Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Има ли?  
Автор value (unknown)
Публикувано22.04.08 17:11



Има ли въобще в този клуб потребители, които са служители в БТК и могат да дават компетентно мнение по дадени въпроси?
Ако има такива бих се радвал за разбера кои са. Нека не бягат от отговорност и да не пишат тайно тук.



Тема Ти питай,нови [re: value]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано22.04.08 17:21



пък те ще отговорят евентуално. Ако им е от компетенцията



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Има ли?нови [re: value]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано26.04.08 18:20



Въобще има.

Наличието на компетентни съвсем не означава, че ще получиш отговор на всеки зададен тук въпрос.

Би ли развил мисълта си за отговорностите и за разликите между явно и тайно писане?



Тема Re: Аз искам да попитамнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Astra18nz (бързо пали)
Публикувано26.04.08 18:49



от началото на месеца съм абонат на бтк за пост + адсл и съм си на новите скорости на пакет старт.

От начало дропеше модема 3-4 пъти на ден но това е срива за по 1-2 мин след първите две седмици освен че дропи 2 пъти някаде на ден прави един такъв ДРОП че неможе да се закачи повторно докато не го изключа и включа от копчето иначе през 2-3 минути прави опит да се закачи примигват дсл и паур диодите но успява да се закачи и така си стои дропнат с часове докато него изключа и включа наново .

Някакви идеи днес звънях два пъти на хелп деска но не ме уважиха.

Ако някой има нещо наум нека сподели

Иначе съм доволен получавам за това което плащам и е перфектно само ако може и да е малко по надежно нямаше да има равен.

Редактирано от Astra18nz на 26.04.08 18:50.



Тема Re: Аз искам да попитамнови [re: Astra18nz]  
Автор тъпия (непознат)
Публикувано26.04.08 19:49



какво правиш кога ти забива модема...ъплодваш ли...виж си индикацията DSL дали не ти мига



Тема Re: Има ли?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.04.08 21:32



Да, аз имам въпрос - отивам на делова вечеря, коя риза да облека...сиво-бяло райе или синьо-бяло каре?



Тема Re: Има ли?нови [re: Cтepн™]  
Автор тъпия (смотания)
Публикувано26.04.08 21:49



Кват си искаш...не забравяй лигавник



Тема О, много е демоденови [re: Cтepн™]  
Автор Marapeв (инж.)
Публикувано26.04.08 22:55



Светлорозова риза с тъмнорозова вратовръзка.






Тема Re: Аз искам да попитамнови [re: тъпия]  
Автор Astra18nz (бързо пали)
Публикувано26.04.08 22:58



Не неъплоадвам... просто решавам да сърфирам нет няма поглеждам модема паур свети постояно дсл също интернет несвети етернет свети след около 2 минути почва да мига дсл след известно време мигане паура от зелено преминава в червено за секунда и пак зелено след това дсл спира да мига и започва постояно да свети интернет не светва съотвено достъп няма ...

И се оправя с рестарине на модема изключване и включване .

Забелязвам че това нещо се случва само когато мен ме няма тоест не сърфирам.



Тема Re: Аз искам да попитамнови [re: Astra18nz]  
Автор тъпия (смотания)
Публикувано27.04.08 08:29



Сам нема се справиш....така и така ти трябва помощ и то реална...ама докато я чакаш тука мой си ланкаме...Power не трябва си променя цвета /зеления/...каква е последователността на:
1.Power свети червено и DSL мига
2.DSL мига и Power свети червено
Прекъсването на нета ти идва от DSL,но той що прекъсва...там е черешката на болката ти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.