Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Обобщение!!!нови [re: betanski_patilanski]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано03.07.03 15:57



олеле, пак ме набедиха за нещо
личното ми отношение към додо няма нищо общо с репликата ми към нея, че проявява нетърпимост към факта, че има и други курсове и се изказва злъчно по адрес на момичето, което си е позволило да каже нещо, да не говорим, че благодарение на повтарянето "прословутия" разбрах, че имало и такъв курс на стамболийски. Е кво става тука? за всяка дума да мислиш дали някой няма да ти скочи, щото не позволява да се говорят разни неща
колкото за непроверените факти - ми то в тази тема има доказателства кой твърди непроверена информация, май не съм сляпа още
последно да кажа, че тази диди, дори да е богиня, мен не ме интересува, не съм против също да й се прави реклама, щом я заслужава, но защо такова право да нямат и другите и да се търси пак провокация, така да се каже беше засегнато чувството ми за справедливост
как пък не те домързя да правиш разследване за такава глупост, кой кога се регистрирал, дали бил писал повече от 1 път и кога.... била съм против клуба да остане затворен за нерегнати, просто защото няма смисъл, така че въобще не ми минава през ума да дебна за такива неща... после пък покрай разни избори за мод-ове когато стана дума, че Я колко много хора са гласували други твърдяха, че имало стотици, които само четели и нищо не пишели. Тези фанита и анжели не може ли да са такива?
и вече най-последно, наистина - айде оставете ме на мира, достатъчен ми беше цирка с варицелата, хич не ми е приятно да вкарвам санитарната милиция в действия , чета си и си пиша там където ми е кеф и нямам, ама НАИСТИНА нямам намерение да се съобразявам как нечия параноя (дано да не е и твоя) ме тълкува

а, забравих - сега видях изречението, че съм си търсела повод да се заям, затова не съм била реагирала на предишната тема от май месец
бе кво ви става бе хора? само заяждане ви се привижда... провокирана,
показах ВЕДНЪЖ какво е real злоба, дай да не влизаме в тоя тон - кой каквото не разбрал и хоп - злоба, заяждане... айде повече въображение де

Редактирано от ellion на 03.07.03 16:02.



Тема Ре:нови [re: dodo_dodo]  
Автор Eвa ()
Публикувано03.07.03 16:17



Да би трябвало да са безплатни и не само курсовете, а и другите им дейности.
На мен ми е много странно как такава голяма болница няма договор с здравната каса за консултациите на бременните и ги кара да си плащат.



Тема Re: Обобщение!!!нови [re: ellion]  
Автор betanski_patilanski (с поздрав...)
Публикувано03.07.03 16:42



еллион, пак казвам че си от участниците и хората, които уважавам и харесвам като стил на писане, за жалост не се знаем лично, но и това ще стане надявам се!

