Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 14.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Движения  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано08.11.04 12:53



Настъпва двигателна рецепция между сатур и ура!н. Тоест докато сатур бе директен, то ура!н бе ретро. Сега ще стане обратното. Сатур планетата на времето се връща да извърши едни или други корекции в 22- ия градус на Рак, а ура!н се обръща отново към бъдещото за да разлепи на стената постери със снимки на задкулисни мошенници. Нали Риби е задкулисен знак. Там както месии има и мафиоти си мисля. Въпроса е, че амбициите по линия на сатур е нормално да бъдат инспектирани, а пък волята на ура!н, да кипне. Нещо такова. А когато и двамата тръгнат заедно напред, тогава... си е за тогава.



Тема хехехенови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Aлykapд (МарсУранПлутон)
Публикувано11.11.04 20:18



това ми хареса: тогава си било кай за тогава



Тема Re: Движениянови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано12.11.04 00:48



в риби има всичко най хубаво и най лошо,има наркотици има и лекарства,има лекари има и курвиУран там носи внезапни любови,тайни разкрития..и за бъдещето.
сАТУрн в рак си е в падение,както и да го гледаш



Тема Re: Движениянови [re: DTMF]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано12.11.04 04:34



Незнам кво падение ама само в семейството успеха!!!



Тема Re: Движениянови [re: DTMF]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано12.11.04 09:52



има и скорпиони дето са ядосани...



Тема Re: Движениянови [re: vizantiika]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано16.11.04 15:09



Пчелички или Стършели жужат край Скорпионите?



Тема Re: Движениянови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано17.11.04 11:52



Марс ми се навърта около слънцето не6то гледам....а около мене риби и раци, ама много ме косят/ядосват/ бе...Само чакам Марса да ми направи съвпад със Слънцето и ги лепвам!...



Тема Re: Движениянови [re: vizantiika]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано17.11.04 13:48



на стената.

Ама той марс показва и конкуренцията за надвиване.



Тема Re: Движениянови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Olloryn ()
Публикувано22.11.04 09:58



Добрата стара мафия, обаче е под Плутон - задкулисна Воля. Мафия под Риби ще е някоя "Мир и Любов" групировка

-Но аз не мога да летя!
- Ще се научиш! Човек полита първо в сърцето си.


Тема Re: Движениянови [re: Olloryn]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано22.11.04 12:47



Работата е следната: добрата стара мафия разцъфтяваща в богатство, власт и влияние е компилация между плутон и юпитер. Обаче филма за Луканов по националната телевизия бе излъчен именно след като уран стана директен. А доколко имаше интерес този филм незнам. Мисля, че беше слаб. Нептун прави от Лъки Лучано и неговата група универсални търговци на алкохол при сухия режим в САЩ. Вследствие на това те забогатяват както никога друг път. По-късно се захващат с проституция, хазарт и наемни убийства. В Сицилия Лучано бил почитана личност, бил възприеман като месия.

Ал Капоне е бил жертва на плутон. Него го осъдили за неплатени данъци.

Общо взето бизнеса с хероин, марихуана и кокаин разцъвтявал при хипарското поколение през шейсетте години. Хипарите си слагали венци от цветя на главите и живеели така, че все едно се намират на полянка с маргаритки. Запиляни в мечти и самозабрава претърпяли и те своето крушение.

При това положение можем да кажем, че поредицата плутон, юпитер, нептун е универсална за мафията и нейното разцъфтяване.

Поредицата юпитер, уран, нептун за политиката като корупция и връзката й с неформални групировки.

Но това са много тежки случаи за интерпретиране тоест струва ми се, че сякаш става безполезно.



Тема Re: Движениянови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Olloryn ()
Публикувано22.11.04 17:50



Да съгласих се - всички са вътре.
И все пак ако сведа съществуването на мафия до "скрито", тайно, то това е Плуто, Уран прави "разкритие", раждане на "бял свят" - т.е цака корупцията...
и тнт
това, обаче, което ми причини смяната на ретроградността на Уран, е първата бележка в дир-а, която не се бъгна от доста време (аз малко тъпо от време на време се пробвах) и сега Уран се обърна и бележката тръгна
Благодаря за това откритие



Тема Аз таквози, като чух мафия щотонови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Aлykapд (МарсУранПлутон)
Публикувано22.11.04 21:18



и викам дай аз да се обадя:

поредицата плутон, юпитер, нептун е универсална за мафията и нейното разцъфтяване.

Пропускаш сатурн, марс, меркурий и луната Но подробностите ще ги дам евентуално в друга тема




Тема Лични планети-пълна глупост.нови [re: Aлykapд]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано24.11.04 00:56



По принцип марс, меркурий, луната се приемат за лични планети. Ала това е пълна глупост. Планетите до сатур били лични. Това го твърдят глупци според мен. Тук при астрологията става за въпрос как обществените очаквания се натрупват при даден индивид или личност. Тоест едва ли, ако се родя на самотен остров под зодията на везни, архетипа на везните ще ми действа? Аз съм сам. С родителите си! Или с някой друг. Няма да го има принципа на дванайсетте.

