Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема За лицемерието на една ромканови  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано18.03.03 22:23



Здравейте момичета, искам първо да се извиня, че пиша този постинг тук, където хич не му е мястото, но тъй като само до преди седмица всички едва не си счупихме клавиатурите да отговаряме на провокациите на госпожа Ромката, та днес случайно се сблъсках с нейни диалози, в други клубове, ясно и красноречиво направо крещящи колко и е мило и как направо не спира да пролива сълзи за ромските деца. И не за друго го поствам това, а защото много и адски мразя лицемерието на хората, в каквато и да е форма, а още повече, когато някой определено според мен го играе двуличник, и то с цел да внася смут и скандал в клуба на майките.
Още веднъж се извинявам за постинга, и разбира се Дебора може да го изтрие, ако намирате за необходимо, но аз не можах да си замълча.
Та така:





Post nubila lux, post nubila jubila

Тема Подкрепям Палмиранови [re: Пaлмиpa]  
Автор Mami (непознат )
Публикувано18.03.03 22:40



...въпреки, че едва се въздържам да кажа нещо за безобразията, които стават тук от време на време. Но преди няколко дни също видях въпросните писания на ромката в клуб България - отвратих се още венднъж от цинизма, с който това същество провокираше и подклаждаше конфликтите тук. Ако някой все още не се е убедил в псевдоинтелигентните напъни и псевдодобронамереното отношение на въпросната персона, може да погледне магистралните диалози на госпожата, но в интерес на доброто ви настроение не е препоръчително да си губите времето.
Наистина съжалявам, че се включвам по този въпрос, но наглостта на определени хора минава всякакво благоприличие и е крайно време да не им обръщаме повече внимание.
Желая ви щастие, мили майчета!



Тема Re: За лицемерието на една ромканови [re: Пaлмиpa]  
Автор dara (osobena)
Публикувано19.03.03 09:22



Според мен това същество удивително напомня на дин-дин, но е значително по-нелицеприятно от нея. Онази просто беше глупава и досадна. Но за разлика от тази, от нея не струеше самочувствие на талази и не се изживяваше като новия Нелсън Мандела. Това по себе си не е лошо, стига да не навираше войнстващата си злост и ограниченост в очите на 1000 човека и да не сипеше малоумни квалификации наляво и надясно. От две години вече съм из дир-а и рядко си позволявам да давам оценки и да влизам в конфликти (дано това ми е за последно), но тя просто е най-неприятното същество, което съм срещала наоколо. И за да избегна неуместни асоциации ще кажа, че това няма нищо общо с факта, че е "ромка". Така че, ако прочете това само да не започва с вариациите по темата "капсулиране и омраза към малцинствата". Расата не оправдава и не обяснява лицемерието, интригантството, тесногръдието и липсата на толерантност и елементарно възпитание.

Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя...



Тема Това са провокациинови [re: Пaлмиpa]  
Автор Aptiva (непознат)
Публикувано19.03.03 09:47



Съветвам всички да не отговарят вообще на постинги от т.нар. "роми". Хората, които пишат из форумите на дир-а, наричайки себе си "роми" са платени от т.нар. "ромски организации" и най-често дори вообще нямат нищо общо с ромите. Целта им е да провокират, каквато е целта на повечето ромски организации и нямат нищо общо с проблемите на циганите в България. Помислете малко и просто спрете да им отговряте. Отговаряйки им - подпомагате тяхната дейност, която се състои в облагодетелстването на отделни хора.



