Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема уф, с тованови [re: betanski_patilanski]  
Автор Пaлмиpa (много отегчена)
Публикувано04.07.03 15:45



море, слънце , вълни ми разбиваш сърцето направо.
при мен е я има, я няма 20 градуса, вали ме дъжд, и ми работи климатика, ама за топло.

Не допускайте магаретата да ви четат конско.


Тема Re:нови [re: Лeйди]  
Автор Eвa ()
Публикувано04.07.03 15:48



Мисля че няма смисъл да си записваш и да "топиш" някой лекар пред друг, защото това си е негласно между тях и всеки един от тях го знае - дори и тарифата им за раждане е една и съща /с малки изключения разбира се/, което ми затвърждава мнението. Така че смятам че никой не би обърнал внимание още повече че и никой не ти дава документ или нещо подобно за доказателство. Но в такъв деликатен момент в какъвто е всяка бременна на кой ли му е до разправии и може би и на това се разчита също.
В крайна сметка си казваш че важното е да сме здрави и си плащаш



Тема Re: уф, с тованови [re: Пaлмиpa]  
Автор betanski_patilanski (с поздрав...)
Публикувано04.07.03 15:52



еми, да ти го казвам ли или се сещаш.... самолета и същия филм и за теб! ама и климатика ако може, но на студено, щото вечер не е истина! мечтая си за Северния полюс...



Тема аминови [re: betanski_patilanski]  
Автор Пaлмиpa (много отегчена)
Публикувано04.07.03 15:56



много се горещите вечер бе бетански, по -кротко го давайте, ти душата на тоз човек ще му извадиш.

Не допускайте магаретата да ви четат конско.


Тема Re:нови [re: tinkerbell]  
Автор asinka (непознат )
Публикувано04.07.03 15:59



ne sam napalno saglasna!
v protiven slu4ai za6to ne sam platila i stotinka na lekuva6tiq mi lekar za ejemese4nite izsledvaniq na ultrazvuk?
bremenna sam v kraq na 5 mesec i sam preglejdana pone 8 pati na ultrazvuk!na tqh im se pla6ta da mogat da si var6at rabotata a 4ast ot neq sa pregledite s ultrazvuk!
vsi4ko si zavisi ot etikata na lekarq!



Тема Re: аминови [re: Пaлмиpa]  
Автор betanski_patilanski (с поздрав...)
Публикувано04.07.03 16:03



ха, нали буча тоз човек за скромен меден месец отново без дете, никаква милост ти казвам и климатика на 6, щото определено прегряваме...



Тема Re: По-добре в Шейновонови [re: koлибpи]  
Автор Leila (чаровница)
Публикувано04.07.03 16:08



Обвинение??? Не нее, изобщо. Слушала съм я как говори за работата, за курса и бременните. Но нали знаеш - има хора, които ти вдъхват спокойствие и сигурност, допускаш, че те знаят много и ще те научат на нещо, а има и такива, за който се съмняваш, че ще е така. След като видях Диди, просто се осъмних, че тя ще ми бъде полезна това е. Вътрешно чувство. Пак казвам - лично мнение, въпрос на избор.


Усмехвай се често!



Тема Re: аминови [re: betanski_patilanski]  
Автор Пaлмиpa (много отегчена)
Публикувано04.07.03 16:13



абе знаех си аз, като го награбиш човека, и няма пускане
да не станеш някоя бъдеща мама на бърза ръка след повторния меден месец

Не допускайте магаретата да ви четат конско.


Тема Re: аминови [re: Пaлмиpa]  
Автор betanski_patilanski (с поздрав...)
Публикувано04.07.03 16:22



ами аз вече се притеснявам да не съм...., но още силно се надявам закъснението да е от смяната на климата, въпреки подозрителните признаци!

успокоението е, че здрава нерва ме тресе, та все още има шанс да дочакаме Годо!



Тема Re: По-добре в Шейновонови [re: Leila]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано04.07.03 16:30



Ужасно съжалявам, че си останала поради някаква причина с такова впечатление от Диди. Уверявам те, че тя е изключително всеотдаен човек, който се раздава от цялата си душа за бременните си майки.
Признавам, че ми беше тъжно да прочета това твое мнение и искрено вярвам, то да е плод на първоначално заблуждение
Ако имах и най-малко съмнение относно професионализма на Диди, едва ли щях да правя реклама по този начин и на "Св.Лазар" - всички знаят непримиримото ми отношение към тях. Но обективността ми го изисква!

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.