Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 07.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Защо си измисляте ?  
Автор white_rabbit ()
Публикувано10.03.05 19:44



като чете темите тук , човек би останал в чувството че е по-добре да е робинята изаура в ръцете на гадния леонсио , отколкото да си клиент на АДСЛ ..та реших да отворя моето договорче с БТК относно АДСЛ , и какво виждат очите ми :
V.СРок на договора прекратяване и неустойки
5.5...
.... е) В петнадесен дневен срок след подаване на писмено заявление на клиента за прекратяване ползване на услугата ...
...и) При прекратяване на договора за тел.пост, чрез който се предоставя услугата

мисля, че точка е обезсмисля 80% от темите ук..
ПС. Не работя , не съм работила и не планирам да работя в БТК

Редактирано от white_rabbit на 10.03.05 20:06.



Тема Аман от неграмотни отворени всезнайковцинови [re: white_rabbit]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 20:09



Не мога да си представя по какъв начин тази точка изключва неустойките, които ще плащат след въпросния 15-дневен срок?
Някой си измисля, да - но не са тези, дето се оплакват.



Тема Re: Аман от неграмотни отворени всезнайковцинови [re: @]  
Автор white_rabbit ()
Публикувано10.03.05 20:12



НЯМА НЕУСТОЙКИ !!!



Тема Re: Аман от неграмотни отворени всезнайковцинови [re: @]  
Автор white_rabbit ()
Публикувано10.03.05 20:14



а ти като си така грамотен познаваш ли някой прекратил договорът си с БТК адлс , защото аз не ...
а лан е смешна работа :):) ( моя опит бе - 2 часа интернет за 100 лева , няма такъв интернет просто - 50 лв на час с мижава скорост ))



Тема Re: Аман от неграмотни отворени всезнайковцинови [re: white_rabbit]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 20:18



Именно, де - никой не е прекратил договор, защото не му се плащат неустойки. А след като хората казват, че има такава клауза, явно, че има. Лановете със сигурност наистина винаги са по-зле, но освен ланове и БТК, има и други варианти, при това все по-приемливи.



Тема Re: Аман от неграмотни отворени всезнайковцинови [re: @]  
Автор white_rabbit ()
Публикувано10.03.05 20:25



ами НЯМА ТАКАВА КЛАУЗА ..нали съм прочела целия договор , няма ...
като си спреш телефона какви неустойки плащаш > никакви !!



Тема Re: Аман от неграмотни отворени всезнайковцинови [re: white_rabbit]  
Авторews (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 20:58



Като си спреш телефона се прекратява договора, но по договора дължиш 12 месечни сметки независимо от причината на прекртяване... Така че ако си спреш телефона на 5тия месец и ти се прекрати договора за АДСЛ ще платиш още 7 месечни такси като попадия заради договора...

Все пак никой не сключва договор за да го прекрати след 2 месеца... Просто за да придобиеш представа за реално предлаганата услуга трябва да прочетеш договора и общите условия... И ако не го направиш, със сигурност може да се изненадаш от това което ще получиш - просто рекламните обещания са подвеждащи.... С това не казвам че услугата не е качествена! Просто не е това което би се очаквало от нормалия потребител....
Затова, ако шефа ти те е натоварил с задачата да ставате клиенти на БТК АДСЛ, първо поговори с системния ви администратор и тогава отивай в бизнес центра на БТК....



Тема Re: Аман от неграмотни отворени всезнайковцинови [re: ews]  
Автор white_rabbit ()
Публикувано10.03.05 21:21



пич , аз съм абонат на АДСЛ от първия възможен момент( 10 месеца вече ) ...
както казах , доволна съм от качеството , а за цената има какво да се помисли , ама те, като гледам, не мислят в моята посока....не знам какво имате превид ''модема да забие '' , имало е случаи ( няколко) връзката да прекъсне , ама да забие ( поне в този смисъл в който аз си мисля - не )



Тема Бъркаш, зайонови [re: white_rabbit]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.03.05 21:42



7. СРОК НА ПРЕДОСТАВЯНЕ НА УСЛУГАТА, ПРЕКРАТЯВАНЕ И НЕУСТОЙКИ
7.1. ПОТРЕБИТЕЛЯТ се съгласява да ползва и заплаща за УСЛУГАТА за срок от поне 12 месеца....
7.3. При заявка от страна на ПОТРЕБИТЕЛЯ за прекратяване ползването на услугата, съгласно т.4.1.17, преди изтичането на минималния срок по т.7.1. и ако това не се дължи на неизпълнение на задължения по предоставянето на УСЛУГАТА от страна на БТК, ПОТРЕБИТЕЛЯТ дължи заплащането на месечния абонамент до изтичането на минималния срок по т.7.1.


Нали усещаш какво съм повдигнал в синьо? Спирането на телефона, ОТ ТЕБ, не е неизпълнение на задълженията на БТК




Тема Re: Аман от неграмотни отворени всезнайковцинови [re: white_rabbit]  
Авторews (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 22:27



А аз да не би да казах, че услугата е с лошо качество?

Казах, че рекламите са подвеждащи и в договора има части които може да се каже че са от типа "подробност написана с дребен шрифт"...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.