Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Да почвам ли курса на Диди Димова в "Св.Лазар"нови  
Автор Puhka (непознат)
Публикувано29.06.03 19:42



Мили момичета,


Моля за съвет, ако някоя от вас има опит - да почвам ли курса на Диди Димова в "Св.Лазар" за бременни или няма смисъл.

Цената била 200 лв. ако си в група и 300 - ако си сам.

Не ми е никак близко до болницата и дори самият път с такси ще ми е доста скъп на отиване и връщане, да не говорим, че там такси не мога да взема лесно, а рейсовете са много редки и трябва да чакам права в тая жега и тамошните буклуци по спирките.

Но, ако е добър и си струва курса, ще го направя.

Моля за вашия съвет!

Сега съм в 24-25 г.с.

Благодаря предварително за отговора и чакам с нетърпение, че нямам много време да го почвам.

А и колко пъти се ходи като бройка и като интензивност?



Тема Re: Да почвам ли курса на Диди Димова в "Св.Лазар"нови [re: Puhka]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано29.06.03 20:32



Моят съвет е да започнеш този курс. Винаги горещо съм го препоръчвала и момичетат тук знаят това
Диди е невероятен човек и специалист. Освен, че ще научиш страшно полезни неща за зачатието, бремеността, твоят режим и хранене, раждането и грижите за бебето, след раждането тя ще те посети в къщи, за да ти покаже нагледно как да направиш първото къпане, ще ти даде ценни съвети за кърменето и разни други хитринки/ също и за пазара, ще ти даде контакти на магазини където ще можеш да пазаруваш с отстъпка и след като родиш/. Освен това ще можеш да и звъниш по всяко време за съвети и ако имаш проблеми. Моето детенце вече е на годинка и 2 месеца, но аз все още и звъня. Тя е тази която всеки месец ми е определяла хранителният режим на бебето, въвеждането на нови храни и захранването. Също и всеки месец ми е казвала какви нови упражнения да въвеждам при гимнастиката която правим. Просто Диди е един безценен човек, на който винаги ще можеш да разчиташ за в бъдеще, нещата не се изчерпват само с до родилният ти период.
Относно цената и ВИП посещението което е на по-висока такава - аз бих те посъветвала да да се запишеш със група. Аз и съпругът ми посещавахме индивидуални курсове, но някакси беше по-скучно. А комплектите с други мами са по-весели и оживени. Освен това ще завържеш нови познанства. Мен ме беше яд, че не посещаваме група, но просто нямаше как, тъй като нашият тати можеше да идва само след работа, а той държеше да не пропусне нито един урок. Та просто откъм време не можахме да се напаснем с никоя група, която да съвпада с моите месеци.
Сега се сещам, че онзи ден Диди ми каза, че ще изнася публична лекция, която ще бъде безплатна. Но май е по-добре да пусна тема, за да я видят всички и които искат да посетят мероприятието

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.


Тема Re: Да почвам ли курса на Диди Димова в "Св.Лазар"нови [re: Puhka]  
Автор Anjela (непознат )
Публикувано01.07.03 17:40



Аз лично избрах друг курс след кратко проучване. Моят е по-евтин 150 лв. за 12 посещения и ми се стори първоначално доста по-професионален. Като започнах да го посещавам първоначалните ми впечатления се потвърдиха.

Някак не можах да повярвам как точно ще ме посветят в йога за 6 посещения.

Ако имаш интерес ще ти пусна координати.

От опит глава не боли.



Тема Re: Да почвам ли курса на Диди Димова в "Св.Лазар"нови [re: Anjela]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано01.07.03 17:56



Как успя да прецениш кой курс е по-професионален при положение, че не си посетила нито един от двата? А след това си посетила само единия. Каква е базата ти за сравнение?
Освен това посещенията не са 6, а са по време на цялата бременост всяка седмица. Аз се записах в 7 месец и поради тази причина до раждането ходех по два пъти в седмицата, като всяко посещение беше в рамките на два часа без прекъсване.
Не пишеш никакви подробности за този "друг курс". Курсовете в София не са много и са известни кои са. Напиши моля повече данни за този курс тук по темата.
Дали пък не става отново въпрос за прословутият курс на Стамболийски 143 за който скоро тук се натрапваше нахална реклама?


Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.


Тема Re:нови [re: dodo_dodo]  
Автор _me (непознат )
Публикувано02.07.03 10:51



Viarno che sam ot Plovdiv i tul cenite sa po-razlichni, no 200-300 lv mi se vijdat dosta. Kursa, koito az posestavam struva 40 lv, hodia 2 pati v sedmicata na gimnastika, organizirat ni lekcii.



Тема Re:нови [re: _me]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано02.07.03 11:14



Нормално е в провинцията цените да са по-ниски
Но в София са в тези граници - 150-200лв. Курса в Шейново също струва 180 лева макар, да се казва, че тази сума е за проследяване на бремеността/женска консултация/, това не е така. Защото проследяването по принцип се покрива от бюджета и е Безплано,а дефакто сумата от 180 лева се плаща за курса
Станалият прослувутият тук курс на Стамболийски 143 също струва 150 лева.
И тук искам да кажа на госпожата, водеща, която е прохождаща в момента, че не така се гради имидж - с нахална автореклама и плюенене на колегите. Гради се с упорит труд и много себеотдаване. Желая и успех.


Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.


Тема Re:нови [re: dodo_dodo]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано02.07.03 11:48



правиш лоша услуга и антиреклама на тази Диди с нетърпимостта ти да има и други подобни курсове
това, което виждам тук е нахална реклама на Диди Димова, нищо друго



Тема Kурса в Шейновонови [re: dodo_dodo]  
Автор Eвa ()
Публикувано02.07.03 13:44



е БЕЗПЛАТЕН - 100%.
Аз бях в платената консултация там и бях на тези курсове и попитах мога ли да заведа една приятелка, кояти изобщо не беше към Шейново дори предупредихме, че няма да ражда там а в 2-ра градска и Вяра Виделова/така се казва жената която го води/ я прие без никакъв проблем и каза че след като за нас е безплатен може да бъде посещаван и от други. Това беше миналата година по същото време, но не вярвам нещата да са променени. Курса също беше полезен и приятен.



Тема Re:нови [re: ellion]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано02.07.03 14:29



Напротив, не проявявам нетърпимост към другите курсове. Бях подразнена само от заключената преди време тема от Дебора.
В случая желанието ми беше да бъда в услуга на бъдещите майки.
Това, че ти имаш лично отношение към мен не трябва да е за сметка на обективната информация, която ще е само от полза на бременните.

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.


Тема Re: Kурса в Шейновонови [re: Eвa]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано02.07.03 14:33



Платената консултация в Шейново е платена заради курса
Предполагам, че случая с твоята приятелка е бил просто изключение и на добра воля от страна на водещата.
Иначе за курса само съм чувала и то добри неща, но нямам лични наблюдения.

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.