Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 30.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Почти РД :)нови  
Автор *Джeм* (СамоЗаМазохисти)
Публикувано13.03.05 23:20



На все още днешната дата е открит Уран.

Тъ, исках да ни го честитя - на всички, дето се дзверим в картите, кимаме мъдро или цъкаме с интерес, сменяме често крушките на лампите, бълваме статично или динамично :) електричество, изнервяме за секунди всичко живо около себе си или просто не можем да си намерите място...

Всички, дето се драчим, прогнозираме, понякога буквално ясновидстваме - и някак извън всяка логика прогнозите ни често се сбъдват. Всички, дето сме дружелюбни като паленца, когато ни галят, и зли като усурийски тигри, когато ни ритат. Всички, дето търсим пътя към обединението и всемирната любов, но някак все ни се ще ние скромно да сме в центъра...

Всички, които сме тук - видими или само понякога, радостни, депресирани, еуфорични, мистично-отнесени, сговорчиви, заинатени, в здраве и болест, в добро и зло...

Впрочем, днешният РД на Уран съвпада с Прошка.

Тъ, всички ние - да си поискаме прошка, ако сме обидили някого, сгрешили сме, липсвала ни е вяра... и да си я дадем, ако са ни обидили, сгрешили са спрямо нас и не са ни повярвали... Да се пречистим...

И от утре да започнем да грешим на нова сметка - че да се научим... да си прощаваме, най-вече...

...там - Матата с мататнички... и сърдечни грайфери...


Тема Ами да започна. [re: *Джeм*]  
Автор Koтkaтa Mapтa (@-'--,-'---)
Публикувано13.03.05 23:36



Нали съм малката - искам прошка за изцепките, за похабените чужди нерви, за невниманието, за липсата на емпатия, за недомислянето, за незачитането на лични граници и въобще за каквото ви хрумне - не се притеснявайте да ми припомните...

Априори виновна!

Шегата настрани... темата с прошката ми е много сериозна.

млада, хубава, с големи цици и не пуши


Тема Re: Почти РД :)нови [re: *Джeм*]  
Автор Rama (BoдoБлeйka)
Публикувано14.03.05 00:08



Искам прошка и давам!

И Уран да ни е честит!
Като си помисля само, че ако не го бяха открили, Слънцето ми още щеше да е управлявано от Сатурн - тръпки ме побиват.



Тема Re: Почти РД :)нови [re: Rama]  
Автор vilialice (awatar)
Публикувано14.03.05 12:40



Надявам се никога да не съм обидила до сега, но ако все пак е така искрено се извинявам. Винаги се старая да правя нещата за добро.
ПП: Що се отнася до уран... вярно е, че напоследък бълвам статично електичество и друг път го е имало, но има моменти, като сегашния, когато се засилва.

Les miroirs feraient bien de réfléchir un peu avant de renvoyer les images.


Тема Re: Почти РД :)нови [re: vilialice]  
Автор Koтkaтa Mapтa (@-'--,-'---)
Публикувано14.03.05 16:26



Ох, недей, че нали знаеш за пътя към ада и добрите намерения...
Вчера се "почерпих" с доказателство...

млада, хубава, с големи цици и не пуши


Тема Надявам се,нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор vilialice (awatar)
Публикувано15.03.05 14:09



че това което казваш не е в противоречие с тези твои думи: "Нито съм злопаметна, нито смятам, че хората са непроменливи величини. "
Поздрави на всички котенца от клуба!
ПП: Съжелявам за правописната грешка исках да кажа никого, а не никога. То е ясно, че все има някой, който да е обиден и да не искам, пак ще стане..., но поне мога да се надявам, че няма да е често след като не го правя ... нарочно!

Les miroirs feraient bien de réfléchir un peu avant de renvoyer les images.


Тема Re: Надявам се,нови [re: vilialice]  
Автор Koтkaтa Mapтa (@-'--,-'---)
Публикувано15.03.05 17:13



Не, никак :)
Просто от много ентусиазъм да направя нещо добро, забърках една каша в реала, но не чак толкова фатално. Получи се недоразумение, разплетохме го, всичко е наред :)

млада, хубава, с големи цици и не пуши



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.