Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 08.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема pitane za selskite telefoni на БТКнови  
Автор ragazzo (непознат )
Публикувано18.10.08 12:23



На село сменят телефоните и телефонните апарати, добавят още една цифра и от трицифрени стават 4-и цифрени. Питането ми е ще се отрази ли на цените на разговорите. А как стои въпросът с достъпът до интернет. Преди не можеше или през дайъл-ъп беше много скъпо.



Тема Re: pitane za selskite telefoni на БТКнови [re: ragazzo]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано18.10.08 15:35



От сайта на БТК:



Промяната ще се отрази на стойността на провежданите разговори.
Основната разлика е при селищните разговори. При разговорите към други направления разликите не са толкова забележими.

Основната промяна ще бъде, че при абонати без възможност за таксуване на разговорите по време селищни разговори са се таксували с един импулс, независимо от продължителността на разговора . .

След цифровизацията и преминаване към таксуване на разговорите по време са други. Селищните разговори вече се таксуват не на бройка, а в зависимост от продължителността им.



Тема Re: pitane za selskite telefoni на БТК (Интернет)нови [re: ragazzo]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано18.10.08 16:16



По втората част от питането А как стои въпросът с достъпът до интернет? - отговора се крие във цитат от същия линк:

.

Засега ще се въздържа от по-дълъг отговор.



Тема Re: pitane za selskite telefoni на БТК (Интернет)нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано18.10.08 17:23



Значи за на село - цифров телефон, но безжично... "Честито" на хората





Тема Честито!нови [re: Pyceнeц]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано18.10.08 18:14



Цифровизирания по нова безжична технология стационарен телефон има доста предимства пред жичния му аналогов предшественик. Тук няма повод за ирония.

Всъщност, апарата си има "жица" - мрежов шнур за свързване към електрическата мрежа. Но не е задължително да се дължи непрекъснато включен, защото си има и акумулаторна батерия.

Та, наистина Честито! на новите цифрови абонати.



Тема Коя технология ще ползват?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Marapeв (инж.)
Публикувано18.10.08 19:33



GSM, DECT ... или може би друго. Любопитен съм.





Тема Re: Коя технология ще ползват?нови [re: Marapeв]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано18.10.08 19:48



GSM



Тема Re: Коя технология ще ползват?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор teou (форумна калинка)
Публикувано18.10.08 19:50



Като войсбокса значи. Добре.



Тема Re: Коя технология ще ползват?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано18.10.08 19:56



М, да затваряме БТК-то и да оставим само БТК Мобайл


Като ще е по-евтино да пренасяме информацията безжично, вместо да пускат оптики по селата...



Тема Re: Коя технология ще ползват?нови [re: Pyceнeц]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано18.10.08 20:12



Грешни изводи.

За мен новата технология има доста предимства. Какво мисля аз обаче не е толкова важно. Важно е как ще възприемат самите абонати новата технология.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.