Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 04.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема какво става с БТК?нови  
Автор CarminaGreen (Jedi Knight)
Публикувано24.05.10 19:16



Има ли някой представа или информация все пак какво става с тая чудовищна авария с откраднатия кабел, че няколко квартала в София все още са с прекъснат телефон и интернет от 28 Април?
На сайта на БТК не мога да открия нищо, на запитването си по мейл чакам отговор, а сметката ми за gsm стана астрономическа от звънене на 070017000 ...

if only i'd thought of the right words...


Тема Re: какво става с БТК?нови [re: CarminaGreen]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано24.05.10 21:07



. Ползвай за всички мобилни, фисирани абонати и предплатени карти на Виваком.

От познати знам, че е имало серия от кражби на телефонни кабели, но в техните райони вече всичко е нормално. Не съм чул за "чудовищна авария". Предполагам, че и в твоя случай става дума за кражба на кабел.

PS: в е посочен остарял адрес. За жалби не ползвайте "Вапцаров 10". Предполагам до дни всички адреси за контакт с Виваком ще се уеднаквят на
бул. "Цариградско Шосе" 115 И
София 1784

Редактирано от нaблюдaвaщ на 24.05.10 21:22.



Тема Re: какво става с БТК?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор CarminaGreen (Jedi Knight)
Публикувано25.05.10 14:41



не мога да ползвам тел. 123, защото той може да се набира само от фиксиран тел. на БТК, а пък точно той ни е спрян и аз трябва да звъня от мобилен...

и аз чух за кражбите на кабели, но пък цял месец вече да не могат да се оправят...

тъпото е, че и офиса ми е засегнат и се наложи да сключа договор за интернет с втори доставчик... без да мога да си прекратя този с БТК и тн.

надявам се, че поне няма да получа фактури за телефон и интернет от тях за този месец...

if only i'd thought of the right words...


Тема Re: какво става с БТК?нови [re: CarminaGreen]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано26.05.10 01:17



От мобилен вива е безплатно към 123,да повторим





Тема Re: какво става с БТК?нови [re: DTMF]  
Автор CarminaGreen (Jedi Knight)
Публикувано28.05.10 10:06



е сега остава и мобилен вива да ме навива някой да си взема МУХАХАХАХАХАХА

if only i'd thought of the right words...


Тема Re: какво става с БТК? [re: CarminaGreen]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано29.05.10 16:23



Толкова ли си изпаднала, че нямаш познати с Вива да ти помогнат?



Тема Re: какво става с БТК?нови [re: tuff slim]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано29.05.10 20:40



.



Тема Re: какво става с БТК?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор CarminaGreen (Jedi Knight)
Публикувано07.06.10 12:12



благодаря много, тичам веднага да си накупя няколко

if only i'd thought of the right words...


Тема Re: какво става с БТК?нови [re: CarminaGreen]  
Автор Kaпaнeц (читател)
Публикувано09.06.10 17:43



И аз искам да споделя своите перипетии с БТК. Абонат съм на фиксиран телефон и ADSL от много години. До скоро нямах сериозни оплаквания от качеството на услугите, с изключение на "бялата" завист към съседите свързани в Интенет чрез кварталните кабеларки.
От началото на Май моят телефон започна да се държи изключително странно. Изчезна сигналът и захранващото напрежение, но ADSL връзката беше налична. Обадих се на "Обслужване на клиенти" (123) и получих отговор, че в района има прекъснат (откраднат?) кабел и скоро проблемът ще бъде решен. Този отговор според мен беше нагла лъжа, защото по същия кабел се предава сигналът за ADSL, който просто си работеше безотказно. Отминаха десетина дена и интернетът изчезна. Имах неблагоразумието да се обадя от мобилния си телефон на номер 070017000. От там след слушане на музика и гласови съобщения "Вашето обаждане е важно за нас! Всички оператори са заети!" и т.н. отминаха повече от 5 минути. След обаждане на оператор и разпит: кой си, кой е абонатът и изчакване да се направи справка бях отново информиран, че има кабелна повреда и срокът за възстановяване на връзката е 17 Май. Дойде заветната дата, но телефон и ADSL не се появи. След повторно обаждане на горния номер и повтаряне на цялата история, информацията беше същата, но срокът се премести на 27 май. И така до днес си нямам телефон и ADSL връзка, като срокът е 10 Юни.
Първата изненада беше от сметката на моя мобилен оператор. Оказа се, връзката с телефон 070017000 през друг мобилен оператор се води, като разговор към абонат с добавена стойност и се таксува 1 лв. (без ДДС) за минута.
Втората изненада дойде от касата на VIVACOM, когато все пак реших да съм лоялен клиент и да си платя старите задължения. По фактура за миналия месец трябваше да платя сума от 68 лв., но на касата ми казаха, че дължа 126 лв. Обяснението беше: фактурата за Май съдържа потребление от 08 Април до 07 Май + месечен абонамент за периода 08 Май - 07 Юни

.
Просто съм бесен и ще направя всичко възможно и невъзможно да прекратя всякакви отношения с БТК/VIVACOM.



Тема Re: какво става с БТК?нови [re: Kaпaнeц]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано09.06.10 18:36



за какво си бесен? За това, че твоя мобилен оператор те ебава с цените? За това, че не си прочел, не си се информирал и т.н.? Искаш всичко да ти се сипе в паничката сдъвкано за да не се мъчиш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.