Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:13 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?  
АвторChudenka (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 18:48



Тихичко ама много тихичко БТК пусна нови планове за adsl достъп. Премахнаха се двугодишните договори. Нови условия за ползване на услугата не са излязли. Установи се че има разлика за абонати до Септември 2007г. и за абонати след това. Толкова прекрасно изглежда всичко, но както знаем БТК все е за нас. КЪде е уловката? Нима БТК са си преосмислили политиката към своите клиенти.



Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: Chudenka]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано30.03.08 19:01



Абе не знам какво правят тея п....си ама в петък (28.03) ни спряха нета в офиса за няколко часа.. като се обадих ми казаха че пренастройвали скоростите. Пуснаха нета. Прибрах се в къщи където също съм на адсл и модема започна да ми забива когато му скимна... най вече в skype и еmule без да съм бутал нищо по тях а си бях нагласил мулето да върви идеално... странното е че като ми забие напр. в емуле - продължава да тегли но на пинг не ми отваря нито един сайт.... забелязах и друго - отварят се линкове в сайта в който съм бил допреди да забие но други не иска да отвори...



Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: Chudenka]  
АвторAнтиkлakьop (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 19:28



Хм, явно от *Бе Така разбраха, че с лошата не става. Предполагам, че напоследък се е наблюдавала остра липса на нови пациенти. Все пак 2 мб за 31 лева + 15 за телефон прави почти 50 лева, което е меко казано безсрамно. В същото време в средните и малките градове, в които *Бе Така използваше монопола си да сурвака желаещите да имат интернет, потенциалните клиенти просто се изчерпаха, там 45-50 лева за интернет + неизползваем телефон е прекален лукс, при това местните доставчици се поокопитиха.
Всичко това налага намаляне на цените.
Е, каквото и да говорим, 20 лева си е напълно приемливо вече, при това с едногодишен договор.С тези цени, ако предложи и поносимо качество, *Бе Така ще поозори доста локалните интернет доставчици.
Та, иначе казано - чак такава уловка не може да има, щото 20 лева вече и без това не са нищо. Сигурно ще има влошщаване на качеството на услугата, но от *Бе Така разчитат на една специфична черта на народопсихологията на българина, а именно, че след като дава малко пари, ще е готов да получи нищо или почти нищо срещу тях.



Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: Chudenka]  
АвторTopuza (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 20:53



Що трябва да има уловка. Явно на някой му увря главата, че след като отучиха хората да говорят по дом. стационарен телефон , ланажиите бухат яки печалби за абсолютно смотан нет, е крайно време да се възползват от ситуацията на пазара. Може би очакванията са за спиране процеса на закриване на тел. постове. А и предполагам че при тези цени доста хора (бключително и аз) ще се замислят какъв нет да ползват. Аз лично от 2 и половина години ползвам адсл на работа на 2 поста и до момента не се сещам за проблеми. Скороста на сваляне твърдо е 256 Кб. за биз2048. биз е заради необходимост от реален стат. ИП .В къщи ползвам срещу 22 лева 140 кб до преди 1 месец сега го направиха за същите пари 320 кб - ама не е станало още - мота се около 270-290.



Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: Topuza]  
Автор_hakera_ (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 00:05



това с ниската цена и лошо ка4ество не ми харесва.
преди по4ти година се прибрах в Троян. можех да си пусна
нет към някои от 2-та "достав4ика" за 10лв 1мбит.
но съм виждал в авер4ета за какъв ад става дума и си казах,
4е ще давам 31лв но ще имам нет, който няма да ми къса
нервите. и наистина нета няма ядове. а тука като по4не да вали дъжд и авер4етата по4ват да капят 1 по 1.
така 4е предпо4итам пак да си давам парите, но и да продължавам да си полу4авам. не ме устроива нет за 5лв или без пари да ми е, но да ми прекъсва.
предпо4итам да си платя и да си полу4а. а до момента това става..........
наистина офертите са невероятни, хем вдигане на скоростта, хем и сваляне на цената.
интересното е, 4е казват ако не се обадиш те вкарваме на новото (което както казах изгл. супер), а по принцип такива оферти са за набутване, но ще видим. дано да греша и да е наистина нещо хипер яко :)



Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: _hakera_]  
АвторChudenka (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 00:37



За всички нас които ще си подписваме договори или ще подновява ме ето новите специални условия от заявката:
2. В случай, че потребителя прекрати договора преди изтичането на първоначално уговорения между страните срок или сртокът за който е продължен договорът при условия предвиден в т.1 на настощите спеицлани условия, Потребителя заплаща на БТК сумата определена по реда на т.84 от Общите условия...
Така вече като ви изтече договорчето няма от месец за месец ами ако не ги уведомите, че се отказвате той се подновява за още 12 месеца. Ако си пропуснете датата без да гъкнат от БТК ви подновяват договорчето и са те!



Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: Chudenka]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 09:23



ти правиш ли разлика между "прекатяване" и "изтичане" на договор?
я прочети отново.



Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: Chudenka]  
Авторpesho kelesho (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 11:53



До месец се очаква ADSL от Орбител, вероятно и от останалите лицензирани. Затова е паниката. Не бързайте с подписите.



Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: pesho kelesho]  
Автор Tomasz ()
Публикувано31.03.08 12:07



Ако оставащото време по предишния ви договор е повече от година - бързайте ... все тая







Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката? [re: Tomasz]  
АвторMentor (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 12:38



Четете, обадете се питайте!!! Автоматично скоростта се вдига!!! Цената пада! Аз съм в момента 2048 - 38.99лв. Обадих се! Казаха ми че, автоматично ми се вдига скоростта на 12Mbps и цената ми става 25лв, без да преподписвам какъвто и да е договор!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.