Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: ХАХАХАХААААААААААнови [re: Пaлмиpa]  
Автор dara (osobena)
Публикувано20.03.03 13:02



Смееш се, но пак ти не си разбрала и тя ще се смее последна. Чакай да ти обясня (нали ще се сродяваме уж. Не мога да позволя да изпадаш в неловката ситуация "неразбрал-непроумял" ).

Ето за какво иде реч: ние тук сме затънали неудовлетворени, тъжни и ограничени в жалкия си животец и неусетно сме трансформирали неосъзнатата си неудовлетвореност в нетърпимост и раздразнение към _original_. Тя с цялата сила на блестящия си интелект, благородство и майсторско красноречие се опитва да ни отвори към красивото и различното в живота, но ние тъпите му старухи недодялани, капсулирани и смотани не можем да разберем и оценим светлото й намерение.

Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя...

Редактирано от dara на 20.03.03 13:06.



Тема Ето тованови [re: dara]  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано20.03.03 13:11



ще е да е било!
Сега едва разбрах къде спяла рибката!
Свивам си перките, и отивам да плувам в аквариума на костенурката!
Да, макар и късно, все пак прогледнах и аз!
То по-добре късно, отколкото никога!
Айде дръпваме завесите, цирка свърши.
На зрителите от мен, чао:-)))
Отивам да тренирам болонката си за следвщия номер:-)))

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема Процедурно предложение!нови [re: River_]  
Автор Nadin ()
Публикувано20.03.03 13:19



Така и така всички сме бъдещи баби, да вземем да си кръстим клуба така и без това някай хора имаха претенции, че след като бил на бъдещите майки, настоящите нямали място тук



Тема Re: Ето тованови [re: Пaлмиpa]  
Автор dara (osobena)
Публикувано20.03.03 13:33





Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя...



Тема Re: Palmira, River_, B.._P..., zasramete se!нови [re: _original_]  
Автор River_ (Eliniki)
Публикувано20.03.03 13:45



ама чакай сега, не ме разочаровай, какви са тез kureshki,, кви са тез kokoshki. Ама моля ти се по-културно - по-интересно е, пък и давай да се съобразяваме с аудиторията. Честно очаквах повече от теб. Виж аз например не съм те обидила с нищо - само ти цитирах твои постинзи. Ако се обиждаш от това, което си написала - няма да съм аз, тази дето трябва да се извинява я!
А пък това за гларуса хич не беше умно. Очаквах нещо по-интересно. Обидена съм



Тема Re: пак противоречиенови [re: _original_]  
Автор River_ (Eliniki)
Публикувано20.03.03 14:09



еми не се стърпях пред поредното ти нагло противоречие. Ето:
vinagi sum viarvala che decata sa DAR ot BOGA i mogat da promeniat chuvstvata i mislite na MAIKITE pri koito "gostuvat" kato tehni deca! - туй в постинга до Бети, който аз си направих труда да изчета, защото аз съм (признавам си) от тези,koito niakoi shte prinudi da se habi za tehen kef
и после какво виждам в горния ти постинг. Ами това:
Na neznam si kakvi biaha tam s cherveni, rozovi i razni babunski dupeta ne e za umirachka, shte porasnat shte im se uplutni kojata i shte sprat da davat takiva trevojni signali.

Хич не е достойно да се шегуваш и поднасяш с децата, _original_. Ти, за която децата са дар от Бога, по този недостоен начин да натякваш за неприятностите, които има дъщеричката на Бети. И ти имаш дете, нали. Е, питам аз ще ли ти е приятно някой да се подиграва по този начин. Много те моля да се въздържаш от нелюбезни коментари по отношение на най-скъпото ни - децата. Дори и в кръга на шегата не мога да приема това



Тема Re: пак противоречиенови [re: River_]  
Автор betanski_patilanski (;-))
Публикувано20.03.03 14:37