Тема Re: За лицемерието на една ромканови [re: Пaлмиpa]  
Автор River_ (Eliniki)
Публикувано19.03.03 09:48



леле Палмира как не те е страх че ще те обвинят в дискриминация. и фалшификация сигурно. Мда....
Ей сега ще излезе оригиналната и ще каже, че тя не е нерегистриранта ромка. Въпреки, че всеки може да си направи изводите ако прочете културната дискусия от линка, който си дала. Хубаво направи че го даде
За едно само ме е яд - че тя можела да пише на кирилица пък ни накара да се зверим тука с таз латиница.
И аз да завърша с един мой любим цитат от _original_
Znaesh li i az tova pitam kogato niakoi se opitva da mi vnushi che imenno az sum DLUJNA da posvetia jivota si kato DOBROVOLKA da priobshtavam izostanalite si subratia! Ne stiga, che ponesoh cialata tejest na anomaliite v obshtestvoto, ami sega da sum si jervala jivota da osiguriavam spokoistvieto na horata koito narushava moeto! Postavi se na moe miasto!

Благодаря ти, оригинал, че ни научи на толерантност и "приобщаване"+



Тема " А дали е така, кой ще ми каже...."нови [re: River_]  
Автор betanski_patilanski (;-))
Публикувано19.03.03 11:28



Со керес, River!?

аз ако трябваше да изпиша всичките тези постинги на Ромка- на кирилица и на _original_ -на латиница, трябваше да си взема отпуск поне месец и половина! което ме навежда на мисълта, дали е сигурно че това е един и същи човек, въпреки че стилът е еднакъв и в двата случея!? определено пак се обърках, което стои да покаже че съм доста задръстена в преценките си! или просто, други по-важни за мен неща ме вълнуват, че да задълбавам в детайли, та май ще се съглася с постинга на Aptiva, че това е провокация със манипулативен характер и с далечни от моите настоящи разбирания цели! така че, продължавам да си блея по теми от подобно естество!
загубих си времето! та, близо час ми трябваше да ги изчета и да вържа що-годе някакъв смисъл, а за писането им, не мога да мисля! ще се комплексирам на интелектуално ниво....брях!


Hush, hush...


Тема Разбира се, че са провокации.нови [re: Aptiva]  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано19.03.03 12:17



Нямам нищо напреки мнението ти за провокативния характер на постингите на ромите, но ако поразровиш малко назад в темите на клуба, ще видиш как бая народ си изгърби клавиатурите да и отговаря, и само дето не стигна до епични битки на тема "обичате ли ромските деца, и щом не ги обичате значи сте капсулирани".

Явно някои хора умрат на кеф да се забавляват по странен начин.

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема Neregistriranata ромканови [re: Пaлмиpa]  
Автор _original_ (непознат)
Публикувано19.03.03 12:22



ia poznavam lichno - goliama furia e, no e mnogo hubavo momiche. Palmira ako durjish mojete da se zapoznaete i da izpiete po edna chashka kafe.



Тема Така е Бетански...но не сенови [re: betanski_patilanski]  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано19.03.03 12:25



комплексирай:-)))
Най-малко не си заслужава, заради една циганка, хайде да не употребявам другата ми любима думичка:-)))
Що се отнася дали е една и съща, това мога да гарантирам поне 99%.
Няма 100 циганки , с еднакви параметри в клубовете да си чекнат клавиятурите на тема "кой съм аз, и колко сте зле вие". Още по-малко пък пишещи от Холандия:-)).
Жалко, че имам проблеми с интернета, иначе щях да извадя на показ и още по-пикантни нейни писания.
Та дишай си спокойно, и не си хаби отпуска за четене на глупостите и:-)))
Айде, ще дръннем една жица, като дойдем към твойте вилаети, и да му ударим по едно узо , малей, чакай да си затварям устата, че ей сега току виж ми издала направление циганката за АА/анонимните алкохолици/.


Post nubila lux, post nubila jubila


Тема A za ostanalite maikiнови [re: Пaлмиpa]  
Автор _original_ (непознат)
Публикувано19.03.03 12:27



Ne se izlagaite, mnogo lesno plamva omrazata vi, bez dori da ste sigurni. Obichaite decata si i dano tova vi pomogne da gledate na chujdite s po-dobro oko. Za vashe dobro si e.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.