Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: агенция Клю-Клю съобщаванови [re: River_]  
Автор betanski_patilanski (;-))
Публикувано20.03.03 10:33



ха, така! хубава новина! лека бременност на бъдещото майче и живо и здраво внуче за баба!
то, да сме живи и здрави на внуци да се радваме, ама аз още не се чувствам баба!

Hush, hush...


Тема Re: Не е обидена тянови [re: Пaлмиpa]  
Автор River_ (Eliniki)
Публикувано20.03.03 10:35



ами сега сигурно търси компромати да ни закопае
Поне за теб няма да се зори толкова - ти в прав текст си призна за алкохола



Аз пък отивам да видя какво става из Варненския залив, че едно слънце е напекло тукаааа



Тема Малка поправканови [re: River_]  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано20.03.03 10:50



в информацията на Клю-клю, бабата е не само бъдеща, но и настояща, защото си има една прекрасна малка внучка , носеща нейното име!
Да и е жива и здрава и тя, а и много, много леко доизносване на бременността на майчето , което ще я дари, този път с внук!

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема НЕ МОГА Инови [re: _original_]  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано20.03.03 10:52



категорично отказвам да го изчета този постинг!
Ако щеш ме наречи и расистка сега!

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема Re: Не е обидена тянови [re: River_]  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано20.03.03 10:55



А , признавам си и за алкохола, и войната в Залива, и за неполятите цветя на мъжът ми, и за оскубаното куче, и за падналата боксова круша на големия син, да бе, вчера страхотно вентилирах с нея:-)).
Виновна съм и за срива на долара!
А и затова , че не ща да пия противозачатъчни, и сега съм обречена на сексуален глад, докато ми дойде акъла в главата:-))))

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема БЛА-БЛА-БЛААААнови [re: _original_]  
Автор betanski_patilanski (;-))
Публикувано20.03.03 11:21



хахаха, взе и да ме разсмиваш! едно си Баба знае-едно си Баба бае!
ти четеш ли наистина какво пишеш и какво другите ти отговарят? моля те, спри да се излагаш повече!
и стига с тази Латиница, защото наистина е безпочвено! аз съвет се хабя да ти давам, а то рупа ли, рупа!
от толкова много противоречия в твоите изяви в Дир'а, да не пропишеш и на Китайски, че тогаз я втасахме...
хайде, аз като по-умна спирам до тук! подражавай си на който си искаш, мултиплицирай се колкото си щеш, пиши си на Китайски (и без друго вече наизуст научихме твоята песен) и си остани със здраве!
има къде-къде по-важни събития и неща от твоята скромна и жалка (това е мое мнение и никого не ангажирам) личност в момента!


Hush, hush...


Тема Skromite lichnosti mnogo te iznerviat neshtoнови [re: betanski_patilanski]  
Автор _original_ (новак)
Публикувано20.03.03 11:36



Dano se opravish skoro ti i tebepodobnite ti! I da iskash i da ne iskash vse niakoga shte ti se naloji!



Тема Palmira, River_, B.._P..., zasramete se!нови [re: River_]  
Автор _original_ (новак)
Публикувано20.03.03 11:50



Kato gladni kokoshki choplite iz sobstvenite si kureshki, izvinete me za... kak beshe...loshia frenski! Blagodaria vi che biahte tolkova iskreni! Na Palmira ne sum i vinovna AZ che drugi ia namirat debela i che ne haresvat sinovete i (chetoh za karakondjolite) Na River_ moga ako niakoi glarus i e izkriakal neshto v sivata po tova vreme Varna, pak ne sum i vinovna AZ. Na Patilanskata ako ne e dovolna ot izbora si na suprug, ne moga da i pomohna. Na neznam si kakvi biaha tam s cherveni, rozovi i razni babunski dupeta ne e za umirachka, shte porasnat shte im se uplutni kojata i shte sprat da davat takiva trevojni signali. TAKA HARESVA LI VI?

p.s. nali maitap da stava, OK.



Тема ХАХАХАХААААААААААнови [re: _original_]  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано20.03.03 12:17



ама като си чела, поне да беше прочела какво съм и писала, а и ако схващаше щеше да видиш и къде има ирония.
и пак лапсус - писала съм минотавърчета:-))))
а за дебелината ми недей са кахъри, мен и така си ме харесват:-))))
И за синовете ми не бери гайле.
Ти наистина ли приемаш буквално всяка дума?
Ривър, да вземеш да кажеш на мъжът си да изпозастреля гларусите във Варна, че я какви компромати вадят:-)))
Бетански, недей да проливаш горещи сълзи, ние те разбираме и и споделяме твойта мъка от грешния ти избор на съпруг:-)))
Айде остани си със здраве!
Не ни закачай тук нас, дебелите, с грешен избор, и изпит от чавките мозък, че то е и заразно:-))))))))))))))

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема Re: ХАХАХАХААААААААААнови [re: Пaлмиpa]  
Автор betanski_patilanski (;-))
Публикувано20.03.03 12:50



ХАХАХАААА, ама с пълен глас!
това за мъжа ми, ше да съм го пропуснала! ма, той е златен, бе! всеки ден благодаря за страхотния си късмет! дай Боже всеки му!!! ама моя не го давам, цъ! ядец, за нищо на света! ама гот ми става, когато на такива мотиви я избива Оригиналната! хихихи, поживей си и си помечтай! па ако и се падне такова съкровище като моето мъжле, те тогаз ще се хапна, дет не се стигам, ма се съмнявам че ще стане.....
голям купон, ха Состимаса!!!!

п.с. я, малко редакция! Состимаса, значи Наздраве на ромски-цигански и т.н.! взела съм го от тема в Цигани и Роми, но дали не е майтап, това ще каже експертката! хубаво е да се учат чужди езици! запрятам ръкави и го почвам! па, кат го проговоря, те тогава ще му дръпна дискусия с _original_ и ще се разберем!
ама ако някой има повече инфо по въпроса ще съм благодарна! Состимаса, като го гледам нещо `Маса` има, после има и `Сос`, `ти` да не е Tea от английски..... значи за хапване и пиене ще става на въпрос..., та в тоз ред на мисли...ха, Наздраве!

Hush, hush...

Редактирано от betanski_patilanski на 20.03.03 14:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.