Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 30.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Лилит в синастрия?нови  
Автор astarta ()
Публикувано05.03.05 00:08



Здравейте.

Извинявам се,че задавам този въпрос тук,но знам че имате наблюдения върху Лилит.Не можах да открия нещо повече за влиянието й при синастрия.Много ми се иска да чуя някакво по-задълбочено мнение.
Какво бихте казали за точен съвпад на нейния Лилит с неговия асцендент,във Водолей,неговата Лилит също е във Водолей,на малко повече от 4 градуса от асцендента(в 12-ти дом,това брои ли се за съвпад?).



Тема Re: Лилит в синастрия?нови [re: astarta]  
Автор Rama (BoдoБлeйka)
Публикувано05.03.05 10:26



Чувала съм, че съвпадите на Лилит в синастрията били индикатор за кармична връзка. Друг е въпросът, че за тези, които вярват в кармичните връзки, това съвсем не е първият и единствен "признак". Пък и не подлежи на доказване - по очевидни причини.

Според моите бегли наблюдения, точните съвпади на Лилит водят до много силно привличане. Но тъй като в картите, в които съм го откривала, това съвсем не е бил единственият "симптом" за силно привличане, не бих могла сто процента да се подпиша под това твърдение.

А за орбиса - да, до 5 градуса орбис би трябвало да се смята за съвпад в повечето случаи.

Между другото, казва се нейната Лилит, а не "нейният". Лилит е женски образ и е в женски род. Гледам, че втория път си го написала правилно, ама не знам в кой от двата случая е било случайна грешка, та затова уточнявам.



Тема Re: Лилит в синастрия?нови [re: Rama]  
Автор astarta ()
Публикувано05.03.05 23:59



Хаха,наистина така съм го написала.Съжалявам,техническа грешка,запозната съм с митологията на Лилит,не бих се изразила толкова непочтително.

Да,това съвсем не е единствения симптом,но цялата история има изтънчено-диаболични нотки,навява ми асоциации именно с Лилит,явно се развива под нейния флаг..няма спасение,Рама.

Сега се сетих,значи има съвпад и между двете Лилит,а това как може да се интерпретира?

Редактирано от astarta на 06.03.05 00:03.



Тема Re: Лилит в синастрия?нови [re: Rama]  
Автор чepeп (мемозаторотимус)
Публикувано06.03.05 01:09



А ще може ли малко инфо за Лилит и ако може да е на бг

Adventavit asinus
pulcher et fortissimus


Тема Re: Лилит в синастрия?нови [re: чepeп]  
Автор Янa (всякаква)
Публикувано06.03.05 01:14



Потърси назад в клуба, има две огромни теми
Търсачката работи.

Devotion frees.


Тема Re: Лилит в синастрия?нови [re: astarta]  
Автор Rene (uncommunicative)
Публикувано06.03.05 01:34



Много ми е неудобно, но мога ли и аз да попитам ?

Моята Лилит върху другата Луна в точен съвпад, другите Северен възел и Сатурн - върху мои Слънце и Плутон, отново в точен съвпад ? Абсолютно точни съвпади на моите Венера и Нептун с Венера и Уран на въпросния човек, точен съвпад на моят Северен възел с неговата Лилит, която пък е в точна опозиция на моят Сатурн?....Аман от тия съвпади, бих казала...

Сексът е една от деветте причини за прераждането, другите осем нямат значение.



Тема Re: Лилит в синастрия?нови [re: astarta]  
Автор Rama (BoдoБлeйka)
Публикувано07.03.05 10:51



Ми според мен е безсмислено да се интерпретира каквото и да било изолирано от цялото.

Освен това не съм някакъв експерт по въпроса - но в архива има една огромна тема, посветена на Лилит. Някои текстове сами сме превеждали и там има абсолютно всичко, което сме успели да съберем по темата. Препоръчвам ти да се разровиш - и, познавайки най-добре въпросния човек и отношенията ви, вероятно ти самата най-лесно би могла да си отговориш на въпросите.

Но честно казано, не те съветвам твърде много да се втренчваш в Лилит. В никакъв случай не я подценявам и не омаловажавам значението й, но смятам, че десетте основни планети могат да дадат предостатъчно информация. И е най-добре първо те да бъдат внимателно изучени, преди човек да се яхне астероиди/фиктивни точки и прочие "периферни обекти".

Впрочем Плутон също може да придаде доста осезаема диаболичност и драматизъм...



Тема линкнови [re: astarta]  
Автор Rama (BoдoБлeйka)
Публикувано07.03.05 10:55



към темата за Лилит:



за тези, дето ги мързи да си го потърсят.

За съжаление картинките са се прецакали, понеже някои от линковете в темата не работят - но текстовете са си на мястото.



Тема Re: линк [re: Rama]  
Автор astarta ()
Публикувано07.03.05 23:15



Тази тема съм я чела няколко пъти-отварям я,когато се присетя за Лилит.

Иначе си права за планетите,също и за Плутон.

Благодаря ти.



Тема Re: Лилит в синастрия?нови [re: astarta]  
Автор мaвepиk ()
Публикувано08.03.05 09:48



Здравей!
Това, което знам за Лилит на един човек - съвпад с Асцендента на зруг човек е, че този с Лилит ще проваля "имиджа"/усилията на дугия.
Може да е най-добронамерен и любящ, старателен и предлагащ чудесни възможности, но този с Асцендента ще си пати от куци ситуации впоследствие. Те просто се превръщат в такива за него. И "Лилит" може да си мисли, че: "страхотно нещо ти предлагам сега", а другият крещи: "...в какво се забърках..".
Това не е драма, нито причина "никога повече" да не си общуват. Познавам дълбоко свързани хора, които работят изключително добре при такава "взаимност". Е, никой не ми е казвал, че работят лесно.
"Асцендентът", просто е добре да помни, че "нищо лично" и да прощава, защото нищо не е "лично" - куцата страна се заобикаля отгоре...
Топката е висока





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.