Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 22.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Някой да е ходил на о.Света Анастасиянови  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано26.05.14 09:53



За Фиш знам, че вече е била, но е хубаво повече хора да кажат мнение и ако има и снимков материал още по-добре. Аз направих един опит да отида, но тогава сменяха мястото за отпътуване и беше една драма...



Тема Re: Някой да е ходил на о.Света Анастасия [re: MoPcKu]  
Автор ra40n (пристрастен)
Публикувано29.05.14 13:34



Мой приятел е ходил с дъщеря си.каза,че било много добре направено,само с отпътуването нещо се объркаха нещата.В ресторанта се чакало доста,защото менюто голямо,а кухнята -малка.

За това препъръча да се отива с нагласа за по-дълъг престой.Демек,преди обид отиваш и се връщаш с последното,иначе не дочакваш мидите или рибити.
п.п.на корабчето също имало бар.



Тема Re: Някой да е ходил на о.Света Анастасиянови [re: ra40n]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано31.05.14 11:14



Не знам, засега ми се изпари желанието и това е само, защото не потръгна добре още в началото да се надяваме по-нататък да отида и аз да видя как е обновено, интересно ми е.



Тема Re: Някой да е ходил на о.Света Анастасиянови [re: MoPcKu]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано02.06.14 18:09



А защо точно там трябва да се обядва?!!

Ще споделя и тук. Отидох с рейса в 10.30 и останах за следващия. Толкова спокойно е на острова, когато няма хора! Направо се уплаших, че се превръщам в мизантроп

Все пак ресторантчето не е на Джейми Оливър, че да трябва непременно да се пробва рибената чорба или салата на фараджията
Надявам се, че скоро нещата ще улегнат и няма да има драми, опери и балети



Тема Re: Някой да е ходил на о.Света Анастасиянови [re: Fish L]  
Автор ra40n (пристрастен)
Публикувано05.06.14 14:55



E,никой не говори за обядване,но поне една бира с някаква печена риба да опиташ....? Е,като си го поръчат 30 човека това и става бавно! Иначе не е задължително да се обядва,дори и да се консумира,но пък от друга гледна точка-кога ще пиеш бира на остров?





Тема Re: Някой да е ходил на о.Света Анастасиянови [re: ra40n]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано10.06.14 21:59



Раче, днес мярнах обява, че увеличават персонала поради големия интерес към ..яденето на острова





Тема Re: Някой да е ходил на о.Света Анастасиянови [re: Fish L]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано11.06.14 13:27



Е вкусно ли е поне?



Тема Re: Някой да е ходил на о.Света Анастасиянови [re: MoPcKu]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано11.06.14 16:23



Амиии, не съм обядвала там





Тема Re: Някой да е ходил на о.Света Анастасиянови [re: Fish L]  
Автор nnaarr (ентусиаст)
Публикувано11.06.14 19:52



За колко време се отива до острова?
Снощи си седяхме на втория етаж на моста, когато пристигна корабчето; беше последния му рейс. Дали ще стигне времето човек да си изпие едно кафенце докато си плува?





Тема Re: Някой да е ходил на о.Света Анастасиянови [re: nnaarr]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано11.06.14 22:31



"Кук" пътува около 50 мин. Другият не знам дали не е по-бърз. на борда има кафенце

И на острова има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.