Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:07 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Ще подписваме ли 2-годишни договори :)  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 21:58



Предложението за 25 лева на месец не ми звучи никак зле. Да не кажа, че сериозно се замислям - така и така интернет ще се плаща, така и така при мен в скоро време няма да имам конкурентен доставчик, а и не вярвам скоро да станат достъпни по-съвременните начини за доставка. Как мислите вие - какви плюсове и минуси може да има подписването на договор за 2 години с бтк?



Тема Re: Ще подписваме ли 2-годишни договори :)нови [re: az]  
АвторADSL4LiFE (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 22:07



Защо 2 години ? Иначе да, и тука като няма конкуренция, нито избор, какво друго може да се прави ?





Тема Re: Ще подписваме ли 2-годишни договори :)нови [re: ADSL4LiFE]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 22:42



ами 2 години, защото като гледам тогава месечната такса е 25 лева, а при едногодишен договор е 34. все пак 9 лева си е разлика:) Но от друга страна, вероятно има някаква причина да го правят това драстично намаляване на цените - никой не дава току-така гювеч на изтерзания потребител :)



Тема Re: Ще подписваме ли 2-годишни договори :)нови [re: aз]  
Авторadsl (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 10:37



в момента съм на адсл, миналата година беше същото - големи промоции лятото, а зимата се оказа че и по-добри условия дават - така че аз двугодишен не се връзвам - след година ще пуснат по-добри, а мен ще ме клатят на старото, а мога ли да предвидя след една година къде ще съм? Ако преди да ми изтече договора не предложат нещо по-смислено - 25лв за 1год например просто минавам при конкуренцията - малко по-лош външен, много по-добър вътрешен, а съпорта на бтк заради който минах на адсл е зле. Нямам интернет и като почнат да ми изброяват решения за които само дебил не би се сетил и им казвам - проверено пак не работи отговора е: ами ние не можем да направим нищо понеже то такова събота, но понеделник ще дойде човек. 24 съпорт не значи 24 "съчувствие за проблемите". Предпочитам да си плащам повече отколкото да се връзвам за по-голям период.
ПС Не смятам че съм се прецакал, но новата "промоция" за мен е стъпка назад



Тема Re: Ще подписваме ли 2-годишни договори :)нови [re: adsl]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано15.06.06 11:30



Аз от 3 месеца ползвам АДСЛ и досега само веднъж ми се наложи да контактувам със съпорта. Получих много компетентен съвет, който веднага ми разреши проблема.




My next?

Тема Ама вие сте малко малоумни, нали?!нови [re: az]  
Автор GAlNER (-+Gain+-)
Публикувано15.06.06 11:35



ADSL-a беше хит преди 10-15 години в нормалните държави! Тогава, когато нямаше друга алтернатива освен Dial-up и ISDN.
Не мога да разбера, как има хора, които искат да си ПЛАЩАТ за да използват тази "недоклатена" връзка!!! Хората са си го казали, де - "Докато има балъци ще има и терикати!"
За 25лв. на месец има ISP-та, които осигуряват безлимитрен 2,5Mb (313KB) BG/International трафик! Вече сме 2006г, ако на някой не му е ясно! Огледайте се, не бъдете коне с капаци! Дори и в БГ има конкуренция!

-+No Pain-No GAIN+-


Тема Re: Ама вие сте малко малоумни, нали?!нови [re: GAlNER]  
Авторomg (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 11:43



Аллооо ? Забравяш, че Българиа не означава София само ! Аре покажи ми конкуренция в 'провинцията'! Ама ги приказваш и ти...



Тема Re: Ама вие сте малко малоумни, нали?!нови [re: GAlNER]  
АвторALOOOOO (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 12:37



Aloooooooo Gainera,ti za koj rabotish we,mojto mom4e ta davash takia akali.
Egati neloialnia slujitel





Тема Добре,нови [re: GAlNER]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано15.06.06 12:44



дай пример за доставчици извън столицата, които дават за 25 лв 2,5 Мб безлимитни.




My next?

Тема Re: Ще подписваме ли 2-годишни договори :)нови [re: adsl]  
Автордpъндpън (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 13:33



винаги, когато е излизала по-добра оферта тя е била достъпна и за настоящите клиенти. за разлика от практиката на мобилните оператори например, които гледат да излъжат новите клиенти, а старите кучета ги яли.

преди време плащах 54 лв. за 96 кбпс, след това минах на 512 кбпс за 39 лв. и сега ще мина на новата оферта без да се замислям. като гледам как напоследък през 5-6 месеца пускат все по-добри условия - кво ми дреме....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.