Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:05 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за алергията към млякотонови [re: Eлицa]  
Автор nona (непознат )
Публикувано02.02.04 11:39



точно това е млякото за алергии.нона пиеше нутрилон соя.пробвай и друго нещо но наистина ти трябва специалист.съжалявам!!!успех!!!



Тема Re: Пак за алергията към млякотонови [re: Eлицa]  
Автор siluchka (с момченце)
Публикувано02.02.04 12:03



И при нас обривите почнаха след NAN HA. Може и да е хипоалергенно, но не е мляко за деца, алергични към белтъка на кравето мляко! Въпросният хидролизат, който пият повечето деца от клубния алергичен отбор е Фризопеп и е на Фризланд. Отпуска се с протокол от Здравната каса за алергичните деца. Соевите млека може и да са решение в някои случаи, но четох, че все по-често децата дават алергия и към тях. Фризопеп-а е подходящ и за алергичните към соя деца. Скоро имаше тема за алергиите (доста дъъъъъъъълга), ако искаш влез там - коментираха се алерголози и гастроентеролози (най-често д-р Мустаков и доц. Маринова).
Ето и линк към темата:





Тема Re: Извинявай, че ползвам тематанови [re: nona]  
Автор Teди (мама на Оги)
Публикувано02.02.04 12:36



Казаха ни гъбички...



Тема Re: Пак за алергията към млякотонови [re: Eлицa]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано02.02.04 12:41



Видях, че са ти дали линка към другата тема, което щях да направя и аз.
И да потвърдя, че ХА мляко не става при алергия към белтъка на кравето мляко, пише го на всяко такова мляко. То е за профикалтика при обременени фамилно деца например.
Виж темата и ако имаш питане - кажи!



Тема Последователност при зъбитенови [re: Eлицa]  
Автор Teди (мама на Оги)
Публикувано02.02.04 18:11



Използвам пак тази тема, защото наскоро ви писах, че съм забелязала връзка между изриването и никненето на зъбки.

Оги от три дни е червен като раче. Днес го натиснах за преглед на венците и мисля, че ще имаме кучешки зъб. Това малко ме обърка, защото ние досега имаме 12 зъба (8 предни + 4 кътника) и аз чаках още 4 кътника преди да тръгнат кучешките...
Каква всъщност е последователността на никнене на зъбите след предните осем?



Тема Re: Последователност при зъбитенови [re: Teди]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано03.02.04 09:35



Не знам доколко има такава или поне до колко е стриктна. На Вики първо му излезе горният резец например! Не се притеснявай от такива неща. Нацункай го и дано скоро мине!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.