Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:20 28.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Движения  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано08.11.04 12:53



Настъпва двигателна рецепция между сатур и ура!н. Тоест докато сатур бе директен, то ура!н бе ретро. Сега ще стане обратното. Сатур планетата на времето се връща да извърши едни или други корекции в 22- ия градус на Рак, а ура!н се обръща отново към бъдещото за да разлепи на стената постери със снимки на задкулисни мошенници. Нали Риби е задкулисен знак. Там както месии има и мафиоти си мисля. Въпроса е, че амбициите по линия на сатур е нормално да бъдат инспектирани, а пък волята на ура!н, да кипне. Нещо такова. А когато и двамата тръгнат заедно напред, тогава... си е за тогава.



Тема хехехенови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Aлykapд (МарсУранПлутон)
Публикувано11.11.04 20:18



това ми хареса: тогава си било кай за тогава



Тема Re: Движениянови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано12.11.04 00:48



в риби има всичко най хубаво и най лошо,има наркотици има и лекарства,има лекари има и курвиУран там носи внезапни любови,тайни разкрития..и за бъдещето.
сАТУрн в рак си е в падение,както и да го гледаш



Тема Re: Движениянови [re: DTMF]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано12.11.04 04:34



Незнам кво падение ама само в семейството успеха!!!



Тема Re: Движениянови [re: DTMF]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано12.11.04 09:52



има и скорпиони дето са ядосани...



Тема Re: Движениянови [re: vizantiika]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано16.11.04 15:09



Пчелички или Стършели жужат край Скорпионите?



Тема Re: Движениянови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано17.11.04 11:52



Марс ми се навърта около слънцето не6то гледам....а около мене риби и раци, ама много ме косят/ядосват/ бе...Само чакам Марса да ми направи съвпад със Слънцето и ги лепвам!...



Тема Re: Движениянови [re: vizantiika]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано17.11.04 13:48



на стената.

Ама той марс показва и конкуренцията за надвиване.



Тема Re: Движениянови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Olloryn ()
Публикувано22.11.04 09:58



Добрата стара мафия, обаче е под Плутон - задкулисна Воля. Мафия под Риби ще е някоя "Мир и Любов" групировка

-Но аз не мога да летя!
- Ще се научиш! Човек полита първо в сърцето си.


Тема Re: Движения [re: Olloryn]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано22.11.04 12:47



Работата е следната: добрата стара мафия разцъфтяваща в богатство, власт и влияние е компилация между плутон и юпитер. Обаче филма за Луканов по националната телевизия бе излъчен именно след като уран стана директен. А доколко имаше интерес този филм незнам. Мисля, че беше слаб. Нептун прави от Лъки Лучано и неговата група универсални търговци на алкохол при сухия режим в САЩ. Вследствие на това те забогатяват както никога друг път. По-късно се захващат с проституция, хазарт и наемни убийства. В Сицилия Лучано бил почитана личност, бил възприеман като месия.

Ал Капоне е бил жертва на плутон. Него го осъдили за неплатени данъци.

Общо взето бизнеса с хероин, марихуана и кокаин разцъвтявал при хипарското поколение през шейсетте години. Хипарите си слагали венци от цветя на главите и живеели така, че все едно се намират на полянка с маргаритки. Запиляни в мечти и самозабрава претърпяли и те своето крушение.

При това положение можем да кажем, че поредицата плутон, юпитер, нептун е универсална за мафията и нейното разцъфтяване.

Поредицата юпитер, уран, нептун за политиката като корупция и връзката й с неформални групировки.

Но това са много тежки случаи за интерпретиране тоест струва ми се, че сякаш става безполезно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.