Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: По-добре в Шейновонови [re: dodo_dodo]  
Автор Leila (чаровница)
Публикувано04.07.03 16:42



Възможно е. Може би просто съм попаднала на лоши момент и от там... Аз често се доверявам на първоначалната си преценка - което не е кой знае колко добре - и в резултат на това изказвам тези си впечатления.
Но както някой каза, всяка от нас има глава на раменете и сама решава или решава с таткото


Усмихвай се често!



Тема Re: Да почвам ли курса на Диди Димова в "Св.Лазар"нови [re: Puhka]  
Автор Flamendialis (непознат )
Публикувано04.07.03 17:07



Прочетох всички мнения в тази рубрика и не разбрах в какво се състоят тези курсове. Сравнението е на база обективна информация. Може би така ще бъде ясно за нямащите опит като мен и обективно ще си съставя мнение кой да избера.



Тема Re: Да почвам ли курса на Диди Димова в "Св.Лазар"нови [re: Puhka]  
Автор bedi (непознат )
Публикувано08.07.03 22:48



Дискусията е много интересна.Неприято е , че някои се правят на полицаи и провеждат раследвания и изказват предположения за това кои кои е.Не сам следила от доста време клуба ,но ми стана неприятно , че ме замесват в спорове.Предпочитам да чета мнения.Както и предишния път ще кажа че няма
нищто лошо в тези реклами,защтото и това ми прилича на такава ,но направена по по хитър начин.Пак казвам-Лошо няма.Съгласна съм с мнението
че трабва да има място(в този клуб) където всички организиращти такива курсове да изложат своите програми и цени.Така сте се избягнат тези смешни
скрити и явни реклами.Виждам че повечето са съгласни с ползата от рекламите.Предлагам "старите"пишешти кучета да обмислят как може да стане.Виждам че са доста вещи.Извинете ако някои съм обидила.



Тема Re: Да почвам ли курса на Диди Димова в "Св.Лазар"нови [re: bedi]  
Автор Mamma (изперкала)
Публикувано09.07.03 01:26



Виж сега...... аз не съм от "старите" пишеШТи кучки (пиша тук сравнително от скоро, няма и година), но пък съм една от активно пишещите.

Полза от реклами - НЯМА!
Безплатни реклами - НЯМА!
За рекламите си има тарифи - било в интернет, било в другите медии.

Има нужда обаче от информация и то обективна, което няма нищо общо с рекламите. Почти няма продукт, услуга и каквото и да било, което е обект на реклами, за което да няма добри и лоши отзиви.
Клубът е за това - всеки да изкаже мнението си, впечатленията си, да даде своята оценка, своето лично мнение. След това - всеки от останалите може сам за себе си да прецени и да реши кое му допада, харесва, одобрява и кое не.

Тук не е поле за евтини, безплатни и зарибяващи реклами тип "ние сме... предлагаме ви.... ние сме най.... и т.н." Когато някой по плосък начин се опита да рекламира услугата, която предлага, то тя се долавя и усеща от активно пищещите тук.... или както ти се изрази от "старите кучета".
Повечето се познаваме, виждат се хората, които пишат тук, новите мами също се представят, записват се във втората тема и т.н. ...... и меко казано е странно, когато за 1-2 дни се регистрират 3-4 нови ника, които пишат само по една единствена тема и то като пропагандират нечия услуга. И както нерядко се случва да "избутват" дадена тема от N-найста страница на клуба (в сегашния случай - от 4-та)

Иначе по въпроса за информацията - да, нужна е такава и информация има. За това създадохме сайта и там има информация за всичко - курсове, болници, лекари и т.н.
Така че, без да се обиждаш, преди да даваш предложения, може би щеше да е добре да прегледаш първата тема - първо там има линкове към по-стари дискусии тук в клуба и второ - там има и директен линк към секция

в сайта на клуба, където подробно са описани програмите, които предлагат различните курсове.

St. Anger

Тема Re: Да почвам ли курса на Диди Димова в "Св.Лазар"нови [re: Mamma]  
Автор kaestner (непознат )
Публикувано09.07.03 02:54



kursovete sa hubavo neshto, no as lichno rodih i bes kurs. myju mi beshe do men i tova mi dade mnogo sili. uspeh i leko rajdane



Тема Re: Да почвам ли курса на Диди Димова в "Св.Лазар"нови [re: Mamma]  
Автор betanski_patilanski (с поздрав...)
Публикувано09.07.03 09:47



mamma, благодаря за хубавото мнение, защото си ми спестила хабенето по темата!
мисля че си го казала много точно, а и от "купищата бози" определено стана достатъчно ясно за какво иде реч и май всички от пишещата флора и фауна на виртуалното пространство са си направили изводите! просто не трябва да се поддаваме на провокациите им и те сами ще се уморят да се пънат!
едно е ясно, че с това че пропускат да уловят смисъла и духа на нашия клуб, с изяви като тази чисто и просто си правят антиреклама! в техен ущърб е само, не в наш, така че аз вече ги пропускам...

клубът е отворен за всички, но малко добро възпитание и маниери няма да навреди на новодошлите! едно е хубаво, че сме се нагледали на какво ли не, та поне сме "дресирани" виртуални любимци!

БАУ ...без ръмжене....!



Тема Re: Да почвам ли курса на Диди Димова в "Св.Лазар"нови [re: betanski_patilanski]  
Автор bedi (непознат )
Публикувано09.07.03 20:11



Смешно и доста параноично.Още един път извинете ,но маи ме бъркате с някои.Не знаех ,че този клуб е частен и в него могат да пишат само определени хора. Благодаря за топлия прием.



Тема Re: Kурса в Шейновонови [re: dodo_dodo]  
Автор SveGab (светулката)
Публикувано10.07.03 23:30



Явно имаш грешна информация - курсът в Шейново наистина е БЕЗПЛАТЕН. Аз ходих на консултации в 29 п-ка, а за курса в Шейново не платих нито стотинка. Горещо го препоръчвам на всички, много е полезен и интересен, особено, ако ще раждате там, защото описват абсолютно всичко - от влизането през портала до изписването, кой те поема, какво да носиш, в каква стая те слагат, къде стои багажа ти по време на раждането, как изглежда тоалетната и хиляди подобни подробности, наред с лекциите за самото раждане и бебоците.



Тема Re: Да почвам ли курса на Диди Димова в "Св.Лазар"нови [re: Puhka]  
Автор afrodita_a (непознат )
Публикувано08.07.10 12:16



А някой чувал ли е за краткия курс, който се провежда сега, двудневен ?



Тема Re: Да почвам ли курса на Диди Димова в "Св.Лазар"нови [re: Puhka]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано08.07.10 12:46



Зависи какви пари и какво време имаш. Аз работих до последно и правих ремонт. Въпреки че съм медицински работник и доста неща знам на теория, практиката се оказа съвсем различна. Не че е излишно, но като сложа на кантар парите, времето и получените знания, определено ще се въздържа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.