да купи, ако се наложи и по възможност по-конкретно.



Тема Re: Помпата за кърмене?нови [re: Ripple]  
Автор Firebird (интернавт)
Публикувано14.04.04 12:53



Тази за 5 лв. не е истински НУК, а нашенско копие, ползвах нещо точно такова, и върши същата работа, копието е абсолютно.



Тема Re: Помпата за кърмене?нови [re: Ripple]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано14.04.04 13:24



Най-големи хвалби съм чува за помпата на Авент - уви, 80 лв. Но не знам нищо от опит!
Просто те съветвам да не избързвате с покупката - помпи има навсякъде, за час може да ти я достави, а нещата никога не са така спешни! Опитай първо ръчно!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.