Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Чували ли сте за подобни случаи?  
Автор Чepвилo (оставя следи :))
Публикувано27.08.03 20:51



Здравейте! Както виждате, за пръв път влизам във вашия клуб. Минавам направа на въпроса, който ме вълнува.

Моя позната ми разказа следната история с близо 17-годишна давност, дествието се развива през 1986 г. в майчин дом. Жената родила близнаци, но минути след раждането лекарите й казали, че едното бебе е починало, изнесли го от родилна зала и повече тя него видяла. Нито живо, нито мартво. Нещо повече - и до днес починалото бебе няма смъртен акт! А трябва да има, защото такъв е редът!

Жената си е внушила, че детето й може би е живо и най-вероятно - дадено за осиновяване!!!

Помоли ме да й помогна тази история да бъде разнищен и аз сигурно ще го направя, но кажете - струва ли ви се налудничаво или вие също сте чували за подобни случаи!?!



Тема Re: Чували ли сте за подобни случаи?нови [re: Чepвилo]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано27.08.03 21:48



Хохо!
Добре дошла насам
Аз съм чувала за такива случаи, и то точно за Майчин дом, но доколко са верни.....нямам идея. Сещам се за един разказ - майката ражда бебе в Майчин дом, но корумпирана акушерка подменя нейното бебе с друго, което има аномалии. Но жената разпознава че това не е нейното дете.
Пак казвам - не мога да се ангажирам с достовереността, просто това са апокрифни истории, коио се разнасят от ухо на ухо, но нищо официално не съм чула да е излязло.
Мисла, че наскоро в Искрено и лично имаше подобна тема, но не можах да гледам предаването, защото правех нещо, само дочух за какво иде реч....

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.


Тема Re: Чували ли сте за подобни случаи?нови [re: Чepвилo]  
Автор diana__ (mama na Velina®)
Публикувано27.08.03 21:49



Имаше предаване на тази тема в Искрено и лично, мисля през м.май



Тема Re: Чували ли сте за подобни случаи?нови [re: Чepвилo]  
Автор maiche (новак)
Публикувано27.08.03 22:00



Мисля че имаше подобна тема и в предаванета на Ван(л)я А(я)хчиева (не съм съвсем сигурна за името) - май "Открито" се казваше? Бяха сменили момче с момиче, ама повече подробности не си спомням.



Тема Re: Чували ли сте за подобни случаи?нови [re: maiche]  
Автор Eвa ()
Публикувано27.08.03 22:28



За щастие с помощта на Ахчиева доста бързо им върнаха бебето което по случайност още не били изписали и понеже естествено родителите съвсем вече не можеха да са сигурни че точно това е тяхното бебе - отидоха в София /бяха от Своге/ и им направиха генетичен тест който иначе трае около месец /представяте ли си 1м. да се чудиш това човече твойто ли е или не/, но защото се беше намесила ТВ-та за около седмица се разбра че си е тяхното бебе това.
За съжаление не виждам как би могло да се помогне в този случа освен ако има подозрения къде може да е бебето - или не-ако са били еднояйчни близначета би било по-лесно пак чрез телевизията да се даде детето и ако някой се познае да се направят такива генетични тестове.
Не знам. На мен ми е малко странна цялата работа и незнам доколко е етично ако евентуалните осиновители не са казали нищо на детенцето.
Леле сюжет за сапунен сериал стана, но инак е вариант.
Истината е че ми е мъчно за жената - представям си какво и е в главата



Тема Re: Чували ли сте за подобни случаи?нови [re: Чepвилo]  
Автор Aglaiya (mama)
Публикувано27.08.03 23:03



Здравей! Хареса ми как казваш, че ще разнищиш историята. Желая ти успех, а и майката най-после да намери някакъв покой. Подобни неща съм чувала или чела, винаги има съмнение, но знам, че когато няма акт за раждане няма и акт за смърт. Ако детето е родено мъртво или в момента на раждането е починало акт за раждане не се издава, мисля че в римското право се води като "роден неспособен да живее". Обаче, ако е било живо и е починало, едновременно се издава акт за раждане и акт за смърт.

Богдана вече казва мама


Тема Re: Чували ли сте за подобни случаи?нови [re: Чepвилo]  
Автор krasia (непознат )
Публикувано08.09.03 01:41



Скоро чух за някакъв случай в Асеновград където хората са срещнали дете което абсолютно прилича на тяхното и при раждането е имало нещо подобно. Оказало се че детето е осиновено и в момента се водели някакви дела или нещо такова . Аз за съжаление не съм от там , но ако имаш познати се поинтересувай за този случай , мисля , че там е доста нашумял.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.