Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как да премина на "Ограничен план"?нови  
АвторVolP (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 19:25



Здравейте!
Интересувам се как мога да премина на ограничен план.
Линкът Заявление за ползване на услуга “Ценови пакет за ограничено ползване на телефонни услуги” на сайта на БТК води към празна страница.
Още пише "3.3.2. Клиентите, желаещи да ползват aбонати на „План за ограничено ползване”, е необходимо да предоставят документ от „Агенция за социално подпомагане” за получаване на месечни социални помощи."
Не получавам такива, но искам временно да си запазя номера само за входящи обаждания срещу минимална такса, защото минавам на VoIP доставчик. Какъв е начинът?
Благодаря предварително.



Тема Re: Как да премина на "Ограничен план"?нови [re: VolP]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано10.11.07 19:30



мини на икономичен, този изглежда е за социално слаби



Тема Re: Как да премина на "Ограничен план"?нови [re: VolP]  
Автор12 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 20:58



И аз исках да премина на нещо подобно но...
Затова си спрях телефона от този месец. Интересното е, че и петима познати са направили същото този месец :) Има някаква офанзива, клиентите масово се отказват.
Абсурдно е да се плаща толкова много за глупав стационарен телефон.
Ако на БТК не им дойде акъла и не вкарат по-добри оферти за хора, които просто не искат да си губят номера, ще загубят и малкото си останали клиенти.



Тема Re: Как да премина на "Ограничен план"?нови [re: VolP]  
Авторz (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 21:08



Преди време можеше да се мине без проблем на този план, който е май около 3-4 лева, но после от ЕБе ТаКа промениха условията и сега най-малката такса, с която можеш да минеш е 7 и нещо, ако не се лъжа. Всъщност, наистина ли не може според ОУ да се използва АДСЛ без да се плаща телефон? Това явно си е просто още един начин да се обират клиентите, като има се натрапва услуга, която не искат да ползват. Вярно, че 7 или 13 лева не са нищо днес, ама за какво да ги даваш на такива нагли обирджии, като вече цените на разговорите през мобилен са по-ниски?



Тема Re: Как да премина на "Ограничен план"?нови [re: z]  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 21:35



Лошо! Автоматично ме принуждават да ги изключа напълно, вместо да прибират по 3,70 лв на месец от мен. 8 лв не ми се дават просто за входящ номер, и без това ще си имам нов входящ.



Тема Re: Как да премина на "Ограничен план"?нови [re: Питaщ]  
Авторz (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 08:24



Ами аз прекрасно те разбирам, но и ти разбери, че в политиката на ебетака удобството за клиента не е сред най-силно преследваните цели. Целта е да се дере колкото може повече, докато може. Преди време всеки можеше да ползва този план 3.70, после започнаха промоциите, с които прилъгаха хората да се отказват от него, и после направиха връщането невъзможно.



Тема Re: Как да премина на "Ограничен план"?нови [re: z]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано11.11.07 08:37



Виждам, че си професионалист и познаваш издълбоко политиките на телекомуникационните оператори.

Би ли дал пример на друг Европейски фиксиран оператор предлагащ месечен абонамент от по две Евро? (Под фиксиран имам предвид старото, класическо определение на думата - с медни или оптични кабели до дома на абоната).

Благодаря.





Тема Re: Как да премина на "Ограничен план"?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Авторz (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 11:06



А, ти би ли дал пример на друга европейска държава, където средната рабонта заплата е малко над 200 евро, а?



Тема Re: Как да премина на "Ограничен план"? [re: z]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано11.11.07 11:19



Това е клуб БТК.

Въпросът ти е за клуб Политика.

Придържай се към темите, ако може.



Редактирано от нaблюдaвaщ на 11.11.07 11:21.



Тема Re: Как да премина на "Ограничен план"? [re: нaблюдaвaщ]  
Авторz (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 11:49



Добре, тогава... Как заплатата на работещите в БТК се съотнася към заплатите на работещите в Европейските телекоми? Дали са съизмерими, по някакъв начин? Ако е така, само тогава и абонаментните такси могат да бъдат
сравнявани. Иначе е спекулация...Европа така, Европа онака, ама България няма нищо, нищо общо с Европа!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.