Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:08 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Лъжите на БТК!!!  
Автор skyscrapercity (непознат )
Публикувано28.04.08 14:45



БТК за пореден път се подиграха с клиентите си....в случая с мен. От 2005 съм абонат на АДСЛ, като преди 1 месец започнах да правя опити да променя скороста си на 12мбпс, но освен това и да е wireless. Ходих 4 пъти в различни офиси на БТК(демек по 4 пъти на офис-общо 16 ходения), за да чакам да доставят модеми. Всеки път ми се казваше, че на следващия ден щяло да има модеми и всеки път нямаше, а служителите се правеха на ударени. След като ми писна да ме разкарват от център в център и да ме разиграват си взех собствен рутер и си направих безжична връзката, НО тук дойде и следващия проблем. Когато преподписах договор на 19 април ми казаха, че до вторник новата ми скорост ще е налице...в сряда се обадих и ми казаха, че всъщност било записано, че в сряда ще ми пуснат новата скорост и да съм изчакал до края на деня или в краен случай четвъртък сутринта....В петък сутринта всъщност стана ясно, че техниците на БТК били много заети и затова да чакам нова скорост средата на месец май......МАЙ...МАЙ...

Вече ме е яд, че преподписах договор. Нямаше да го направя ако не би бяха обещали за 3-4 дена, че ще стане всичко. БТК са мизерници и след като ми изтече този договор от 12 месеца СЪС СИГУРНОСТ ще се разделя с тях.


ПП: Да не говорим, че на 070017111 никой, никога не вдига.





Тема Re: Лъжите на БТК!!!нови [re: skyscrapercity]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано28.04.08 14:55



И това - в кой град?

Извън темата ми е любопитно какъв рутер си се взел и колко си доволен от него?



Тема Re: Лъжите на БТК!!!нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор skyscrapercity (непознат )
Публикувано28.04.08 16:05



София. :)

Рутерът ми е Linksys и съм много доволен. В момента и трите лап топа се връзват без никакъв проблем :)



Тема Re: Лъжите на БТК!!!нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор D-rA ()
Публикувано28.04.08 18:39



И аз от 2 седмици съм на 12, ама на ум




София-София е това, а преди увеличението стигах и 4096



Тема Re: Лъжите на БТК!!!нови [re: skyscrapercity]  
Автор KAPPABG (непознат )
Публикувано28.04.08 21:59



Кофти работа. Май само такива като мен нови клиенти веднага ги пуснаха на новите скорости. Казват, че всичко трябва до средата на месец май да се оправи. Освено това разбрах, че на всички клиенти ще им се подменят модемите с новите на Huawei. Относно компетенцията на Хелпдеска през деня каките са пълна трагедия. Нощната смяна имат по-читави. Най ме хваща яд, че великият телефон на хелпдеска отчита като луд. Така, че може да си чакаш 30 мин. и не се учудвай ако сметката ти за телефона нарастне. Пробвах се да си говоря с една кака на жалби и онази ми отсече "Ами господини това са условията на БТК като не ви изнася сменете ни"!

Просто в момента си творя една жалба. Какво е това безобразие не стига, че са некадърни ами събират пари и за хелпдеска. То поне да вдигаха там! Мърлявщина!



Тема Re: Лъжите на БТК!!!нови [re: KAPPABG]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано30.04.08 18:11



Не нека не вдигат, ама да не отчита щото това никъде не е споменато, че ще ти отчита 30мин.=2-3 лева!





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.