Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 30.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Дуплекс ?!?нови [re: styve]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано04.06.01 09:13



Чакай малко, че нещо нерабрах добре?! Какво имаш предвид да не изпадне "еди-кой си" в моето положение?! И ддругото което се отнасяше за мене? Май ти е много голямо самочувствието нещо... Имаш се за "колега", ама незнам що ама нещо се съмнявам. Все пак ми обясни какво точно си имал предвид?

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Дуплекс ?!?нови [re: styve]  
Автор sewi (нервак)
Публикувано07.06.01 06:52



Първо не всички съществуващи системи отчитат продължителността на градските разговори(а това е задължително за да се въведе таксуване по време).Познай кой ще даде пари за преоборудване и смяна на повечето таксуващи системи.Колкото до цитирам"Отчитането на междуселищни и международни-вече е дори при времетраене по малко от секунда" нещо не мога да схвана логиката.Ще обясняваш на абоната ,че разговора му е 0,3 секунди ли или че е 35,5 секунди -какъв е смисъла и какъв е проблема.

Искай и ще ти се даде,търси и ще намериш.


Тема Re: Дуплекс ?!?нови [re: sewi]  
Авторstyve (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 17:19



Да “sewi.”Абсолютно си прав,че не всички/ от сега съществуващите системи/ отчитат времетраенето, но пари и сега има. Напомням, че става въпрос за политика в социалната сфера. Сигурен съм,че ако ти си новият собственик на БТК веднага ще сложиш "кранчето" именно на времетраенето защото от там ще потекат парите./ Аз поне бих направил така/. Очевидно е,че такава инвестиция е не просто “бързо” а скоростно възвръщаема ,защото на първата сек. след въвеждането започва да се изплаща. Дори /хипотетично/парите да са на кредит.Подобна система не е нещо ново.Такива системи и то електромеханични съществуваха и преди и се използуваха много успешно. А що се отнася за времената,вероятно съм се изразил неправилно, но за времената от 0.1 сек исках по принцип да отбележа,че отчитането им дава възможности за таксуването им. Абонатите действително не ги интересува, че мога да отчитам и такива времена. Аз просто казвам,че щом мога да ги отчитам, значи мога и да ги таксувам./ Ако искам разбира се./



Тема Re: Дуплекс ?!? Spoko! :)нови [re: styve]  
АвторEdin ot BTK (Нерегистриран)
Публикувано20.07.01 15:33



Az sum sushto ot Burgas...shte my pomognem na deteto da surfira v Internet ot prav telefon!
:)



Тема Re: Дуплекс ?!? Spoko! :)нови [re: Edin ot BTK]  
Автор burgas (непознат )
Публикувано20.07.01 17:04



не споменавай откъде си.....(БТК няма друга работа ,слухти и трасира ......
Не съм много наясно как го правят в Бургас,но усетят ли,че ползваш Интернет от аналогпва линия ти гарантирам сметки от 100 лв нагоре и по никакъв начин не можеш да докажеш,че не си ги говорил.Отделно,месните умници са измислили да таксуват всяко позвъняване към провайдерите,независимо дали си направил връзка или не-това било "доставяне на услуга" и толкова.Да пиша ли още за БТК Бургас....Миналата година по това време се направиха ,че има повреда в състемата "СКАТ" и 3 месеца сметките бяха много юнашки.Няма начин поне засега да излезеш на глава с тях,пускай си кабел и да ти е мирна главата.



Тема Re: Дуплекс ?!? Spoko! :)нови [re: burgas]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано21.07.01 00:59



Броителен импулс се отброява когато отсрещната страна ти отвори и затвори. Без да ти е отговорил телефон/модем/факс и т.н. неможе да има отброяване на импулс. Така, че ако си се обаждал и модема е опитвал да се свърже и не е успял е едно, а ако е давало свободне без да отговаря модем от другата е дтуго!

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.