направих това скромно разследване (тресе ме нервата и действам импулсивно, та се заинатих да го видя в дълбочина, защото аз най-много от всички съм заблуденото камилче по много въпроси), защото исках да видя истината за себе си и аджеба има ли додо основание да се заяде наистина с едно на вид скромно мнение! но сама разбираш и от линка, който давам към заключената тема, че стилът е един и същ и в двата случея! знаем се добре кои пишем и е като съшито с бели конци да се регнеш на съшия ден, да пуснеш рекламска тема, да се правиш на ухапан, че много те вълнува точно тази тематика, после сам да си отговориш, уж че твоя личен гинеколог ти го е препоръчал курса, да се появят още 2-3 мнения поддържащо твоето с примамлива покана към останалите, да постъпят по същия начин, замиране на темата, подхвърляне от додо че май ни взимат на мезе и си правят рекламка за зарибяване и хоп, за да се подхване темата след като веднъж е умряла, пак да се пускат хвалебствия.... до тук е плоско и грозно, но чак едва сега го разбрах че е с цел! така и не видях някоя от нас изобщо да го е проверила и да даде лично мнение и отношение, все някви невидимки, което ме води на мисълта, дали пък не е направено от личността, която сама организира този курс! не ни се случва за първи път нали и понеже е слаб курс, що да не му поправи безплатна рекламка? докато в новата тема, додо изказва лично мнение и опит, аз също се присъединявам, независимо че дори задочно и на мен Диди (която си нямам и идея коя е) ми е помогнала без да съм посещавала курса! това са ценни съвети, мисля че ще се съгласиш, все пак първа ръка информация и не от провеждащата курса, а най-обикновен въпрос от участничка в клуба, дали има действително участници, които да споделят и хоп пак се пръква мнение на Анжела (със същата практика от старата тема и същия стил- помни ми думата че става въпрос за същия прословут курс) и то мнение тенденциозно и отричащо споделеното и съпреживяно вече от додо такова и против курса в заглавието на темата! надявам се разбираш какво се опитвам да кажа, че не додо не търпи чуждо мнение и най-малкото си измисля, а някой друг и те уверявам , че ако не се бях захванала с това, пак щеше да се разиграе същия обигран сценарий от заключената тема! няма да коментирам личностните Ви взаимоотношения, защото ми е неприятно две чудесни майки, да се карат, но може би щеше да е хубаво да пропуснеш репликата този път!
обидно ми е, че се знаем що-годе добре и си знаем и клубчето, но най-нагло да ни се намесват и да ни тръбят за нещо, което никоя от нас не е опитала, е повече от грозно! много са обиграни, то не бе Св. Лазар, то не бе 9 месеца, то не бе този велик курс, на който май никой не ходи и затова не спира да се рекламира и др.... а ние сме винаги тук и както знаеш кой с каквото може си помагаме, което е похвално! тези груби вмешателства и изтъквания, не трябва да толерираме, а най-малкото пък да се караме за тях!

прости ми, че го правя публично и се надявам да не таиш лоши чувства към мен! знам че и ти си много принципна и ще се съгласиш, че точно пък мнението на Анжела- която забележи в последното си появяване как се нахвърля в/у додо (а само на два дена участничка) и то защото преди това, ти вече едва ли не и каза че е от хората, които не търпят чуждо мнение (все едно ти е взела думичките, но така е лесно)- не са преразказ на преживяни впечатления, а грубост и опит за манипулация!

стига сме ги толерирали и стига сме се карали заради някой си! ех, верно е че без скандалчета не може да мине, жени сме все пак, но поне си се знаем и след време пак опираме една до друга и си пишем по темите! нали??!!!
да дебнем тях, а не нас!

надявам се да не съм досадила, но има много тънък момент, който се опитвам да изтъкна!

бъдете здрави!

п.с. виж, за Шейново се съгласявам! виждала съм участничките да пишат тук и знам че е споделено мнение, както и самата додо се съгласи! това вече са две позиции, които са реални, а скандалчето или спора, се захвана с непотвърдено мнение! правя тази редакция, за да не цуфне многоуважаваната Анжела и да каже, че и тя за същия курс говори, щото ще е много смешно... ясно е, че курса на Стамболйиски, не избра добрия подход! щях да разбера една от нас да беше казала нещо, но за жалост, това са алтернативите! и лично мнение ще дам: аз бих се записала на такъв курс. вече въпрос на възможности е на кой по-точно! а тук си нямаме!!!



Редактирано от betanski_patilanski на 03.07.03 17:01.



Тема Re:нови [re: Чeтa]  
Автор Eвa ()
Публикувано03.07.03 16:55



Уф пълна лудница е цялата работа.
То и аз където бях на платена консултация /щото има и такива които са на абонамент от работата им там/ като имах проблем и ми записваха тоновете в извънработно време пак ми взеха пари/явно тайната тарифа е 10лв/ и то бях при позната - естествено някакви бележки за това не ми дадоха, което ми говори в чий джоб са
Иначе за ултразвука имах в предвид че ако си на консултация там и искаш да ти направят извънреден ултразвук няма проблеми. Ама всичко е много объркано - защото една моя позната която не е на консултация там и беше ходила да и правят ултразвук, но беше натъртила че е осигурено лице и не посмяли да и искат пари. Не знам - аз много мразя такива работи - да се досещаш и да се правиш на луд за пари, които не би трябвало да даваш, защото всеки месец го правиш плащайки си здравната осигуровка.



