Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:47 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ориентирала съм гинови [re: dara]  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано20.03.03 10:00



Значи сега бе душа, казвай какви наказания ще ми налагаш?
Ако искаш може с най-тежкото, спираш ми интернета, за да го речем 3 дни, след тия 3 дни, аз ще съм толкова освирепяла, че харпията на енигматично оригиналната ще ми диша прахоляка.
Хвърляй сега потреса някъде, и ела да се черпим по едно, може и с кафе като за начало, и да обсъдим тая работата със сродяването, че нещо май опляках пак работата, и няма сега на детето да му докарваме стрес я!

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема Re: Ориентирала съм гинови [re: Пaлмиpa]  
Автор dara (osobena)
Публикувано20.03.03 10:10



Ти знаеш, че аз кафе не пия и затова на кафе ме каниш. Още един начин да ми покажеш, че аз и моето съкровище сме аут. Още повече затъвам аз в отчаянието си. Вече наистина не съм на себе си. Дано успея да се стегна до довечера, че като взимам детето от градина то да не усети дълбоката ми скръб и да не натъжим и него. Защото със сърцето си усещам, че все още не всичко е загубено. Има ли надежда за нас, не спирам да се питам! Белким успея да го изведа и моето момиче от Бг, че току-виж след време започне да прави аборт след аборт от този и онзи и я хвана да краде билети по рейсовете. То в Бг-то не е за живот бе!

Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя...



Тема Re: Значи.....нови [re: Пaлмиpa]  
Автор betanski_patilanski (;-))
Публикувано20.03.03 10:13



я бързо едно кафе от мен, че да си оправиш насторението!
голям бой го бих Компа, ама отказва да си каже за кафето! тъй че, поемай едно бързо Нес от мен!
ама ти сега ли прочете в темата на _original_? и май мен си ме пропуснала също, както забелязвам, щото и аз същите питанки изложих!....
та, дали ще пъкне многоуважаваната Оригинална, да ни просветли нас Бабите???
ама това с Войната в Ирак и на мен ми е сгорчило настроението от сутринта! голяма отврат! а е толкова прозрачно всичко! за освобождението на Ирак, my a__! ние доматите с колците ги рупаме!! най-ме е яд, че ни взимат за малоумни, ама това е за друга тема, хайде спирам....

Hush, hush...


Тема Re: ами Палмиранови [re: Пaлмиpa]  
Автор River_ (Eliniki)
Публикувано20.03.03 10:15



как не си разбала, та се налага да ти обяснявам
Значи оригинала пише тук на латиница не за да ни дразни, неееее - просто на латиница пише по-бързо, пък нали ни знае какви интелегенти сме се събрали тука - много бързо четем, та така.... Един вид ни улеснява - пише по-бързо, за да можем и ние от своя страна да четем по-бързо. Аз поне не виждам друга причина а ти помисли ли какво й струва на момичето това постоянно превключване на латиница и кирилица и смяна на никове - ужас



Тема Re: Ориентирала съм гинови [re: dara]  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано20.03.03 10:18



Da be, kato spomena za abortite, mi daaaa, упс, пардон, сменям тона с кирилица....забелязахте ли , че тия аборти много ги споменава ,а? хм, да...то е от ранното съзряване, ама ние нали сме прости баба, та трудно вдяваме.
Хай да му се невиди, и поканата ми за кафе беше отхвърлена, много съм тъжна:-((((
Добре де, ела на пилешки дробчета, и кабелна телевизия:-)))
И недей го взема толкоз навътре бе душа, все ще я нагласим тая работа, важноп е детето да не стресира:-))))

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема агенция Клю-Клю съобщаванови [re: betanski_patilanski]  
Автор River_ (Eliniki)
Публикувано20.03.03 10:20



има засечена една баба в клуба, по-точно бъдеща баба, май още не се е родило внучето. Да е живо и здраво и леко раждане на дъщеря й

Пък че всички сме бъдещи баби - вярно е

Редактирано от River_ на 20.03.03 10:23.



Тема Re: Ориентирала съм гинови [re: Пaлмиpa]  
Автор dara (osobena)
Публикувано20.03.03 10:25





Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя...



Тема Признавам си без бойнови [re: River_]  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано20.03.03 10:26



и съм съкрушена направо, не, дори сразена. Аз съм затъпяла необратимо от това седене в къщи!
Отивам да се хвърлям в обятията на мъжът ми, и ще рева сърцераздирателно докато не ми намери работа.
По възможност не с компютър, той води до оглупяване. Хехехе, ето ти нова теорийка:-)))
Просто съм удивена обаче от скоростта с която се преоблича в никовете, ми даааа, то това някъде не го ли описваха в учебниците по психиатрия като "шизоиден проблем"?
Къде си Теооооооооо, да ни светнеш?

Post nubila lux, post nubila jubila


Тема Re: Признавам си без бойнови [re: Пaлмиpa]  
Автор River_ (Eliniki)
Публикувано20.03.03 10:30



недей го вика - че току виж пристигнал, знаеш ли колко са му дълги ушите Ей сега си го представям как киха и се чуди: "Кой ли ме споменава, я да надникна в клуба на майките". Ужас



Тема Аз мисля, че тя...нови [re: betanski_patilanski]  
Автор Пaлмиpa (понякога добра)
Публикувано20.03.03 10:31



ни е обидена, и вече няма да се върне при нас!
С което отново ме поставя в положение на рев до дупка, щото кой сега ще ме осведомява колко съм консервирана, или каквото там беше, а?
Мерси за кафето, отивам да го глътна топло, че с тая диета ми се взима акъла, и да видя каква я правят в Залива.
И после отново се връщам в Бабешкия клуб:-)))

Post nubila lux, post nubila jubila



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.