Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: v22]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано20.11.03 23:19



Привет и от мен.Ние-аз,тати и бебе Дани също сме в Испания.Не се оплаквам от живота си тук материално погледнато,това което ми липсва са старите приятели и семейството.Затова Често ги каня на гости..


DANIEL

Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: alicawondering]  
Автор MoniT ()
Публикувано21.11.03 00:15



Ами имаш няколко варианта:
1) започваш работа и даваш детето на отглеждане в daycare - имам много приятелки, които дадоха децата си от възможно най-ранна възраст и децата им 9вече към 2 годишни) са си много добре.
2) командироваш някоя баба от България
3) прекъсваш дисертацията за 1 година и след това продължаваш.
Аз бих избрала 3-тия вариант; реално погледнато, една година не решава нищо за кариерата ти, а в същото време е много важно детето ти да бъде с теб през първите месеци. Ако имаш финансова възможност и ако ти разрешат да го направиш от катедррата, не се колебай. Говоря от личен опит. Аз вече бях свършила с дисертацията, когато забременях, но от позицията на човек който е минал по този път мога да ти кажа, че живота е пред теб и наистина, дететнцето ти е най-важно в този момент.
МониТ



Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: v22]  
Автор Adi_75 (нова)
Публикувано21.11.03 01:24



Zdraveite i ot men....az sam v Norway s termin 10 jun2004....znam ze tuk e super za mami i deza - obsluzvane v bolnizite i vsi4ko!!!Mazno mi e ze dori i sega kato bremenna sam dalez ot semeistvoto si no moita maika ste doide da pomagaMalko me e strax ot samoto razdane no veze pozna da otminava ....a tati kolko e stastliv vse edno toi ste razda .....zeluvki na vsi4ki i uspex, oxxx dobre ze go ima tozi klub






Тема опалянови [re: v22]  
Автор Taнчe (земна)
Публикувано21.11.03 03:21



Здравей!
И аз живея на гурбет. Ние сме в САЩ, синчето е на 6.5 месеца и с таткото сме от София. Хи хи, от тази година уча И френски, който ако науча ще ми бъде 5тият език в колекцията !
Ето с кого ще си практикувам наученото .
Я ама колко сме много и все от различни държави се включваме!
А така сега да се преброиме колко от нас ще си ходиме за празниците в България???



Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: v22]  
Автор didi3 (непознат )
Публикувано21.11.03 06:22



Zdraveite,
i az sum v USA. Imam 3 detsa - tretoto go rodih minalata godina tuk. Moga da kaja, che deistvitelno mi beshe po-lesno s nego, makar i da niamam pomosht i da mi se nalaga da rabotia. A i kakata i batkoto mnogo pomagat. Ot edna godinka go dadoh na "day-care" i na nego tolkova mu haresva, che ne iska da go pribiram vecher.Inache nostalgia ima, razbira se, zatova sme i v tozi klub...No chovek triabva da se opitva da izvleche nai-dobroto ot vsiaka situatsia.



Тема Kaliforniaнови [re: v22]  
Автор Sierra_Nevada ()
Публикувано21.11.03 06:38



...V kalifornia sam i Michael e na 7 sedmisi veche.Imame si baba ot Bg i diaido prisitga sled 3 dni.Zaminavat si sled Nova Godina.Ne znam kak shte se spraviam posle:(((Ne rabotia,tova e hubavo.Tati e mesten i toi pecheli parichkite.



Тема Re: и аз съм във Франциянови [re: Katia]  
Автор v22 (непознат )
Публикувано21.11.03 13:56



Zdravei Katia,
az sam v Nice. Jivot i zdrave tryabva da rodya dogodina kraya na juni. Oshte ne sam reshila kade (dali tuk ili v Bg), no mai po-veroyatno e da e tuk. Nyamam poznati badeshti maiki tuk i ponyakoga nostalgiyata mnogo me hvashta, no nyama kak. Pishi pri teb kak beshe.
V.



Тема Ние сме в Англиянови [re: v22]  
Автор MM (za mama)
Публикувано21.11.03 14:17



в югозападните покрайнини на Лондон. Анна е вече на 14 месеца, аз се върнах на работа когато тя беше на 6.5 м, мойта майка дойде и я гледа докато стана на 8 месеца и оттогава е на ясла и страшно й харесва.
И на мен ми липсват мойте родители, приятелите също, но тук е семейството на мъжа ми (той е англичанин и са голямо семейство, въпреки че са разпръснати из страната, а някои отскоро и извън нея), имаме и тук много приятели и това донякъде прави носталгията по-лесна за преживяване. ...пък и аз съм тук от 11+ години така че се очаква да съм свикнала досега....
Не мога да сравнявам къде е по-лесно да се гледа дете, защото само тук ми се е случвало, но засега поне мисля че се справяме добре и мислим да не чакаме много за следващото!!!
Този клуб е страхотно място за 'срещи', ако го нямаше щеше да ми е много по-трудно да общувам с български мами и то с толкова много от тях.

>>До Танче - и ние ще сме в БГ за Коледа и се надявам да сме във форма за празненството в Софияленд



Тема Re: (badeshti) maiki v chujbinaнови [re: helen]  
Автор MM (za mama)
Публикувано21.11.03 14:22



Боооже, направо не мога да повярвам как лети времето и ето че и Александра ще стане вече на годинка. как сте вие? Колко ли много е пораснала малката кукла....!!!
Честит Рожден Ден на А. предварително и много целувки от мен и Анна!!!



Тема Re: и аз съм във Франциянови [re: v22]  
Автор Mишeнцe (добро)
Публикувано21.11.03 19:39



Здрасти!

и аз съм във Франция. Термина ми е 5 юни.
Нашият случай е по-сложен, изглежда че ще се наложи да раждам във Австрия, живот и здраве да го добутаме до тоя момент.
Но бебчето ще си отглеждам във Франция със сигурност.
Радвам се че има и други момичета във Франция, ще е полезно да обменяме опит.
Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.