Общо взето днес за личнии планети се вземат символичностни реалности които не са глобалистични. Тъй де, луната била супер символ през средновековие. Като променящ се, като мнението.

Днес страха стои пред неочакваното - Уран. Пред дрога и опиянение - Нептун и тероризъм- Плутон.

Личния хороскоп според мнение което не е мое, но съм съгласен задава натрупвания на очаквания на обществото върху дадена личност. Или отделния индивид бива замерен от обществото с характеристики които са колективни, а не индивидуални. В смисъл за отделната личност е изградено предварително мнение което не й е индивидуално присъщо. И в случая с това мнение на нея й е необходимо да се справи.

Общо взето луната, меркурий, венера действат лично, защото вече засягат лични въпроси, като емоционално състояние, образование, чувства. Все неща от които обществото не се касае вече. Кой, както се образовал, емоционализирал или учувствал за обществеността е все тая-всички са наскърбени. Без изключения. И повечето деца имат двойки, което не е грях. Друго е неочакваното. Дори корупцията не е интересна. Такава си е обществеността- посредствена е!



Тема Re: Движениянови [re: Olloryn]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано25.11.04 21:36



всички водни знаци са мафиоти..хе хе
проституция,наркотици,алкохол са от нептун.
наемни убийци,криминални типове и подобни -от плутон
раците стават за главатари на мафията)))



Тема Аз ли криво ти говоря, ти ли грешно ме разбираш?нови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Aлykapд (точно никога)
Публикувано29.11.04 12:31



или ти просто с един замах на ръката прати всички астропсихологични школи в кошчето за боклук? И сведе астрологията до Сатурн?
Да не говорим за "аз съм си сам. С родителите си! или с някой друг!" - ще се уточниш ли моля, дали ще си сам или с родителите си или с някой друг? А принципа на дванайсетте винаги ще го има. Освен това: не е невъзможно да израстнеш сам - просто като бебе нямаш ама абсолютно никакъв шанс да оцелееш, ако някой не се грижи за теб - а Луната и Марс се интегрират до 2 годишна възраст. В интерес на истината горе долу от две годишна възраст би било предполагаемо, че си в състояние евентуално да оцелееш сам *при един много идеализиран модел на съществуване*

Ще ме прощаваш, ама за лични планети се вземат символистични реалности, които са глобални - в смисъл, че се срещат във всяко едно общество, макар и манифестирани навсякъде по различен начин. Нали се усещаш, че венерината манифестация в племето папуаси от Нова Зеландия, ще е различна от манифестацията на Венера при ескимосите от Антарктика *или където там живеят ескимосите, че ми куца малко географията*

Не знам чие е мнението което цитираш, но не съм съгласна в натала на един човек да се виждат само очаквания на обществото върху дадена личност?!? Това, за което говориш "В смисъл за отделната личност е изградено предварително мнение което не и е индивидуално присъщо. И в случая с това мнение на нея и е необходимо да се справи!" не е нищо друго, освен естествената квадратура между първи квадрант /Аз/ и четвърти квадрант/обществото/ в натала.

Не успях да разбера и всичко, това което написа, по какъв начин следваше да го свържа с моето мнение за мафията, затова се и позабавих малко с отговора. Но ако си говорим за мафията, то тя е извън Сатурн при всички случаи - по този въпрос няма спор мисля - тоест Уран и Нептун като се използват личните интереси на Меркурий, Венера, Марс, Юпитер; но тя освен всичко друго е и СатурнПлутон - защото тя е общество сама по себе си: със собствен ред, закони, морал, ценности и прочие - общество организирано на принципа правото на силата. Да не говорим, че в мафията е силно застъпен и слънчевият принцип: един е в центъра/Слънце/ *капо ди тути капи* и той дирижира представлението. Та такива ми ти работи за мафията де




Тема Re: Аз ли криво ти говоря, ти ли грешно ме разбираш?нови [re: Aлykapд]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано30.11.04 00:19



Абе виж толкова са ми на главата, че сатурн може да ми се клецне само на главата както му се вика.

Всички реалности също да го духат!

Отделният човек е преебано копеле. Това от всички се знае.

И друго АЛУКАРД да го приемеш все някога.
Женичка си.

Незнам що бягаш. Ама просто HEAVY METAL



Тема Re: Движениянови [re: DTMF]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано30.11.04 00:20



ха- ха-ха



Тема Аз съм толкова женичка,нови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Aлykapд (точно никога)
Публикувано30.11.04 03:54



колкото ти си balance И не е хеви метъл, ами е траш и индъстриъл рок



Тема Re: вече толкова съм изпростял, че нямам думинови [re: Aлykapд]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано01.12.04 13:48



такова абсолютно идиотче съм станал.

Виж нека да е индъстриъл.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.