Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: pesho kelesho]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано31.03.08 14:30



че аз съм на далавера задето подписах, така договора ми свършва с 6 месеца по-рано





Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: Пeтъp_]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 17:21



и все пак .. за такива като мен сключили договор ПРЕДИ 1.09.2007 г.
трябва да преподпишат нов договор за 1 година ... формалност , но е хубаво да се знае



Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: BS]  
Авторз (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 18:14



МИ да, ама мисля, че по-голямата част от абонатите са а двугодишни договори, т.е. те са облагодетелствани. Въпрос на гледна точка.



Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: з]  
АвторMeнтop (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 07:17



Споко, този път абонатите имат право да преподпишат договора за 6м



Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: Meнтop]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано01.04.08 09:51



Аз се обадих да питам защо само ми забива модема и разбрах че наистина се вдигат скоростите и хората които са с АДСЛ след 15 септември 2007 г. автоматично минават на новите такси/скорости. 24 месечния договор отпада, прехвърлят се на 12 месеца. Скоростта се вдига сериозно ( не знам има ли изобщо капацитет за това по жичките) - можете да проверите в сайта на бтк. Доколкото разбрах е правено проучване и хората най вече заради 2те години и не толкова голямата скорост не са искали БТК. Това може да ме радва само защото в Габрово в моя квартал можех да избирам между лан нет 16 кб/сек за 18 лв - с кабели и гръмотевични спирания или БТК 20 лв за 64 кб (512 кбита).. сега с тези 3075 кбита (на най ниската тарифа) ще размажат (пак казвам ако наистина могат да се постигнат).
Проблема е че още не са ме вкарали на новата скорост а модема постоянно ми забива... докога ще е това някой друг има ли такъв проблем?

Редактирано от Sensation Blue на 01.04.08 10:00.



Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: Sensation Blue]  
Авторgabrovo (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 09:58



Щото в Габрово точно може и да не отлепиш от половинката и за да си вземеш 3-те мегабита да се налага да хващаш автобусчето до центъра - доставка франко бТК...





Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: Sensation Blue]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 10:06



Аз съм в момента на 1024, обадих се по телефона вчера на 0800....., не помня точно, има го в сайта, и едно маце любезно ми обясни, че ще мина автоматично на новата скорост от 9 април. Може би за различните градове е различен срока.
И да питам - има ли начин сами да си тестваме линията, за да знаем поняся ли по-големи скорости и до колко ?



Тема Re: за Габровонови [re: gabrovo]  
Автор Sensation Blue (минаващ)
Публикувано01.04.08 15:54



Аз и количка си имам но въпроса е че съм абонат от декември на 2 години договор и сега ще мина на 1 година което мн ме радва и трябва да мина и автоматично на новите скорости... просто е супер изнервящо постоянно да забива модема и без да теглиш и не знам дали ще си струва търпението или и на новите скорости ще е пак така....



Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: минaвaщ]  
АвторNewUser (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 21:47



Скоростите на Темпо се поддържат само при тези които са в райно на централа и то читава при това. Поне така моя познат ми обясняваше в БЦ като се абонирах. Провери ми номера и каза, че може. Другото, което чух не знам колко е вярно, че абонатите с най-първите модеми май трябва да им се смени модема, защото той май не поддържал тези нови скорости.



Тема Re: БТК ADSL новите оферти. Къде е уловката?нови [re: NewUser]  
Авторaaa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 10:50



мацката в БТК центъра в Бургас ми каза че от утре ще тегля с 12 мегабита ...
ще видим ние тая работа ..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.