Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: v22]  
Автор alicawondering (непознат )
Публикувано20.11.03 19:50



privet i ot men..
nie sme v usa sushto,bebe e s termin 2/19/04 i se chaka moma..iskam da pitam damite koito sa tuk-kolko otpuska vi dadoha ako rabotite?az sum v PhD programa i se ciganqt za 4 sedmici,v chudo sum se vidqla..spodelete opit pls..
jelaq spokoistvie na vischki,
a.



Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: mexi7OOO]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано20.11.03 20:19



mexi7OOO,
дай малко повече информация за Лондон-всичко каквото се сетиш и ти се пише де

Ние планираме местене в Европа евентуално и всяка информация ще ми е от помощ.Ако искаш пиши ми на бележка,да не спретваме чат



Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: sylvi]  
Автор solecito (вярвам)
Публикувано20.11.03 20:29



Много е сложно с майчинските тук в Щатите. На повечето места дават 6 седмици, но си зависи много и от законите на самия щат където си.
Мойта работа ми дава 12 семици, но FMLA (Family Leave Act 1993) на щата дава до 16 седмици, така че сега се бория с блага дума с мойте работодатели да ми дадат пълните 16 седмици. Сами сме тук и няма кой да помага, та дори и с 16 седмици пак ще сме до под кривата круша, но какво да се прави. Но продължаваме да се усмихваме.




Тема Illinoisнови [re: v22]  
Автор anaili (ентусиаст)
Публикувано20.11.03 20:43



Здрасти
И ние саме далече Но като всяко нещо и това си има и добрите старни. Не че не си поплаквам де ама съм избрала да гледам доброто
Какато казаха преди има разкика в ражданетои в много други работи. Не във физиологичния смисъл разбира се
И аз си мечтая за едно хубавао лято в БГ да се попечем на Несебър и да покажа на мойта бебка другата и половина.



Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: alicawondering]  
Автор Krassi (непознат)
Публикувано20.11.03 20:49



И от моята работа беше 4 седмици. Аз имах сабрани от поцхижни дни и болнични и си стоях 2 месеца, няма как



Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: mexi7OOO]  
Автор helen (natural)
Публикувано20.11.03 21:03



i az da kaja - i nie sme v london cqloto semeistvo
malkata Aleksandra skoro ste stane na 1 godinka na 26 noemvri
ot rajdaneto sym mnogo dovolna i opredeleno sym na mnenie che bebe po lesno se gleda tuk daje i bez mngoo pomost

I want it all and i want it now.


Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: helen]  
Автор Di5 ()
Публикувано20.11.03 21:11



Хей радвам се да те видя тук отново. Скоро си мислих за вас и че малката госпожица би трябвало да е скоро рожденничка. Как сте, покажи снимки да я видим колко е пораснала.



Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: v22]  
Автор Пaлмиpa (боса по асфалта)
Публикувано20.11.03 21:18



аз съм в Холандия, малкото ми момченце е на 1 година и 5 месеца.
тук нормално раждат в къщи, така, че едва ли бих ти била полезна с инфо за раждането.
отглеждането, вече са ти казали, определено е по-лесно отколкото в Бг.

Той ще дойде непременно...Някога.


Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: alicawondering]  
Автор summer ()
Публикувано20.11.03 21:28



И аз съм в USA, доколкото знам в PhD програмата adviser-a ти решава колко отпуска ще ти даде и няма нищо регламентирано. Ако реши, може и да не ти даде изобщо. Не е същото като ако работиш. Тогава имаш право на 6 седмици мисля.



Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: v22]  
Автор Biba (модератор)
Публикувано20.11.03 21:46



Здравейте (да се разпиша и аз)
аз съм бъдеща (07.01.04) мама в Германия и вече нямам търпение да гушна бебка... Впечатленията ми от грижите за бременната жена, които се полагат тука са много добри, надявам се и от раждането да остана така доволна. Миналата седмица ходихме с мъжа ми да разгледаме клиниката и родилната зала- хареса ми и вече се успокоих като ги имам видяно. На подготвителният курс всяка седмица ни разказват и обясняват до най-малките подробности всичко свързано с бременността и раждането, че при мен страха от неизвестното почти изчезна.
Всичко добро





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.