Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аман от неграмотни отворени всезнайковцинови [re: white_rabbit]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 10:47



При кабелните има едногодишен договор, който може също в 15-дневен срок да се прекрати, само че без никкви неустойки - наистина, гледай да се информираш малко повечко, преди да се изказваш и за БТК, и за кабелните.
За цената - дори и тя е по-ниска при някои кабеларки. При други е малко по-висока, но скоростите се вдигат редовно, и съм убеден, че скоро и те ще изпреварят БТК, която май вече 1 година не е вдигала скорости? Ако продължава със същите темпове, ще я задминат абсолютно всички.
За надеждността и сериозността също не е вярно. Първо, защото БТК все още е със съзнанието на монополист, и второ, защото наред с това е голяма и тромава компания, и при евентуален проблем лошо ти се пише - късмет ще е да се свържеш със съпорта, а да не говорим и адекватно да реагират на проблема ти, след като си се свързал. А кабеларките са доста по-заинтересовани, защото по-трудно могат да си позволят да губят клиенти, докато на БТК не им пука ни най-малко.



Тема А за 5-те месеца,нови [re: white_rabbit]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 10:52



убеден съм, че просто не си попаднала на правилния доставчик - има един, който има покритие общо-взето из цяла София, но няма да го споменавам, за да не ме обвини пак някой, че съм техен служител.



Тема Re: Аман от неграмотни отворени всезнайковцинови [re: @]  
Авторyaйт paббит (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 11:10



ами БТК вдигна скоростите , и свали цените ..не съм се оженила за БТК , ама засега не се задава нищо по-добро , уж някакви холандци щяха да инвестират 20 млн долара , но нищо засега...



Тема Re: Аман от неграмотни отворени всезнайковцинови [re: yaйт paббит]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 11:13



Холандците вече са тук - от около месец вече има оптика и към тях, по-точно "Level3" - един от най-големите световни доставчици. Така че инвестициите си вървят постоянно, а международният капацитет на независимите от БТК доставчици се увеличава.



Тема Лека корекциянови [re: @]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 11:19



Под "Независими от БТК" имах предвид независими по отношение на интернет, който доставят. Иначе вярно, че все още са зависими от БТК по отношение на подземните канали, които ползват, но това така или иначе не е предмет на този разговор.



Тема Re: Аман от неграмотни отворени всезнайковцинови [re: @]  
Автор white_rabbit ()
Публикувано11.03.05 11:19



предполагам се целят в големи клиенти , а не в домашни потребители ..знам ли...



Тема Re: Аман от неграмотни отворени всезнайковцинови [re: white_rabbit]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 11:22



Така е, те доставят нет само на други доставчици, но от това печелим пак ние, абонатите, защото доставчиците, ползващи новите трасета, ни увеличават редовно скоростите, пък и качеството също се увеличава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.