Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:02 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дневника на бебетонови  
Автор Пaлмиpa (щастлива)
Публикувано13.09.02 16:46



Има ли някоя майка да си е водила или води дневник на бебето?
Аз със големият син пропуснах, ама сега съм решила да се заема с това.
Ама понеже никога не съм писала дневници, дори и като ученичка, та какво да отбелязвам- днес бебчо спа 2 часа, наака се в 3 часа , или нещо подобно?
а като станат големи дали ще им е интересно да четат?

И той разбра колко хубаво е било тогава, когато е било толкова лошо....


Тема Re: Дневника на бебетонови [re: Пaлмиpa]  
Автор nadinm75 (:))
Публикувано13.09.02 16:50



Аз купих готов скоро.Много е красив и има място и за снимки. Според мен не е нужно да се пише толкова подробно -колко е спало бебето и т.н. а само по значителните неща- кога колко е тежал, ваксини, кога се е усмихнал и други подобни, ама си е хубаво да се пише, че иначе се забравя



Тема Re: Дневника на бебетонови [re: Пaлмиpa]  
АвторXaпka (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 16:53



Аз си купих една тетрадка и мисля да си направя дневник на бременността, с всичките му там ехографски снимки и неуспешни опити за готвене...тъй като очаквам приятелското обкръжение да последва примера ми, а едно такова дневниче е доста полезно, особено за параноички като мен...Ако имах такъв дневник и в него пишеше, че бебето не рита като лудо всеки ден в 5-ти месец онзи ден нямаше да си скубя косите така...



Тема Re: Дневника на бебетонови [re: Xaпka]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 17:16



na men ot rodilnia dom mi podariha edin mnogo krasiv dnevnik, s myasto sa snimki. Pishe se sa vseki mesez po-vajnoto sa bebeto. - koga se usmihnalo sa prav pati, koga propalsyalo, koga isleslo parvoto sabche i t.n. Tova si e chudesna ideya i kato porasnat shte im e interesno da go chetat.
A ti mila Palmira, shto ne mi svanesh edin telefon. Dnes mi e mnogo samotno, aide shte chakam. Imam s kakvo da se pohvalya vav vraska s tova, deto si go pisahme po e-mail. OBADI SE!!!!



Тема Re: Дневника на бебетонови [re: Пaлмиpa]  
Автор Pepi.M (мама :-))
Публикувано13.09.02 17:24



На дъщеря ми бяхме направили дневник, в който пишехме и двамата с татко й от нейно име. За хранене,спане, ваксини и пр.ежедневни неща не сме писали(макар че това е много полезно да се припомни с второто дете). А много емоционално,в един забавен и весел стил пишехме това,което ни е вълнувало и най- вече първите неща(първото къпане,усмивка,сокче,зъбче и т.н.).Много интересно се получи, защото сега в дневничето могат да се прочетат две различни мнения по някои въпроси.Всеки месец слагахме снимка и очертавахме крачето и ръчичката.



Тема Re: Дневника на бебетонови [re: Пaлмиpa]  
Автор Aнeлия (lazy)
Публикувано13.09.02 18:03



Едни наши приятели си бяха купили такъв дневник за детенцето и си попълваха много забавни неща в него.
Който им е ходил на гости, много обичаше да го чете. Мислехме си колко ли ще му е забавно на детето да чете после това...



Тема Re: Дневника на бебето [re: Пaлмиpa]  
Автор Almira (2 sina, Canada)
Публикувано13.09.02 23:15



Az si kupih i zapochnah da pravia na malkiat ama ne za vsichki podrobnosti.A golemiat mi sin kato go vidia i kaza "A kude e moiat?"
I se naloji i na nego da kupia i da si pripomniat nechta predi 7 godina, ama kakvo da go pravia nali mu kazvam che gi obicham naravno.

Things that we own end up owning us.


Тема Re: Дневника на бебетонови [re: Almira]  
Автор Bezhy (непознат)
Публикувано13.09.02 23:39



A kak izglezhdat i kakvo tochno predstavliavat kupenite dnevnici?



Тема как изглеждатнови [re: Bezhy]  
Автор nadinm75 (:))
Публикувано13.09.02 23:46



Има ги по фото магазините на Кодак
С твърди корици са голям формат цветни-аз съм виждала розови и бежови и са с много картинки, въобще са много весели



Тема Re: как изглеждатнови [re: nadinm75]  
Автор Bezhy (непознат)
Публикувано13.09.02 23:49



Blagodaria, a sluchajno znaesh li priblizitelni ceni




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.