Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Не, просто няма такава наглост !!!нови  
Автор Пpoфи (новак)
Публикувано17.07.09 14:13



Имах неблагоразумието преди две години да посъветвам мой клиент да стане БИЗНЕС АБОНАТ на бтк. Просто няма такава грешка. Налага се да му администрирам мрежите - НЯМА ТАКИВА НЕРВИ С БТК ИНТЕРНЕТА !!!
Днес, гневен им пиша да си оправят проблема защото им СЕ ПЛАЩА за това, а наглеците ми отговарят `По проблема се работи, в 20 дневен срок` ?!?!?!?
МОЛЯ !!!
Търся управителя на фирмата сега - МОМЕНТАЛНО ДА РАЗКАРВА БТК !!! АМА НА СЕКУНДАТА !!! Егати некадърниците !!!!



Тема Re: Не, просто няма такава наглост !!!нови [re: Пpoфи]  
Автор ../ ()
Публикувано17.07.09 20:23



Твоя човека (и ти) тепърва ще видите какво е то наглост, като реши да прекрати договора си с тази меко казано "не твърде коректна" компания.

Откакто ги купиха АИГ , цел номер едно за бтк стана ебаването на клиентите си по всички възможни начини , то не бяха "специални условия" , и т.н.

Сега ме е яд, че ги търпях толкова време, а не ги разкарах при някоя от промените на ОУ, или веднага след като изтече договора.



Тема няма много полза от поста тинови [re: Пpoфи]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано18.07.09 07:21



От написаното става ясно, че си ядосан и че ти самия не си абонат на телефонния пост. Не се разбира какъв е проблема, нито от твоята гледна точка, нито от позицията на БТК.

Много емоции, никакви факти.

За мен няма голяма полза от такива постове. Дано поне да ти е поолекнало след като си го написал.



Тема Ползата е простичканови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Пpoфи (новак)
Публикувано18.07.09 10:41



Ползата е да спестя нервите на някой заблуден /като мен/, които се подлъже да вземе интернет от БТК. Ей, ако имаше кой да ме посъветва преди две години - курбан щях да му правя всяка година !!!
За какво да влизам в подробности ? Необходим ми е отдалечен достъп до няколко точки в БГ и познай ?! Една `точка` имам на БТК и тя ми е проблемната. А това `ще ви отговорим в 20 дневен срок` , просто преля чашата. Ми що да не е в 12 месечен, а ?

Колкото до собственика на телефонния пост - повярвай, не е човек с който БТК може да се ебава. Предполагам, че още в понеделник модемчето на БТК ще бъде засилено със страшна сила някъде си.



Тема Re: няма много полза от поста тинови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Astra18nz (бързо пали)
Публикувано18.07.09 17:46



Е как да не става ясно , много е ясно даже - клиента търси БТК по някакъв повод и среща греда в лицето на БТК - а проблемът е че в БТК има прекалено много хора които вършат много малко работа по отделно и нещата се разпиляват вътре в бетекато и кой кого как и отпред ли отзад ли нищо не се знае и неможе да се хванат спатиите на никой , това е проблема. С две думи никой за нищо неотговаря и когато възникне нещо се прехвръля от този на онзи и понеже нищо не се върши става един кръговрат до безкрайност.


Профи: като се занимаваш с БТК внимавай как се държиш с тях понеже те живеят с мисълта че са измислили технологията дсл и само те определят самата технология и нещата около нея.

Редактирано от Astra18nz на 18.07.09 17:47.



Тема Re://нови [re: Пpoфи]  
Автор needsnow2 ()
Публикувано19.07.09 00:25



Ако бизнес-клиентът си има статичен IP адрес, изключен firewall, няколко сетинга в уиндоуса...какъв ще е проблемът с отдалечения достъп?

Редактирано от needsnow2 на 19.07.09 00:28.



Тема Re://нови [re: needsnow2]  
Автор Пpoфи (новак)
Публикувано19.07.09 12:45



Няма пинг до модема. И така няколко часа. Има пинг - аха да се поработи и всичко започва отначало.



Тема Re: няма много полза от поста тинови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано20.07.09 16:42



Аз преди време като ти бях дал факти за моя проблем, да не би да направи нещо? За какво да ти дава факти, само да си правиш статистика? Ако е така, трябва да плащаш - информацията също е стока.





Тема Re://Профинови [re: Пpoфи]  
Автор needsnow2 ()
Публикувано21.07.09 00:03



На модема трябва да е отворен определен порт по TCP и на PC-то трябва да е разрешен "remote desktop connection" , за да стане, ако целиш такъв достъп.

Редактирано от needsnow2 на 21.07.09 00:11.



Тема Re: няма много полза от поста тинови [re: deadreckoning]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано21.07.09 11:34



Ако не си разбрал написаното от мен, то вината си е твоя.
Има една поговорка за такива случаи "Господ дава, но в кошара не вкарва."



Твое право да искаш пари за предлагана от теб информация.
Моя право е аз сам да определям как да се държа тук.

Бъди здрав.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.