River_, недей бе мила! момичето не чете нищо от това, което се пише! та, тя и себе си не чете и просто хвърля мнения без всякакъв смисъл, като назубрен урок! тя просто е едно голямо противоречие (което ми е много мъчно да констатирам) и понеже го вижда че е така, прави отчаяни опити да обори самата себе си! няма сми, да се хабим да и показваме всяко нейно противоречие, за да намери себе си! жалко, но факт!
сега, ако ме питаш, най-добре ще е Дебора да затвори темата и по живо, по здраво да си продължим напред, щото в противен случай рискуваме да блесне с още някое противоречие! изчерпа се жестоко, а ние си направихме изводите.... квиито и напъни, простотии, противоречия, обиди да ръси, не ги взимай навътре! циркът свърши! бурни аплодисменти! програмата на _оригинал_ беше зашеметяваща и ... малко тъжна...
Клоунът никога не плаче....
п.с. глей сега, кво ще ме прави...ама аз вече си го знам наизуст

Hush, hush...


Тема Re: За лицемерието на една ромканови [re: Пaлмиpa]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано20.03.03 15:13



Не мога да разбера само, защо това същество обикаля, налява и надясно клубовете и тръби колко е велико и занимава хората със своите комплекси за малоценност. Като е ромка, такава е и какво са и виновни хората. То кръвта вода не става. И в Париж да живее, циганският манталитет си остава, ама то като не и минават циганските номера където живее е решила, че може би в дира ще и объран малко внимание.
Няма нищо лошо в това да ходи по клубовете, но като не може да помогне, поне да не пречи.



Тема po-kulturno!нови [re: betanski_patilanski]  
Автор _original_ (новак)
Публикувано20.03.03 15:19



Betanski ,

podnasiam ti izvinenie che te narekoh kokoshka, bi triabvalo da te zabeleja takava naduhana puika kakvato v mig na prozrenie sama se samoopredeli, za koeto imash moite aplodismenti! Za muja ti radvam se che si gi haresvash, takuv kakuvto e! Ot ostanaloto koeto pishesh za men, razbiram che sum te vpechatlila do bolka i sum vnela malko emocii v nedotam intersnoto ti ejednevie. Sega Palmira razbra, che nikoi niama da ia zidirva da si pie kafeto s neia, tui kato e tejko podvijna shte i spestia mucheniata da se otlepi ot stola s koito se e sraslana. Neka si pie jenata chaicheto i da spazva dietata, che prez liatoto kato pochne da se topi na slunce... River_ , ti ne mojesh da mi prostish che te oprilichih na purvata mi bratovchedka, onaia s lunichkite (oh kak obicham da go podchertavam samo!)

p.s.Dadoh si pochivka, izvinete me se zakusnenieto s koeto vi pisha. Vie obache s neturpenie sledite poiavata mi , taka kato gledam kakva perushina hvurchi.



Тема Re: да, жалко наистинанови [re: betanski_patilanski]  
Автор River_ (Eliniki)
Публикувано20.03.03 15:20



можеше да каже интересни неща за ромите. Нещо извън стереотипа.
Ма да ти кажа и ние сме си виновни - капсулирали сме се кат не знам кво си.Ми тъй де.
Aз едно не разбрах - тя какво иска - да й съчувствaме или да й завиждаме, че е ромка.
Не, чакай, сетих се - иска да я приемем такава каквато е. Но ние точно това направихме, нали? Аз я приех отначало насериозно, но като видях как все извърта нещата и не иска да чуе нищо, от това което й се говори се отказах.

Иска ми се да се запита това момиче защо остана неразбрана, защо все се оплаква че не я разбират? И дали има връзка с начина, по който се изразява, с мненията, които иска да наложи и нетърпящия възражения тон. Па нека си отговори най-накрая какво е това "капсулиране и как да изляза от него"

Иначе като майка нека продължи да участва в дискусиите в клуба. Все пак клуба е за всички бъдещи и настоящи майки. Само изискването ми е да не се шегува недобронамерено с децата, нищо повече - смятам, че в това мое изискване няма нищо унизително, нали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.