Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: UniBG vs BTCнови [re: rocт]  
Автор ben_gun (anthropoid)
Публикувано04.12.06 21:03



защо не каза по-рано да не си хабя нервите.
софистите са последното нещо с което ще споря.далеч преди това са радиото, телевизията, глупците и хората с непокрито самочувствие !




The Road To Hell


ПП
Препоръчвам ти да насочиш усилията си основно във форума
на UniBG, там анти-БТК лагера е по-силен, отколкото тук.

+
Желаеш да нарушиш моето конституционно право на свободно изразяване
на мнение? В анонимен Интернет форум? Нали според теб:...


не мога.това конституционно право е забранено с ban за клиентите на БТК в демократичния форум на УниБГ

Редактирано от ben_gun на 04.12.06 21:11.



Тема От известно време на самнови [re: ben_gun]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано05.12.06 01:02



се чудя дали просто ей така си намираш време да се заяждаш с някого или наистина си толкоз глупав/а, че не можеш да схванеш какво се опитват да ти кажат някои (в това число и деца

).

Отиваш и си купуваш малка количка. Отиваш на площадката и я караш. После отиваш при съседа в тяхната къща при останалите деца и я караш. След тебе тръгват и останалите деца с колички. В един момент идват няколко и разбутват и изпочупват всичко с количките си и съседа ви гони сичките. Отиваш ли в магазина да върнеш колата, щото не можеш да я караш при съседа?

Не ми отговаряй.

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Тема Re: UniBG vs BTCнови [re: ben_gun]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 03:39



не разговарям с точки... и анонимни user-и.
пък и изпитвам съмнения в рационалното им мислене.


Свиквай да разговаряш със всякакви (вкл. анонимни) никове,
това е съвременният начин на общуване в Интернет.
Не знам какви фобии от точки имаш, но от мненията на "точката"
в този форум съм научил много и полезна информация през годините.

не мога.това конституционно право е забранено с ban за клиентите
на БТК в демократичния форум на УниБГ

По желание на администраторите на UniBG. Sorry.

Не изпускай нервите си, не ползвай обиди,
това говори лошо за теб като участник в разговора.
Вложи енергията си в нещо по-креативно.





Тема То това е защото си новичък тъдява...нови [re: ben_gun]  
Автор dot (cartoon)
Публикувано05.12.06 09:37



...и ти е простено.
Трябва ли сега да си повтарям въпросите от предния ми пост или какво?

В отговор на:

пък и изпитвам съмнения в рационалното им мислене.


Аз пък изпитвам съмнения, че въобще имаш възможност за извършване на посочения процес.



Тема Re: UniBG vs BTCнови [re: ben_gun]  
Автор ben_gun (anthropoid)
Публикувано05.12.06 10:25



KID
дали съм глупав това аз не мога да кажа, пък предполагам ще се съгласите, че не е тук мястото и хората в които ще се вслушам дали е така.не ви обиждам.
интересното в ситуацията е, че БТК е с ban (не мен и повечето users не е сложен персонално), клиентите и го отнасят, пък трябва да се жалвам на производителя на колички

.
разликата с тамбукту (едно предложение, можеш да заемстваш прякор Андо пакеги гена - явно книгата ти харесва :)е малка, но съществена - ситуацията е разрешима със сравнително лесни мерки и законови средства.
далеч съм от намеренията да влезна и пиша в този клуб с цел да си намеря противници за спор.
по-скоро търсех съюзници.логично е тогава да ме дразни това, че ми давате примери, някои от които доста смешни, за да ме убедите че не съм прав.
даването на примери в една дискусия е нещо много важно и полезно, стига примерите да са верни. иначе се получава едно надговаряне и темата се измества от първоначалния и замисъл.

софизъм
Формално правилно, но всъщност лъжливо умозаключение, построено на предварително подбрани неправилни положения (мними доказателства).

може да съм нов в клуб БТК, но в clubs.dir.bg чета и пиша доста от отдавна.радвам се, че има хора и специалисти, които са ви помогнали в затруднение.аз обаче не мога автоматично да изпитвам уважение към някого с прякор точка, гост и особено mutant. взаимно не се познаваме, затова нека задържим нервите и не си позволяваме обидни квалификации.

The Road To Hell


Тема Re: UniBG vs BTCнови [re: ben_gun]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 12:02



Добре, премерихме си нещата, които обикновено се мерят при първо влизане във форум. :)

Ще ми бъде интересна по-нататъшната, надявам се, по-техническа
дискусия каква форма на защита очакваш от БТК като доставчик.



Тема Re: UniBG vs BTCнови [re: ben_gun]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 12:23



Здравей,
БТК не седи на място в случая и от седмица се разглеждат възможности за коригиране на това - има няколко възможни решения и те са проучени. От друга страна Uni BG си е отделна губерния и те са свободни да взимат, решения каквито смятат, че са правилни.

Лично за мен обяснението с динамичните IP адреси е шито с бели конци, но...



Тема Re: UniBG vs BTCнови [re: ben_gun]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 20:48



Хайде и аз да се изкажа. БТК няма вина в случая, че някой е сложил бан на нейни адреси, между другото аз съм на бизнес и ей така пробвах, няма бан за мен.

Едното решение е да минеш на бизнес абонамент, ама сигуро няма да ти хареса.

Ударите в интернет бизнеса са винаги мръсни и под кръста :) . Не знам кой е започнал пръв, но и БТК не е по-назад от останалите.

Заеби го чата, нека някой ми обясни защо скоростта към интербгком е 5кбита/сек !!!

Говорил съм с някой хора от БТК, никой не казва защо е така и кога ще се оправи.

От интербгком казват че проблема е в БТК, и БТК не искат да го разрешат.

Аналогични ситуации има и с други доставици, всичките казват, че БТК "извива ръце" и се държи от позицията на монополист.

Така , че не се учудвам от решението на УниБГ / спектър/ .

А между другото що преди време на спектър падна международния. Я да видим кой ще си признае :)

подсказка - спектър не взимат от БТК международен.



Тема Re: UniBG vs BTCнови [re: aз]  
Автор@work (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 21:48



BTC са ban по host не по IP.
по неведоми пътища някои абонати при логване се идентифицират с IP и тогава няма проблем



Тема Връзката между ИнтерБГком и БТК = 5 Кнови [re: aз]  
Авторtelecomche (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 23:02



Абсолютно си прав в случая БТК шейпват канала с ИнтерБГком , аз съм единият от собствениците на

и дори ВИП потребителите на сайта не могат да теглят с повече от 5 К от там поради налагането на шейпа от БТК , за което ходихме на преговори и само си прехвърлят топката ту ИнтерБГком , ту БТК .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.