Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:24 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема (badeshti) maiki v chujbinaнови  
Автор v22 (непознат )
Публикувано20.11.03 14:27



Zdraveite! Ima li sred chetyashtite foruma badeshti maiki ili mladi maiki, koito jiveyat izvan Bulgaria? Tai kato tova e moyat sluchai, shte mi e interesno da obmenim vpechatleniya i opit.



Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: v22]  
Автор Krassi (непознат)
Публикувано20.11.03 14:36



Ti kade si?



Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: Krassi]  
Автор v22 (непознат )
Публикувано20.11.03 14:44



az sam vav Franziya, a ti?



Тема а има ли мами от Гърция?нови [re: v22]  
Автор saroni (enziktopl)
Публикувано20.11.03 15:45



Атина по-конкретно:)))

ami...



Тема Re: а има ли мами от Гърция?нови [re: saroni]  
Автор solecito (вярвам)
Публикувано20.11.03 16:45



Здравейте и от нас (аз и бебока в пупата ми),
Аз съм също една бъдеща мама (Maй'04), но съм доста по-далече от вас-САЩ, Вашингтон.
Как я карате в чужбина, на мен лично понякога мие доста трудно че съм далече от семейство и приятели. Тук сме само със съпруга ми.
Да се пазите, леко бременеене и да пишете!





Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: v22]  
Автор Honda (любител)
Публикувано20.11.03 16:56



Здравейти бъдещи и настоящи мами. Ние живеем в Шотландия. Имам дъщеря на 3 години - Симона и една на 12 седмици - Елизабет. От живота тук не мога да се оплача ама наистина по някога носталгията ме наляга. То и за това влизам в този клуб, защото само той и акушерките са ми учители и ми казват какво да правяНе е лесно да си мама в чужбина без баби и дядовци наоколо, които да ти помагат.Дето се вика един път поне в месеца да им ги тръсваш, че да вдъхнеш малко въздух

http://www.klub-odgik.org.pl/bajerne/be_happy.swf

Редактирано от Honda на 20.11.03 16:57.



Тема Re: а има ли мами от Гърция?нови [re: solecito]  
Автор Krassi (непознат)
Публикувано20.11.03 17:12



Az sam nastoiashta mama v USA na edno dve godishno momichence, koeto rodih tuk i na edin batko, koito si go dovedoh ot BG na 11 godini. Spored men tuk se gledat sravnitelno lesno decata, pone za men e taka, no moje bi i zashtoto mi e vtoro dete. Ako imash niakakvi vaprosi ili pritesnenia mi pishi, dano da moga da sam ti polezna



Тема и аз съм във Франциянови [re: v22]  
Автор Katia (новак)
Публикувано20.11.03 17:40



Здравей и аз съм във Франция- в едно село на границата с Швейцария. Ти къде си ??
Родих на 11.10 в най- обикновена френска държавна болница и много ми хареса защото докторите и сестрите бяха много мили и внимателни всичко ми обясняваха и постоянно ме питаха дали имам нужда от нещо. Много добре се чувствах.
Ще се радвам да обменяме информация



Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: v22]  
Автор mexi7OOO ()
Публикувано20.11.03 18:02



Здравей и от мен.Аз също съм мама.Синът ми е на почти 4месеца.Ние живеем в Лондон.С удоволствие бих помогнала с каквито съвети мога.Наистина е трудно,когато няма около теб някоя баба,но все пак се справяш!Усмивки от нас..



Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: v22]  
Автор jara (мама на Мони)
Публикувано20.11.03 19:15



Ние сме в Испания ,с две деца едното на 7 години ,а другото скоро ще стане на 2 месеца и определено мога да кажа,че в чужбина се гледа много по -лесно бебе като се започне от ражданетоРаждала съм и в БГ и тук и разлика наистина съществува.
А иначе носталгията винаги си я има,но пък живеем с мечтата за една хубава ваканция догодина лятото в БГ после пък със спомените от нея и така....

Поздрави от нас

Редактирано от jara на 20.11.03 19:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.