Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Проблем с Caller IDнови [re: Evans]  
Авторhmm (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 21:26



az si zeh telefon ot tezi koito prodavat v telefonnata palata
biznes centara na BTC - chisto nov s Caller ID
raboti perfektno

i mi izkarva nomerata kato mi zvaniat :)
ako si beshe zel telefon ot teh sega shteshe da gi drankash po silno :)

kasmet i uspeh



Тема Предедниятнови [re: hmm]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано06.01.04 08:33



лаик се обади :) ама споко де, някой ден ще те осветли и теб истината :) :)

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Предедниятнови [re: KlD]  
АвторPlamen (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 13:44



Ta po vaprosa:
1. AXE podarzha 2 tipa na uslugata. V centralite na BTK e aktiviran uprostenia.
2. EWSD e samo edin tip.
Po obiasnenia na hora rabotesti v BTK i aktivirali uslugata v centralite problema idva ot tova che pri EWSD se predava malko poveche informacia otkolkoto telefona obrabotva, A number, B number i mozhe bi i oste nesto.
Za uspokoenie i pri men vizhdam samo sobstvenia si nomer kogato niakoj me tarsi.
I edin vapros? Kade da si nameria iztochnika na 50 Hz brum v tretata mrezha ako niakoj ima idea, stoto veche mi pisna da bramchi a s tehnicite na BTK imame edno i sashto rabotno vreme i ne mozhem da se zasechem. Otkakto se poiavi tozi brum modema se zakacha na 22k a predi si beshe na 51k.



Тема Re: Предедниятнови [re: Plamen]  
Автор DTMF (знам ли:))
Публикувано06.01.04 18:53



брума може да е от земя по 1 проводник или от неизправно захранване на модема ти)



Тема Re: Предедниятнови [re: DTMF]  
Автор нaблюдaвaщ (просто гледа)
Публикувано07.01.04 07:26



AXE, EWSD, трета мрежа, А номер, B номер - все термини които обикновения потребител разбира и всекидневно използва.

Ама той използва и телефон 130 - какво казват от там?



Тема Re: Предедниятнови [re: Plamen]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 12:20



Смешко!
Kade da si nameria iztochnika na 50 Hz brum v tretata mrezha ako niakoj ima idea, ........ Otkakto se poiavi tozi brum modema se zakacha na 22k a predi si beshe na 51k
Няма да питам как си ги измерил 50-те херца "брум" , но те по никакъв начин няма да попречат на модемчето ти.
Хинт: Честотна лента на обикновен телефонен канал 0.3-3.4 кХц



Тема Re: Предедниятнови [re: .]  
АвторPlamen (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 17:45



Dobre de. Smeshko sam. Ama kato si po umen mi kazhi kak da si resha problema.
Ne sam zakachal spectralen analizator, mozhe i harmonici da ima ta te da prechat na modema. Spor niama!
Po smeshnoto e che kato se pusne test ot strana na centralata v chastnia sluchaj pri men e EWSD vednazh dava che liniata e OK a ot vreme na vreme "External voltage detected" i davashe stojnost niakade okolo 55 volta.
Imam i dejstvasht exponat za muzeia na BTK. V kooperaciata vliza meden kabel s hartiena izolacia i olovna obshivka. Ne biah vizhdal tova ot detskite si godini.
Kakto i da e. Ot 130 obestaha ako uspeia da si vzema 1 den otpuska mozhelo da me navesti tehnik u nas.



Тема Re: Предедниятнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано09.01.04 17:28



Обикновенно, че има повреда по линията

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Предедниятнови [re: .]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано09.01.04 17:31



Може, пък неговият телефон да бачка на 50хц :) Ни повече, ни по-малко

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Предедниятнови [re: Plamen]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано09.01.04 17:35



Чел, недочел :) Хармоници има винаги и при всички случаи :) Ако ги нямаше, нямаше да имаш сигнал за телефона . А това, че някъде си мерил 55 волта външно напрежение... 1 - не значи, че има 50 хц не знам си кво си, 2 - цифровата работи някъде на толкова напрежение :) Не знам какво му пречи да си е мрежовото захранване от централата?

Хинт2 - изключи всичко от вкъщи - телефон, модем, факс, фурна, печка, телевизор... е, може и без последните три , обади се на повреди и ги накарай да мерят, ако се измери чиста изолация - добре. Ако като са ти включени горните неща мерят нещо по-различно от "Редовна линия" значи си виж там какво и как си връзвал
Хинт3 - питай дали нямаш включен РСМ, че да ти се включва модема на 22кбпс

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.