Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: UniBG vs BTCнови [re: KlD]  
Автор ben_gun (anthropoid)
Публикувано03.12.06 10:37



забрави за 1-вия вариант когато някой не е доволен от услугата която получава и живее в държава в която правата на потребителя са на едно от последните места.сменя доставчика.
благодаря че отговора и мнението на моя доставчик по смисъл се доближава до това на ограничителя.
дано времето когато ще можем реално да търсим правата си дойде по-скоро отколкото продължава твоето детство



The Road To Hell


Тема Re: UniBG vs BTCнови [re: ben_gun]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 11:33



...живее в държава в която правата на потребителя са на едно от последните места.сменя доставчика...

Преди да подскачаш за права на потребителя и да си смениш доставчика,
попитай следващият доставчик как би реагирал, ако като клиент в неговата
мрежа демонстрираш поведение като това:

Ако аз оспамя някой форум в Тамбукту, админите там ми баннат целия IP range,
дали от моят Интернет доставчик ще изпратят адвокат да ми пази интересите?
Ами ако аз предимно спамя и дразня и ме баннат от още 10 места, какво правим?
Ами ако такива като мен има още сто? И за тях ли доставчикът трябва да праща адвокати?




Тема Re: UniBG vs BTCнови [re: rocт]  
Автор ben_gun (anthropoid)
Публикувано03.12.06 11:58



за последно ще отговоря на скромните ти разсъждения.
1. давам конкретен пример който става в р.България, която е подписала всякакви там споразумения, защитаващи правата на гражданите и потребителите.всички действащи лица са намируеми от българското законодателство и подлежат на отговорност.в това число и spam и abuse-ващите крайни потребители.
много е лесно да философстваш с подмяна на събития, места и факти - тамбукту и блабла.
2.за скромния си 8-9 годишен опит на интернет потребител съм сменял средно по 1 доставчик на година.с БТК намирам точно това, което търся.засега.
УниБГ не ми е любима мрежа в която искам да седя на всяка цена - просто там се намират хората, които съм опознал през годините и ми е приятно да контактувам.няма как да накарам цели канали да мигрират на други сървъри.
ще те помоля ако интересите и разсъжденията ми не ти харесват просто да замълчиш.както и аз ще уважа твоите, стига да не ги противопоставяш на моите :)

The Road To Hell



Тема Re: UniBG vs BTCнови [re: ben_gun]  
АвторCaTV user (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 12:27



В отговор на:

огато някой не е доволен от услугата която получава и живее в държава в която правата на потребителя са на едно от последните места.сменя доставчика.



Само че ти в случая не си недоволен от услугата, защото услугата УНИБГ не ти се предоставя (Или съответно отказва) от доставчика, а именно от УНИБГ.



Тема Re: UniBG vs BTCнови [re: ben_gun]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано03.12.06 15:45



Подозирам че една от целите на организираните санкции срещу потребителите на БТК(по отношение на фрий-тата, игровите сървъри, чата и други подобни) е да принудят определени групи от потребители да си сменят доставчика. Е, аз не бих сменил БТК с друг доставчик само защото определени злонамерени лица са ми ограничили достъпа до нещо. Но някои хора мислят първосигнално и може би ще го направят.
А въпросните лица няма да се радват дълго на триумфа си, от следващата година ще трябва да си махнат паяжината от кабели и тогава ние ще се смеем последни.



Тема Re: UniBG vs BTCнови [re: ben_gun]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 02:30



много е лесно да философстваш с подмяна на събития, места и факти - тамбукту и блабла.

Това е моят стил на изразяване, да го наречем употреба на нагледни примери.
Ако не ти харесва думата Тамбукту, замени я с България.
Препоръчвам ти да насочиш усилията си основно във форума
на UniBG, там анти-БТК лагера е по-силен, отколкото тук.

Ще те помоля ако интересите и разсъжденията ми не ти харесват просто да
замълчиш.както и аз ще уважа твоите, стига да не ги противопоставяш на моите :)


Желаеш да нарушиш моето конституционно право на свободно изразяване
на мнение? В анонимен Интернет форум? Нали според теб:

р.България, която е подписала всякакви там споразумения,
защитаващи правата на гражданите и потребителите




Тема Re: UniBG vs BTCнови [re: Пeтъp_]  
Автор C.Capъeв ()
Публикувано04.12.06 09:42



сигурно можете ;)
хаха, смехотворно...





Тема Re: UniBG vs BTCнови [re: ben_gun]  
Автор Goose ()
Публикувано04.12.06 11:26



Ти още малко ще нариташ БТК да ходи да се кара с военните, щото ти искаш да стигнеш до тяхната мрежа, а те са резнали АДСЛ-а на БТК ...



Тема Ох маминия той.нови [re: ben_gun]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 14:26



В отговор на:

Задължение на БТК , нищо че аз даже частна мрежа не съм ами частен потребител :) е да предприеме мерки (ако разбере) и да съдейства на полицията давайки личните ми данни и логовете.
същата отговорност има когато, бидейки техен клиент се нарушат моите права, да вземе подобни адекватни мерки.


Ако за първото има някакво законово основание, то за второто бТк няма никаква отговорност за твоите права в една частна система
бтв: Като казваш адекватни мерки какво имаш предвид? Какви адекватни мерки може да вземе един доставчик на услуга в дадения случай? Че нещо ми се губи връзката...



Тема Re: Ох маминия той.нови [re: .]  
Автор ben_gun (anthropoid)
Публикувано04.12.06 20:59



не разговарям с точки, както с тирета, запетаи, всякакъв вид препинателни знаци и анонимни user-и.
нищо лично, както се забелязва и в постовете ми досега - не ми харесва употребата им навсякъде.
пък и изпитвам съмнения в рационалното им мислене.

The Road To Hell




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.