Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема За храненето и зъбкитенови [re: rollingstones]  
Автор Flamendialis (начинаеща)
Публикувано21.04.04 17:54



А аз забавих темпото на захранването след като изчетох сума неща по въпроса. Сега сме само на зел.пюрета от моркови и картофи (и тиква). Давам му и ябъка и круши. Гледам да е повече млякото. Педиатърът ни препоръча месото още от този (6-ти) месец, но аз на своя глава ще го дам от 7-ми.

Кажете ми, моля ви, при вас когато ви болят венците храните ли се нормално. Алекс от 2 дни е ужасно нервен, не иска да спи и не иска да яде! Стиска здраво устни и не мога да му дам нищо. Вече се притеснявам, че днес е само на 120 гр.мляко и нищо друго!
Как е при вас?



Тема Re: и ние вече сме на 6 месецанови [re: rollingstones]  
Автор Jmuche (щастливо)
Публикувано21.04.04 19:29



Здрасти,
попарата я започнах когато Таня беше на 6 месеца и 10 дни и и я давам за второ сутрешно ядене /ама още не сме го заместили изцяло - доцоква си/ Сиренцето се изкисва добре да не е солено, краве е, а сухари взех детски на Пападополус.
Софи сигурно се криви заради зъбенцата и Таня тези дни е голям кривондел, но какво да се прави
Поздрави и целувки от мен и Таня на двечките!
П.П. Няма ли някоя нова снимчица на Софи да видим



Тема Re: Мами и бебоци за октомври и ноември!нови [re: ralichka]  
Автор ralichka (мама на Ники)
Публикувано21.04.04 19:36



Благодаря на всички за похвалите отправени към Ники и за пожеланията. А аз вече съм непрестанно нащрек, защото не мога да го оставя вече на едно място и там да го намеря. Веднага се е придвижил и то доста.
Да ви разкажа една смешна случка. Сношти Ники заспа като добро бебче веднага след като се напапка, някъде към 21.45ч. и аз бях много доволна, но за много кратко, защото в 22.30ч. той се беше събудил бодър и готов за игри. Та така до 1.30ч. когато вече и самата аз спяща успях някакси да го приспя. Утре ще го водя на хомеопат и много се надявам да ми дадът някакво вълшебно сиропче или чайче от което да спи нощем. Но това едва ли ще стане.
Стискайте палци все пак да има някаккъв резултат от ходенето на хомеопат.
Целувки на малките зъбчовци, които се кривят и на все още беззъбите чаровници.



Тема Re: Мами и бебоци за октомври и ноември!нови [re: ralichka]  
Автор Flamendialis (начинаеща)
Публикувано21.04.04 19:39



Дано! Стискам палци и на краката!
Знам какво е да не можеш да се наспиш. Аз имам здравословен проблем, който се активизира при безсъние и добре, че Алекс започна да спи нормално, че иначе сега щях да съм ...



Тема Re: Мами и бебоци за октомври и ноември!нови [re: ralichka]  
Автор klamerche (закачливо)
Публикувано21.04.04 21:51



Честита половин годинка на чаровния Ники. Ще чакаме утре да кажеш какво ви е изписал хомеопата и естествено има ли ефект... Да го нацелуваш от Вики

Вики 04/10/03

Тема Ето ни отново на линия!нови [re: ralichka]  
Автор smg (мама на Марина)
Публикувано21.04.04 22:49



Привет, мами!
Как сте? Растат ли бебоците? Честито на всички за новите зъбчета, думички и други прекрасни неща, които ни правят най-щастливи на света.
Ние се завърнахме в неделя от пътешествието из страната. Обиколихме Казанлък и Димитровград. Мама си почина, но баби, дядовци и прочее роднини така разглезиха Марина, че тези дни съм се видяла в чудо. Надявам се скоро да се върнем към предишния режим и да имам малко време и за клуба. Ето и снимки от ваканцията.


Пътуването и престоя не ни създаде проблеми. Марина се чувстваше прекрасно. Това ме окуражи и живот и здрави юни като си дойде нашия тати, ще отскочим с нея до морето. Дори се замислих да отидем да му погостуваме в Германия, но това още го мисля.
Започнахме жълтъка, кисел. Другата седмица ще дам и месце. Какви месни пюрета давате - купешки или домашни? Давате ли Зимафлор или нещо подобно? Правили ли сте някакви изследвания на бебоците - кръв, урина? А имат ли нужда от някакъв специализиран преглед сега, като при ортопед по-рано? Вчера бяхме на консултация и сме качили 700 гр, но още сме с манекенските размери - 6 800 и 64 см. За последното, обаче, аз не мога да се похваля. Тези килограми не щат и не щат да се свалят. Ами и как да ги сваля, като бях 20 дни при мама и при тати и ме глезиха. .
Целувки на всички!



Тема Re: и ние вече сме на 6 месецанови [re: Jmuche]  
Автор rollingstones (новак)
Публикувано21.04.04 23:00



Jmuche mi ako 6te se naema6 da i gi ka4va6 v seita 6e ti puskam:))). . nie onzi den kupihme kamera i sega sa na hod filmite, snimkite gi pozabravihme
az po4nah da gotvq pytuvaneto za bg i mi e malko nanagorno tiq dni, a osven vsi4ko drugo sym i hremava i ne samo az ami i na6iq tati i toi ot tazi ve4er.
dnes stoq i si mislq, kolko mnogo spi sophia. po kolko 4asa spqt va6te beboci. tq si lqga ve4er v 7.30, v 11 po4ti spq6ta q hranim i sutrin v 8, 8.30 stava. sled kato se naqde pak spi 1 4as,i osven tova sled vsqko qdene prez denq podremva za okolo 30 min. tova normalno li e? vqrno 4e i az obi4am mnogo da spq, ama 4ak takova 4udo. ve4er ako q zabavq malko zapo4va da nervni4i i da reve 4e iska da si legne. 7, 8 4asa ve4er e o6te svetlo, horata sa o6te po kafeta i gradinki nie si lqgame



Тема Re: и ние вече сме на 6 месецанови [re: rollingstones]  
Автор Jmuche (щастливо)
Публикувано22.04.04 17:03



Здрасти,
Изпрати някоя снимчица и няма проблем да я кача Хем да видим каква голяма госпожица е станала Софи
А Таня почти не спи през деня - може би и се събира около 1 час за целия ден. А вечер спинка горе-долу от 22 до 8 сутринта
Поздрави и целувки от Таня и мен!



Тема Re: и ние вече сме на 6 месецанови [re: Jmuche]  
Автор rollingstones (новак)
Публикувано22.04.04 18:42



6te skeniram tazi ve4er i 6te ti pusna na meila. pak danke



Тема Re: Ето ни отново на линия!нови [re: smg]  
Автор Flamendialis (начинаеща)
Публикувано22.04.04 18:48



Здравей,
вече си мислех, че няма да пишеш в клуба! Страхотно е, че сте се откъснали от тази мръсна София. И аз мисля да закарам бебо на чист въздух по празниците.
Страхотни мерки имате! Браво на Марина!
А за кг не се притеснявай- аз не мога да мръдна от три месеца от едни и същи, а вече намалих със сигурност ям по-малко. Ако кърмиш е нормално.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.