Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:30 21.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема pyteshestviq  
Автор qfwfq (пътешественик)
Публикувано23.03.05 16:13



zdraveite. predvaritelno se izvinqvam za latinicata, no po nqkakva prichina kredora ne raboti/ moje bi zaradi os-to mi ?/ kakvi aspekti trqbva da tyrsq v natala i pri tranziti, koito blagopriqtstvat pytuvaniq i liubovta kym tqh? syshto taka i fobiq ot rutina, zatvoreni prostranstva i ednoobrazie. nqkak intuitivno useshtam , che sa svyrzani. ot malka obojavam otkritite prostranstva i horizonti dori vyv fizicheski smisyl/naprimer more, poleta/ i mrazq mestata, w koito nqmam vidimost ili useshtane za kislorod- gori, tuneli, dori i spalni chuvali.
mersi predvaritelno.

that`s how I made the shell: simply to express myself.


Тема Re: pyteshestviqнови [re: qfwfq]  
Автор Koтkaтa Mapтa (адвайта)
Публикувано23.03.05 19:45



Пробвай 9ти дом (за път), Юпитер (разширяване) и Стрелец (разгръщане на духовния хоризонт посредством придобиване на познание).

Аз имам пълен девети дом и доре-долу ми е познато това, което описваш. Може би затова обожавам голото Добруджанско равно в началото на пролетта, когато малко хора му намират чар-а.
Но пък в спални чували се чувствам доволно добре

млада, хубава, с големи цици и не пуши


Тема Re: pyteshestviqнови [re: qfwfq]  
Автор Etude (happiness)
Публикувано24.03.05 16:35



може да има нещо общо освен със стрелеца и с водолея, ако имаш например някой по отявлен аспект между юпитер и уран, също, но това са само предположения.
И аз обичам безкрайните пространства много!!!
Например живея сега в планината, но чувствам някаква затвореност, докато на брега на морето или океана съвсем друго чувство имам, на свобода, цялостност и... не знам много как да го опиша. Аз го отдавам при себе си на Нептун в стрелец в 9-ти.

Редактирано от Etude на 24.03.05 16:50.



Тема Re: pyteshestviqнови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Etude (happiness)
Публикувано24.03.05 16:36



не е по въпроса, но как да вкарам картинка в профила си??

Редактирано от Etude на 24.03.05 16:39.



Тема Re: pyteshestviqнови [re: Etude]  
Автор Koтkaтa Mapтa (адвайта)
Публикувано24.03.05 17:14



Отиваш на "профил" горе вляво --> основен профил и там има опция "вашата снимка" - трябва да е картинка, която е онлайн някъде, копираш й уеб-адреса и го пействаш там. После "изпрати" :)

млада, хубава, с големи цици и не пуши


Тема Re: pyteshestviqнови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Etude (happiness)
Публикувано24.03.05 18:24



мерси Марта,
ето пробвам!



Тема Re: pyteshestviqнови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Etude (happiness)
Публикувано24.03.05 18:27



между другото,следя форума от около месец, и ти си ми една от любимите писателки тук



Тема Re: pyteshestviqнови [re: Etude]  
Автор Koтkaтa Mapтa (адвайта)
Публикувано24.03.05 23:10



Виждам, че си се справила

Днес ли е пълнолуние? Гледах една закръглила се луна, ама ме мързи да проверявам...



Сладки сънища :)

млада, хубава, с големи цици и не пуши


Тема Re: pyteshestviqнови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор qfwfq (пътешественик)
Публикувано25.03.05 09:06



blagodarq :)
tam e rabotata, che nqmam nikakvi planeti v 9ti dom. edinstvenata mi planeta v strelec e venerkata mi i descendentyt mi e tam.
no pri navlizane na iupiter v 9ti kato dete zapochnah da pytuvam s razni stipendii. interesnoto e, che gospodarqt na 9ti mi e v 6ti i naistina dosega sym pytuvala samo po "rabota"/uchene .

that`s how I made the shell: simply to express myself.


Тема Re: pyteshestviqнови [re: qfwfq]  
Автор Koтkaтa Mapтa (адвайта)
Публикувано25.03.05 13:57



Виж и Нептун/Риби/12-ти дом -- преодоляване на граници, разтваряне, сливане с Цялото...?

млада, хубава, с големи цици и не пуши



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.