Тема Re: Обобщение!!!нови [re: betanski_patilanski]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано03.07.03 16:58



еми хубаво, защо не го написа така първия път ми цял абзац посветен на мен и моето заяждане?
на мен реклами не ми пречат, не мисля, че са вредни и за клуба, повече инфо - повече полза, нито пък мога да знам за подозренията в нечия глава (от едни такива подобни подозрения 10 дни вися тема в заглавието на която беше споменато име на момиче, без никакви доказателства в подкрепа и без грам извинение за причинените неудобства)
и моля те, нека най-накрая приемем, че тук всички сме мислещи, големи хора, и не е нужно някой да ни мисли нашто добро и да ни предпазва от нещо, реално или въображяемо. Имаме очи, четем, мислим, дано при някой не е спъната веригата, ама така би трябвало да става в идеалния случай нали и ако на всяка реплика, в която се изказва недоволство, че някой си присвоява функцията да мисли вместо мен се реагира с натрапчивото "ти се заяждаш, ти се заяждаш!" доникъде няма да стигнем
толкова от мен по този въпрос, мисля, че се изяснихме



Тема Re:нови [re: Eвa]  
Автор Чeтa (с ударение на е)
Публикувано03.07.03 17:09



Оооо имам опит с подобни истории. От всякъде се опитват да те минат и да те изтръскат. За това трябва да си знаеш правата и да си ги отстояваш. Мен още се опитват да ме разиграват (в Шейново) ама не са познали.

А за УЗ-то, то така или иначе не им струва нищо - само ток и гел



Teзи които не умеят, критикуват

Тема По-добре в Шейновонови [re: Puhka]  
Автор Leila (чаровница)
Публикувано03.07.03 17:14



Моят съвет е да отидеш в "Шейново", мисля че ще научиш повече неща именно там, които след това ще са ти от полза.


Усмихвай се често!



Тема Re:нови [re: Чeтa]  
Автор Eвa ()
Публикувано03.07.03 18:12



Надявам се не е нещо сериозно - случая по който те разиграват - аз имам позната лекарка там.
Не знам ако мога да помогна с нещо?



Тема Re:нови [re: Чeтa]  
Автор tinkerbell (fair(y))
Публикувано03.07.03 19:34



"А за УЗ-то, то така или иначе не им струва нищо - само ток и гел "
Не си права - плащаш първо за разчитане на това, което се вижда, т.е. за knowledge, и второ за цената на самия апарат. Това бе забележка по принцип. Нямам никакво отношение към Шейново.



Тема Re: Ре:нови [re: Eвa]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано03.07.03 19:55



По принцип здравната каса поема само част от изследваният, които ти правят в Шейново. Заплащането има за цел да покрие останалите, които никак не са евтини. Ако си правиш всичко това на друго място, излиза много по-скъпо. За съжаление не мога да намеря къде в този форум някой преди известно време беше пуснал списък с изследванията, които касата покрива, за да направя сравнение с услугите, прдлагани в Шейново.
Аз например съм записана там в консултацията и вече 4 прегледа, никой никакви пари допълнително не ми е искал, хем и допълнителни изследвания се бяха наложили заради един страничен проблем. Колкото до видеозоните - за тях съм сигурна, че здравната каса поема само 3 за цялата бременност, аз съм в 16 г.с. , в Шейново са ме гледали вече 3 пъти. Е, май не гледат всеки път, но при мен се налага, защото ми изчисляват седмицата по видеозон, но идеята е, че когато се налага да се гледа по-често, никой за нищо не те притеснява.

А за тези, които са ги карали да плащат - звучи ми като своеволие от страна на лекарите! Аз бих си записала името на такъв лекар и бих питала след това някой друг от болницата дали има право да ми взима пари, при положение, че съм записана и съм платила и пр.

Колкото до понятието "държавна болница", нали се сещате, че такова нещо вече няма. Има "заведения, работещи със здравната каса" и "заведения, не работещи със здравната каса". Това, че касата малко нещо съкс е отделен въпрос .....

Световен бестселър:
Как да открием мъжа на своите мечти и какво да правим после с тоя боклук



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.